** שרשור לילה 2 היום ה92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GalK22

Well-known member
זה לא משנה מה יראו בפרק. רוב מי שאהב את יהודה ממשיך לתמוך בו בצורה עיוורת ולצעוק ״אבל רמי״.
איך זה להיות עיוור לבקר גם את רמי?
הא שכחתי כי זה רמי וזה יהודה אם כבר מדברים על צורה עיוורת

josh08

Well-known member
איך זה להיות עיוור לבקר גם את רמי?
הא שכחתי כי זה רמי וזה יהודה אם כבר מדברים על צורה עיוורת
כי כאדם מסויים נוהג באלימות, זה שאומרים ״אבל גם הוא אמר״ או כל דבר אחר - מקטין את מעשה האלימות. יש לגנות את המעשים/דברים של יהודה מבלי לנסות ולהעמידם לצד מעשים/דברים של רמי. ולהיפך. תרבות הגנון הזו של ״גם הוא אמר״, ״הוא התחיל״ - מבישה.

tortt

Well-known member
לא ראיתי בכלל את הפרק, אבל קראתי הרבה תגובות ברשת, זה נראה שהרוב בעד יהודה ועוד יותר נגד רמי, ומה שמוזר לי זה שהייתי בטוחה שכדי להצדיק את ההדחה של יהודה יוציאו אותו הכי גרוע ואת רמי ממש לא, אבל רמי יצא על הפנים ויהודה מקבל המון תמיכה, הצלחתם להבין את עוז ????
מהעונה הקודמת אני לא מבינה את עוז חחח

כמו שכתבתי בפוסט קודם,
אני חושבת שהתגובות נובעות מההרגשה שההפקה בחרה צד במקום להוציא את שניהם כמו שהיה צריך לקרות.
באופן אישי, הפרק האחרון סיקרן אותי כי רציתי לדעת מה באמת קרה שם (למרות העריכה)
אז כן יהודה "הרוויח" את ההדחה הזאת בצדק
אבל ההרגשה העיקרית שיצאתי איתה היא - ואיך לעזאזל רמי כן עדיין שם???

לגבי עריכת רמי, גם קוסם לא יכול להוציא אותו טוב.
להגיד עליו קורבן זו בדיחה, מצטערת.

fairytalee

Well-known member
לא ראיתי בכלל את הפרק, אבל קראתי הרבה תגובות ברשת, זה נראה שהרוב בעד יהודה ועוד יותר נגד רמי, ומה שמוזר לי זה שהייתי בטוחה שכדי להצדיק את ההדחה של יהודה יוציאו אותו הכי גרוע ואת רמי ממש לא, אבל רמי יצא על הפנים ויהודה מקבל המון תמיכה, הצלחתם להבין את עוז ????

אני מאמינה שהם צפו שיהיו להם עניינים משפטיים סביב זה שידרשו מהם להציג את כל החומר המצולם
ולכן לראשונה בהיסטוריה באמת נתנו ייצוג אמיתי של המקרה כמו שהם טוענים לעשות

מזליקה10

Well-known member
קוראת את ההודעה שלך ואני עומדת לבכות

לא משנה בכלל מה ומי, זה שמישהו מדבר כמו ראש ארגון פשע ומקבל תמיכה וזה נראה לאנשים בסדר, זה לא פחות מעצוב ואומלל.
בא לי לצרוח שיש למה שקרה היום איזושהי תמיכה והקלת ראש.
מזעזע!!!!!!!

שאנל777

Well-known member

לא משנה בכלל מה ומי, זה שמישהו מדבר כמו ראש ארגון פשע ומקבל תמיכה וזה נראה לאנשים בסדר, זה לא פחות מעצוב ואומלל.
מזעזע!!!!!!!
כי קשה לאנשים לקבל שעושים אפליות, אז מוציאים את העצבים, בטוחה שאנשים לא תומכים באלימות, אנשים מתעצבנים שזה לא פייר שרמי נשאר,אז זה נותן אהדה ליהודה, שנעשה לו כביכול עוול, זה לדעתי הכל מעצבים ואכזבה

אופה קטנטנה

Well-known member
כי קשה לאנשים לקבל שעושים אפליות, אז מוציאים את העצבים, בטוחה שאנשים לא תומכים באלימות, אנשים מתעצבנים שזה לא פייר שרמי נשאר,אז זה נותן אהדה ליהודה, שנעשה לו כביכול עוול, זה לדעתי הכל מעצבים ואכזבה
נשמע כמו תסמונת ביבוש.

מזליקה10

Well-known member
שום דבר לא מצדיק את מה שקרה בחדר האח ושום דבר לא מצדיק תמיכה או התעלמות מזה.
שום דבר!

אופה קטנטנה

Well-known member

מזעזע!!!!!!!
אין מה להתפלא מפלח בחברה הישראלית שמעריץ מצדיק מסביר אלימות ומחפש אשמים
כדי לכבסה.

שאנל777

Well-known member
רמי אמר במפורש שהוא יביא את יהודה לקצה ויעיף אותו, כשגל ולינור נכנסו והדיירים הבינו שיהודה כנראה יזכה הם עשו כבר הכל להעיף אותו, ויהודה לא יכול לשמור על הפה שלו, ויש לו גם שפת רחוב ואיומים, לא היה לו סיכוי מולם פלוס עוז שתמיד בצד של רמי, עשו לגמרי כיפה אדומה על יהודה וזה קל לעשות את זה ליהודה שלא שולט בעצמו.

yoni564712

Well-known member
רמי אמר במפורש שהוא יביא את יהודה לקצה ויעיף אותו, כשגל ולינור נכנסו והדיירים הבינו שיהודה כנראה יזכה הם עשו כבר הכל להעיף אותו, ויהודה לא יכול לשמור על הפה שלו, ויש לו גם שפת רחוב ואיומים, לא היה לו סיכוי מולם פלוס עוז שתמיד בצד של רמי, עשו לגמרי כיפה אדומה על יהודה וזה קל לעשות את זה ליהודה שלא שולט בעצמו.
גם יהודה אמר אותו הדבר

שאנל777

Well-known member
בפייס שואלים האם נעשה ליהודה עוול, האם ההדחה שלו צודקת, בעד מי אתם, וכל מיני שאלות, שיהודה יוצא כמו קדוש מעונה....

צופהבאחהגדול

Well-known member
יהודה יודע מה זה גבר מכבד לא באים לאישה של הגבר . מה שהוא עשה במכוון לרמי עם לינור כדי להוציא אותו מאיזון אם הוא יודע מזה מכבד הוא יודע שזה לא. לא מרימים את האישה של הגבר על 2 ידיים למקלחת .. לע עושים שיחות איתה בזמן שהגבר לידך ולא יכול לסבול אותך אתה מזלזל בו. וזה לא מצדיק בפסיק את ההתנהגות הפטרונית של רמי. אלה רק להראות שהוא ניסה במשך כבר המון זמן להוציא אותו מאיזון ולהטריף אותו.כך זה היה נראה בכל אופן.

ולגבי שניהם היו לשניהם אזהרות מרוב הצינזורים קלטנו קצת אבל הבנו שהאח אמר ליהודה לא לדבר על המקרה שקרה עם דניאל. לא להתקרב לרמי ושרמי לא יתקרב ליהודה.
אבל האשם העיקרי פה אחד זה המלהקים . השני העורך ששם אותו במרכז הבמה כשכולם בבית האח ובבית הצופים לא יכולים כבר לראות ריבים צעקות והתנהגות כזו. הם תכננו את זה בשביל האקשן ובסוף רצו להראות שהם לא נותנים יד לאלימות אבל אתם כן. עכשיו הגמר אז קיבלתם עוד רייטינג לפני

יהודה יודע מה זה גבר מכבד לא באים לאישה של הגבר . מה שהוא עשה במכוון לרמי עם לינור כדי להוציא אותו מאיזון אם הוא יודע מזה מכבד הוא יודע שזה לא. לא מרימים את האישה של הגבר על 2 ידיים למקלחת .. לע עושים שיחות איתה בזמן שהגבר לידך ולא יכול לסבול אותך אתה מזלזל בו. וזה לא מצדיק בפסיק את ההתנהגות הפטרונית של רמי. אלה רק להראות שהוא ניסה במשך כבר המון זמן להוציא אותו מאיזון ולהטריף אותו.כך זה היה נראה בכל אופן.

ולגבי שניהם היו לשניהם אזהרות מרוב הצינזורים קלטנו קצת אבל הבנו שהאח אמר ליהודה לא לדבר על המקרה שקרה עם דניאל. לא להתקרב לרמי ושרמי לא יתקרב ליהודה.
אבל האשם העיקרי פה אחד זה המלהקים . השני העורך ששם אותו במרכז הבמה כשכולם בבית האח ובבית הצופים לא יכולים כבר לראות ריבים צעקות והתנהגות כזו. הם תכננו את זה בשביל האקשן ובסוף רצו להראות שהם לא נותנים יד לאלימות אבל אתם כן. עכשיו הגמר אז קיבלתם עוד רייטינג לפני
לגבי החלק הראשון:
אני מסכימה איתך לגמרי.
אבל הבעיה היא לינור. אני לא מצליחה להבין עד עכשיו, איך רמי לא הצליח לגרום ללינור לא לשתף פעולה עם יהודה ולא להסתחבק איתו.
לינור בוגדנית ואני לא מבינה איך רמי סבל את זה.
רמי הוא המושפל פה. ולינור עשתה מה שבא לה...

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לגבי החלק הראשון:
אני מסכימה איתך לגמרי.
אבל הבעיה היא לינור. אני לא מצליחה להבין עד עכשיו, איך רמי לא הצליח לגרום ללינור לא לשתף פעולה עם יהודה ולא להסתחבק איתו.
לינור בוגדנית ואני לא מבינה איך רמי סבל את זה.
רמי הוא המושפל פה. ולינור עשתה מה שבא לה...
היא חשבה שיהודה חזק בחוץ והתחנפה אליו כדי לקבל קולות מבחוץ אבל זה לא עבד והיא עפה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
העצבים של ליאור על יהודה היו נטו כי ראה איך גוזי עושה הכול לבד וידע שגוזי לא מתכוון להעיר ליהודה על זה כי ידע שיהודה יהפוך את זה לוויכוח כמו כול דבר אחר שקורה בבית ופשוט עדיף לוותר ולא להעיר לו לליאור זה הפריע לראות את זה והחליט לפתוח את זה מולו משם באו העצבים וזהו לא אסטרטגיה של ליאור ולא ניסיון להרשים את רמי אלא ראה מישהו שעושה הכול לבד ולא רצה שזה היה ככה

צופהבאחהגדול

Well-known member
העצבים של ליאור על יהודה היו נטו כי ראה איך גוזי עושה הכול לבד וידע שגוזי לא מתכוון להעיר ליהודה על זה כי ידע שיהודה יהפוך את זה לוויכוח כמו כול דבר אחר שקורה בבית ופשוט עדיף לוותר ולא להעיר לו לליאור זה הפריע לראות את זה והחליט לפתוח את זה מולו משם באו העצבים וזהו לא אסטרטגיה של ליאור ולא ניסיון להרשים את רמי אלא ראה מישהו שעושה הכול לבד ולא רצה שזה היה ככה
ליאור היה חם עליו כבר כמה ימים מאז גל שנתנה לו בראש קקצת וניערה אותו לגביו . מצא הזדמנות להוציא הכל והיו מלא סיבות

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ליאור היה חם עליו כבר כמה ימים מאז גל שנתנה לו בראש קקצת וניערה אותו לגביו . מצא הזדמנות להוציא הכל והיו מלא סיבות
כן אבל הריב היה על זה שהוא פרזיט וזה הדוגמא הכי טובה לזה שככה נותן לחבר שלו לעשות הכול לבד ביום התורנות המשותף של שניהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה