שרשור ליום ראשון

צהריים:]]

חזרתי מהבצפר היה לי פרוקייט
חחח.. מיכל תרגישי טוב:] בגלל שהייתי בחול הפסדתי המון מבחנים..=\ ואני צכה לעשות השבוע את כולם..=\
מחר יש לי בלשון ומדבק במורשת
יום שלישי בשל"ח[שאנ'לא יודעת ת'חומר
] יום רביעי בביולוגיה.. ואנגלית אני צכה לדבר עם המורה שלי
וזהוו אני צכה להתחיל ללמוד

אייזהה כיייףף ../images/Emo13.gif../images/Emo20.gif

ישש הופעעהההה שלל מה קשששווורר בבאר שבע
ואז אני אראה בע"ה אתת אסייייי :):) יוםםם שבת אני הולכת להופעה של קרן פלס עם חברה
עפתי להתארגן לחזרהההה אני חוזרת ב7 וחצי :p אוהבתותכםם

2ניצי

New member
מחר ניתוח../images/Emo203.gif

היי חבר'ה היום היה לנו שלוש שעות רגילות וכל השאר יום קולנוע שעה ראשונה: ערבית(אני לא לומדת אז אני הולכת למרכז למידה שזה עזרה בלימודים) שעה שניה: ספרות: החזירו לנו את העבודות וקיבלתי 90 חשבתי שאני אקבל פחות שעה שלישית: מדע הפסקה שלוש שיעורים היה לנו על קליפים הראו לנו קליפים שתלמידים עשו אחר כך שיעור באודיטוריום שיחה עם הטסריטאי של בטיפול ועוד אחר כך אוכל ואז שני שיעורים אחרונים באודיטוריום שיחה עם מישהי שהיא אמא של ילדה בשכבה שלי (אני לא יודעת מה המקצוע שלה) מחר יש לי ניתוח אני צריכה להיות בבית חולים ב8 בבוקר ואז אני נשארת שם ללילה ואז ביום שלישי אני חוזרת הביתה ואני לא לומדת כל שאר השבוע אוהבת אותכםםםםםםםם ניצי

2ניצי

New member
שינוי בשעה../images/Emo203.gif

אמא שלי אמרה לי שמישהי התקשרה מהבית חולים שאני צריכה היום לבוא לבית חולים אבל היא אמרה שלא בא לה אז היא אמרה לאמא שלי שנבוא יותר מוקדם כי אני ראשונה אני ראשונה (יש תור לניתוח שיש לי אז אני ראשונה) לפחות אני אגמור ראשונה

0o0NoA0o0

New member
מה? המדריכה החדשה רעה?

אויי
, משתתפת בצערך
לפחות את חוזרת ב 21:00 ויש לי מחשה

היי חברים חזרתי....../images/Emo13.gif

היה כייף בחיפה ורק חבל שאתמול בלילה כניראה תפס אותי וירוס והקאתי!!
והיום הלכתי לרופאה והיא אמרה שאני צריך להישאר בבית לפחות עד יום שלישי

../images/Emo214.gifתרגיש טוב../images/Emo140.gif

ותנסה להנות קצת מהחופש הזה, מה רע בלהשאר בבית בימים חורפיים שכאלו?

יעל 13

New member
ערבבבבבבב

ישנתי כמעט שעתיים...מזה הייתי צריכה את זה.. אני לא יכולה ללמוד יותר מתמטיקה!!!!!!! היה לנו היום 4 שעות מתמטיקה! המורה שלי בא והתיישב לידי והתחיל להסביר לי... הרגשתי שהוא מדבר אליי סינית! לא היה לי כוח להקשיב לו בכלל...! חח הוא מסביר ומסביר ומסביר ואז אומר "הבנת?" אני כזה "תומר עזוב אותי באמא שלך!!!" והלכתי לישון

שירקי 1

New member
ערב טוב..:)../images/Emo41.gif

שלום לכם!באתי לביקורון קטן...לספר איך היה היום..חחח..סיימתי ללמוד חייבתי את עצמי כל יום ב-8 להפסיק ללמוד אבל סיימתי לפני..:) בבצפר היה בסדר..היה מעייף..בשעה הראשונה היה כלכך פאדיחה עם המורה למתמטיקה שגם המחנכת שליי..היא אמרה שמי שנכשל וכו' במבחן הקרוב שוב מקבל נמוך הוא יורד ואני מזה נלחצתי כי נכשלתי כמה פעמיים בגלל קושי..ומזה פחדתייי ואז חברה שלי כל שניה שהיא מסתובבת "שיר אל תדאגי את לא תרדי מאמי תירגעי "והייתי מזה מבואסססתת ממש אבבלל פחדתייי אני לא צ'ה אתזהה..!! ואז היא צעקה עליה פעם אחת...ואז פעם שניה היא הסתכלה עליי חברה שליי והיא מלטפת אותיי אמרתי לה "מה ישלך קרן מקרה מה אני כלב?"חחח..ואז היא הסתכלה ואמרה לי "לא אני דואגת אל תהיי עצובה את לא תרדי היא אוהבת אותך" ואז הסתכלתי עלייה ונזכרתיי במלאא דברים ולא יכולתיי שלא לבכותת אז התחלתיי פשוטט לבכותתת...הייתי בשוקק מעצמיי רציתיי לצאת אבל ניגבתי ת'דמעות והחזקתי את עצמי והיא שוב צעקה ושאלה אם יש לנו בעיה שנצא אבל לא הייתה בנינו בעיה אז לא יצאנו...רציתי לצאת לבד להירגע אבל וויתרתי...:// ואח"כ המשיך היום בסדר המורה למיומנויות שגם לספרות מעצבננתת אותיי...חחחחח..היא מקריאה שמות ומגיעה אליי והיא עושה לי "שיר אני ממליצה שתשבי קרוב בשיעורים הבאים" אז אמרתי לה מה מה עשיתייי מה את רוצה?אז היא אמרה ליי שלא עשיתי כלום והיא רוצה קדימה אבל לא עברתיי..חחח..ואז היה וויכוח מזגן...להדליק או לא והיא נתנה לידיד שלי וחברה שלי סתם הרשמהה ואז דיברתי עם חברה שליי אז היא עושה לי לא לדבר בבקשה ואז לא דיברתי באמת ואז היא עושה דיי לדבר אמרתי לה מה את רוצה מי מדבר מה את חולמת תראי כבר סיימתי ת'דף והיא שתקה!חחחח... בקיצ חזרתי מאוחר היום ואז אכלתי וחברה שלי דבי ביקשה עזרה בשיעורים ירדתי לעזור לה חזרתי והתחלתי לחרושש בגיאומטריה הבנתייי ה=כ=ו=ל בלי עין הרע טפו טפו טפו הבנתי כל משפט ומשפט וזה ממש עזרר ליי ככה לפתור פתרתי הכול בע"פ אבל לאמשנה העיקר שעליתי על הרעיון...:) ואז עשיתי משהו באלגברה וסיימתייי ללמוד להיום...איזה כייףף הרגשת הקלה!!מחר פונקציות שיעורר עזרה שלישי התרמות וחזרות וזההווו..יאאיי נקווה שילך טוב ב"ה..:) בבוחן בפונקציות קיבלתי 71 יחסית טוב שלא הבנתיי הרבה...חחח... מחר ישלי תור לעקירה ברבע ל-2...יאאבבללהההה....נעבור אתזה בטוב אני מקווה! וב-5 וחצי ישלי ולידיד שלי במתנ"ס עזרה...:) ואז אני ילמד לפני ואחרי פונקציות וסיימתי את כל החומרר יאאייי...ושלישי חזרות וגם מחר:) בקיצ היה יום בסיידר!:) אני אוהבת אותכם..:]] האא והמורה להיסטוריה הגיבה ליי על הסיכום ואמרה שהוא טוב ואם יהיה משו להוסיף אחרי שיבנו ת'מבחן היא תודיע ליי איזה חמודה..:) ערב טוב! זיווש חיימשליי דבריתייי ישליי משוו לספרר לךך יפהה שליי אוהבתותךך מלאא את לאדעת כמהה!! הילושש דבריתיי מתעלייךך..:]] שריתושש דבריתיי יפהה שליי..:) מיקמיקק תרגישי טובב..:)

שירוש 221

New member
ערב טוב לכולם

אני חולה ולא מרגישה טוב יש מצב שיש לי שיפעת אוףףףףףףףףףף
זהה סיוט עוד מעט הולכת לרופאה
מקווה לא משהו קשה חח שבוע טוב לכולם ותיזהרו לא להדבק אוהבת

למעלה