** שרשור לילה היום ה-69 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mimes17

Well-known member
מי לעזאזל מצביע לאורי כהן??!! לשיר??!! עציצים!!! בושההה!!! כל כך רציתי שיובלי תשאר.. :cry: :cry: :cry: ממש צעקתי בקול לאאאאאא כשהיא הודחה .. איזה מבאססס .. ממש אהבתי אותה והיא ממש תחסר לי במסך.. מוזר לי שהיא די התחמקה מלחבק את עדן.. אולי בגלל שהייתה בשוק.. מעניין אם הן כבר דיברו והשלימו היום.. ההדחה שלה הייתה קורת במוקדם או במאוחר אבל רציתי לראות איך יתפתח הקטע עם עדן.. מוזר שעוז העיף אותה.. כל הסיפור עם עדן ממש עשה עניין בתוכנית.. באסההה!!! עצוב לי ממש! :cry::cry::cry::cry:

לאה133

Well-known member
סגרו בשביל המשפחה שלה מסעדה רק להם
לדעתי נמאס מהדיירים הכלומניקים שנמצאים 70 יום בבית, רוצים אוירה אחרת, לא רוצים כל היום לראות בישולים, ישנה בריכה ו16 אנשים ורואים רק בישולים ומטבח, צריכים להחליף את הבשלנים והיושבת בתקציב, להחליף פנים ולהכיר אחרים, אברהם וספיר ו שניר ושי יכולים גם להיות בבית שלהם לא נרגיש כלום

tarimulu

Well-known member
אמרו ליובל מעתוק שתלו שלטים שלה בסנטר במגדל העמק

tarimulu

Well-known member
קובי של מעתוק עושה קידוש כל יום שישי עם ערוץ 26 ואומר אמן יחד עם אורי1

GalK22

Well-known member
אם החדשים חכמים הם יתחילו להעמיד את הותיקים החלשים אתי, אורי כהן, יובל מעתוק

KAPSULA1

Well-known member
אין להם מושג מי חלש, כשהם נכנסו אתי היתה במצב גבוה יחסית לעומת עכשיו ומעתוק אהובה על כולם ולא יצביעו נגדה. אבל עכשיו גם החדשים האורים יתחברו עם עדן אז יילכו על שיר ועוד מישהו שפחות קרובים אליו

Moiya_1

Well-known member
האח השמיט מהדיירים את עובדת הצבעת הקהל שהצביע למעתוק מול שי ומעתוק ניצחה. הוא העדיף שלא לספר להם כדי ששי לא תפתח את הלוע ותבלע את אחד הדיירים בשאגות זעם.

לאה133

Well-known member
בדיוק, הם לא חכמים ומעמידים אחד את השני במקום להעמיד רק את הותיקים, אף פעם לא ראיתי שהם מעמידים וותיקים

ירוקה מהכרמל

Well-known member
חחחח מעתוקה
נעלולה
היא מצטערת שיהיו מועמדים בלעדיה למרות שיובל הודחה
קצר קטן במוח

Rodrik Harlaw

Active member
פרק אחרי שהוא הודח יאיר נוכח בעלילה יותר מ-70% מהוותיקים.
אם היו נותנים לחדשים יותר ימי חסד (יותר מחסינות יחידה), היינו מקבלים עונה יותר מוצלחת.

tarimulu

Well-known member
איזה באסה שהם לא יודעים שהייתה הצבעה על זה ושי הפסידה

מצב
הנושא נעול.
למעלה