שרשור ליום שלישי

אייללוש

New member
שרשור ליום שלישי../images/Emo7.gif../images/Emo29.gif../images/Emo15.gif

שומדבר לא ילך לי בחיים האלה
אורלי ומה שהלך מחר לאגמי שיהנה
וזהו שינתים...

oorlyy1

New member
מאשה מתוקית../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo189.gif

../images/Emo214.gifמאשה ואיילה-../images/Emo24.gif

מאשה, אני מקווה שתחלימי מהררררררררררר
ואל תשכחי, עוד מעט שלגיה..את חייבת להבריא
ואיילה, דברי איתי

../images/Emo214.gifאני בבית ../images/Emo12.gif

יש הפתעות בחיים!
המורה דחתה לי את המבחן בפסיכולוגיה ל"מתקן" שיהיה בסוף הסמסטר... הגעתי הביתה
עכשיו אני אלמד למבחן באזרחות ועוד שעה אמא לוקחת אותי לגן של בתדודה שלי, אני מוציאה אותה מהגן [לא ראיתי אותה מאז המפגש אני חושבת!!!1
] ואז נוסעים עד הערב לרחובות
ואז שוב ללמוד למבחן באזרחות
איזה עומס יש לי עד יום שני הבא...
יום טוב

היללי 2

New member
צהרייםםם../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif

יש לי ללמוד לבקיאוות.. אני חייבבת.. יומטוב לכוולםם ואיילה מה קרה?

יעל 13

New member
צהרייםםםםםםםםם

הייתי אתמול בהצגה "הלהקה" היה מדהיםםםם!!! היה כל כך יפה ומצחיקק!! חח הרגו אותי מצחוק שם
לקחו שחקנים כ"כ טובים! איזה עצבים עם המורה שלי
עד שאני עושה משהו במתמטיקה היא לא שמה עליי
היום יצאתי מהכיתה במתמטיקה ועברתי לכיתה אחרת כי לא הבנתי כלום עם המורה הזה... אז מורה אחרת לימדה מזה טוב... ועברתי אליה... עשיתי 5 דפים בחצי שעה... כולי הייתי שמחה מעצמי.. פתאום המחנכת שלי נכנסת אני כולי שמחה צועקת לה "מיטל!! בואי תראי איזה מלכה אני!" היא מסתכלת עליי ואומרת לי "נדבר על זה בהפסקה" אני כזה "איזה מבאסת
אני כולי שמחה מה הפסקה?!" והמורה שלימדה אותי צחקה
חחחחחחחחחח המורה שלימד אותי בהתחלה הכי דפוק בארץ
למדנו שעתיים ראשונות ולא ידעתי שיש לנו עוד שעתיים איתו
אני כזה אומרת לו "מה?! יש לנו איתך עוד שעתיים?!" הוא עושה לי "כן.." אני כזה "לא נכון
חחחח אז הדפוק עושה לי "תאמיני לי שזה מעציב אותי יותר ממה שזה מעציב אותך" אני כזה "אבנר שתוק"

יעל 13

New member
../images/Emo41.gifהיום../images/Emo41.gif

היום לפני 5 שנים עברתי את הניתוח
היום לחברה שלי יש יומולדת 18
היא גם דוגמנית
היא מדגמנת ל"תמנון"

hadas m

New member
צהריים טובים!../images/Emo204.gif

שבוע הבא מבחן במתמטיקה, אמרתי למורה שלמבחן הבא אני אשתדל יותר.. ואלמד .. נראלי אני אתחיל מהיום.. מחר מבחנים באנגלית ובמדעי המחשב.. מחרתיים בתושב"ע. מי שהולך לשלגיה, בהצלחה תהנו, ותספרו חוויות:). אוהבת אתכם, אני הולכת ממש תכף לנסות לחרוש לאנגלית.. *אני הכי גרועה בעולם בזה.. מעל 70 זה יהיה שיא בשבילי*.

"איזה יומשמח:)"../images/Emo108.gif

איזה יומושלםםםםםםםםםםםםם בלי העין הרע טפו טפו טפו טפו טפו,. כל היום אני ורועת לא למדנו ובגלל שאני והיא במגמת דרמה אז כל היום ראינו הצגה [[גשם שוטף]] שהיא היתה פשוט שולטטתתתתתתתתתתתת היה כזה מדהייםםםםםםם
ופגשנו את שמיל בן ארייייייייייייייייייייייייי אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא הוא פשוט הורסססססססססס בהתחלה המורה אמרה לי שאולי הוא לא יהיה כי רשום בפתק שיהיה לו מחליף והיתפללתי שהוא יהיה והוא היהההההההההה אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ואייי כמעט צרחתי לו "שמיל תעשה לי ילד!!!!!111" הוא פשוט מושלם הבנאדם זהההה
נממ וזהו אחרי זה היה לנו שיעור דרמה ודיברנו על ההצגה וזה ואני ורעות צריכות לעשות הצגה לשבוע הבא [[לתשומת ליבך רעות היי
*מע*]] וזהווו יעל אני חושבת שהיית בהצגה כזאת שנה שעברה לא? או שזה היה בערב?! מחר מבחן עפתי ללמודדדדדדדד,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. כל מי שחולה שיהיה בריאא
ובצלוחה לכל מיש צריך,. אוהבתותכםם

כפרעליו:]../images/Emo205.gif

היה שם גם את עמוס לביא [נתן באמ"ל], הוא תמיד יוצא רע=/ /גם באמ"ל גם בהצגה, מעניין ביותר|קורץ|

יעל 13

New member
לא../images/Emo3.gif

שנה שעברה הייתי ב"מי שחלם" וב"שלמה המלך ושלמאי הסנדלר"

למעלה