שרשור ליום שני

../images/Emo110.gif

קניתי לאחותי בלונים:p יפה הבחירה?:p כאן ופה זה יותר יפה במציאות אל תצחקו עליי:p חוצמזה כע משעמם לייי שאני מצלמת תבלונים:p מה אני אעשה?:p אני תקועה פה בבית 4 ימים בלי לצאת
*חוץ מעכשיו שיצאתי לקנות תבלונים:p אבל זה מתחת לבית ממש.. היה מזה כיף להיות סופסוף בחוץ:p*

יום טוב לכולםם;]

משעמם ליי ביותר..אז אני באתר מיי הריטג', שעושים שם לאיזה מפורסמים את דומה!
ויצא לי אשלי סימפסון,איווה לונגוריה,לואיסנה,מישה ברטון,סיינה מילר,ג'ניפר אניסטון,ליסה קודרו,טורי ספלינג, סופיה בוש, לאליין [ממ..מירנדה מליזי מקגוויר] XDDD וזההו..משעמם לי.. המשך יום נעיםם לכולם
חחחח ומיכל הבלונים מאווד יפיים...

חחחח..איזה אתר מעצבן..

ותמסרי לה המון המון מזל טוב!! לקח לי זמן להבין שיש לה יומהולדת...

2ניצי

New member
לא היה לי היום ת'ניתוח../images/Emo203.gif

לא היה היום את הניתוח כי היה לי חום אוהבת ניצי

צהריםם ../images/Emo3.gif../images/Emo20.gif

ואיייי אייזה יום מצחיק
מחר יש לנו התרמות לאקים.. אולי אני הולכת לא בטוח כי יש לי חזרה ואני לא מפספסת :) אמרתי לרכזת שאי מתרימהה כייייי היא תחפור ליי אחר כךך כי הבטחתי להה חחח היא ממש חחמודדהה
איזה פאדיחות היו לי היום חחחחח קשור לשלומי ולבנדוד שלוו חחח מי שרוצה במסן
היה מפגש משצים אבל שלומי הלךךךך הוא לא נשאר
וכמובן שלי הביאו להעביר אותו.. אז עשיתי להם משהו על תאיר ראדה ז"ל... קיבלתי ציון גרוע במתמטיקה אבללל ידעתי שזזה מה שיהיה אז לא ציפיתי ליותר מידיי.. חחח כל שיעור מתמטיקה יש לי פיפי חחחח אזזזז תמיד אני אומרת פפיפפפיי... אזז המורה עושה ליי ואיי תיהיה לי בריאה את והפיפי שלך
היום אני עושה שיעור פרטי ל4 חברות
אפחד לא יודע פיזיקה חוץ ממני אז כולן באות אליי כל אחת בשעה אחרת כדיי שאני אלמד אותן חחחחחח היווםםם חברה שלי צעקה ב7 וחציי אצללל זיוו אז המורה ללשון עושה: "ומה יש אצל זיו היום?" אזזזזז כולם צועקים לומדים לפיזיקהה... היא מזה חמודה היא כל הזמן אומרת ואיי אתם רואים מה קורה אני וזיו מנהלות לבד את השיעור רק היא עונה עוד ילדים... וחברה שלי כל השיעור מרבביצה לי שאני יודעת הכל חחח אני מזה אוהבת לשוןןן
ייאללה עפתיייי ללמוד ללשון יש לי מבחן אוהבתותכם ויומטוב
אהה ואני יודעת שאני חופרת

צהריים:]

עשיתי היום 2 מבחנים אחד בלשון הלך פ'סדר.. ובמורשת שהמורה בדקה לי ישר אחרי השיעור וקבלתי 97!#
היאחלקה מבחנים בספרות שהייתי בחו"ל אז היא הביאה לי עכששיו וקבלתי 59
לאא נורא
אממ באזרחות במבחן קבלתי 90
ובעבודה על זהירות בדרכים בכתיבת עבודות קבלתי 85
וזהוו:] מיכליי הבלונים מההממם למי?!#לגלי?!# אםם כע מזלל טוב
אני עפה לאכול ואחר כך עם חברה לפלאפון אני והיא צכות לסדר ת'פלאא דחוףףף ואז אני הולכת לפעולה של מיכל א הזזמיין אותי..
אבל אני הולכת בגלל שאחר כך חברה צכה לבוא איתי לעשות תמונת פספורט לא בגלל שהוא הזמין אותי
זהוו:] אווהבת המוון:]
+
+
פפפפפטטטטטטרררררריייייי:]]]

שירקי 1

New member
צהריים..:)../images/Emo41.gif

עברתי את העקיררוותת...יששששש...עקרתי 2 ביחד העדפתי שייגמר בפעם אחת ודי!חחח..היא עושה לי וואיי איזה שיניים יפות יש לך חבל לעקור כל שן זהב....אז אמרתי לה כןן אבל הן צריכות יישורר...חחחחח..היא רופאה הכי חמודה שקיימת בעולםם!!!כל דבר שהיא עשתה היא הסבירה ליי כי ביקשתיי למה אני מפחדת...חחחח..והיא מזה חמודה הכול לאט לאט בעדינות...רופאה מדהימה!!!והיא אמרה לי שהתנהגתיי יפהה והכול כי לא זזתי לרגעעעעע...ובהרדמות בזריקות בככללל לא זזתיי....חחח.. דחו ת'מבחן במתמטיקהה..ירדה לי אבן מהלב!! עודמט אני אלך לנוח...אני מחכה קצת שההרדמה תקום! מתחיל לכאוב לי קצת אבל יעבורר..!! אוהבתותככםם.. זיווש יפה שליי דבריתייי נשמהה שליי אוהבתותך חיימשלייי הילושש דבריתיי שריתושש דבריתייי מאמייי מיקמיקק אוהבת אותךך!! הדסו'ש תודה זה לא כאב כמו שאמרת!:) -שירק'י-

blue and pink

New member
צהריים../images/Emo42.gif../images/Emo68.gif

היה בסדר בבבצפר ואי המחנכת שלנו ממש רעה
. יש לי איזה ילדה מהכיתה שאח שלה שהוא בכיתה ג' כל הזמן מציק לכמה בנים בכיתה שלי ואז היא מרביצה להם והמחנכת האשימה אותם בזה.
זה ממש לא מוצדק.. יש לי לחרוש למלא מבחנים
יום ראשון בהנדסה יום שני באנגלית יום חמישי השבוע בת"נך ושבוע הבא ביום חמישי בערבית., אחותי יצאה היום לטיול שנתי היא חוזרת ביום חמישי.. לפחות אני אוכל ללמוד בשקט למבחנים.. טוב נראלי אני הולכת לישון קצת ואז ללמוד.. עינב דברי איתי דחוףףף.. מיכלי תרגישי טוב רעות
[האכלנית] הודעה שאת פה:|

hadas m

New member
צהריים../images/Emo204.gif

לדסי לא היה היסטוריה.. המורה נראלי מבריזה בכוונה כי היא יודעת שהיא כבר צריכה להחזיר ת'מבחנים.. אנחנו מזה עושות ת'מוות למורות אם הן לא מחזירות תוך שבועיים.. חבל"ז
. בערב נאי והלכת לאיפשהו..:) יום טוב

../images/Emo214.gifיום טוב../images/Emo42.gif

הגעתי הבייתה. הולכת לאכול עם אמא צהריים. ואז להכין עבודת הגשה בסוציולוגיה. ואז ללמוד למבחן בפסיכלוגיה. ואז ללמוד למבחן באזרחות. ואז לראות יאיר לפיד & גומרות הולכות ואז ללכת לישון ולקוות שמחר יהיה יום טוב.
הייתי אמורה לראות היום את איה כורם וללכת לאולפנים של יאיר לפיד, אבל צריך ללמוד . וצריך לוותר לפעמים
הטירוף בלימודים מתחיל... שיהיה לכם יום טוב

יעל 13

New member
צהרייםםםםם

היה יום נחמד
שעתיים ספרות, שעתיים מתמטיקה, שעתיים אנגלית
בשעתיים האחרונות באנגלית מורה מחליפה באה ועושה לי "יעל בואי לחדר 17 רואים סרט" אני כזה "חח כן אה?" אז היא עושה לי "יש סרט בואי!" אני כזה "תשבעי
" היא עושה לי "באמא שלי
בואי כבר" חחחחחח פתאום דפקתי קפיצה וצעקתי "רואים סרט!!!!!!!!!!!! אין אנגלית!!!!!!!!!!!!" ראינו מבצע סבתא
סרט מצחיק
אבל לא מאד
היום אני הולכת להצגה "הלהקה" עם אמא שלי
הולך להיות הכי כיף בארץץץץץץץץ!!!!!!

היללי 2

New member
אחריי הצהריםם../images/Emo23.gif

קיבלנו היום מבחנייםםם
הרבהה
שמחתי מהם... במתמטיקה קיבלתי 95...היתעצבנתי עליה שהיא הורידה על משו פייציי...אבל חפיףף
באומנות 85
הממוצע היה נמווך ממש...בין 60-ל 70 כי זה היה קשה...ממש שמחתיי.. ובספרות לא משו
80...ציפיתי להרבבההה יותר...אבל היה תשובה שעניתי עליה משו ששיך לסיפור אחר...זה היתערבב לי...אז ירד לי כבר 15 נק משו כזהה.. זהוו.. יום חמישי מבחן אחרווווווווווןןןן
אני מתהה לעבור אותו...זה בבקיאות... זה על שתי ספרים ועוד חצי ספר... בעעע יאלה עפתי ללמווד... יומטווובב....
דרך אגב...מי ראה אתמול השיר שלנוו??ואיי היה יפהה חח אהבתי תדמות של אגמייי

למעלה