שרשור משחק די דינו די דיינו די דיינו

מתחמקים וזוכים ב-../images/Emo43.gif אנשים

מי יהנה ממכשיר Roomba 520? לאחר שגולשי פורום ארבעים פלוס סיפרו לנו כיצד הם מתחמקים ממטלות הבית, הגיע תורכם להצביע ולקבוע מי מהם יזכה בתואר "חביב הקהל" ובהנחה לרכישת מכשיר Roomba 520, מתנת IROBOT! http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3692
חג הפסח מגיע לדף הבית הראשון שלי! בחופש הזה אנחנו מזמינים את הילדים ליהנות ממגוון פעילויות מיוחדות באתר ומאוסף אטרקציות אותן אנו מחלקים - כרטיסים לסרטים, פסטיבלים, דיוידי ועוד. הקליקו כאן: http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/passover.htm#activity
חג שמח לכל גולשי
ולכל בית ישראל

נצל"ש- בואו נשחק משחק ברוח החג...

נפנה בפנייה נרגשת ל"רשת" (חריזה בלת"מית שכזו...) ונתלונן באוזניהם על כך שהם מונעים מאתנו לצפות בתוכנית שאנו כה אוהבים-"מצב האומה". שיר מחאה נוסח "די דיינו" ודאי יתרום לנושא...ואם לא, לפחות נשתעשע קצת, אין בזה כל רע
. אני אתחיל את השורה הראשונה, ואתם מוזמנים לחבר שורות נוספות כיד הדמיון הטובה והיצירתית שלכם. "אילו היו דוחים את הטקסים, וגונזים את הלקטים...וגונזים את הלקטים-דיינו!" תמשיכו

ליאור144

New member
יאללה נזרום איתך :

''אילו דקל היה סוחר סמים והיה נהרג מירי סוחרי סמים'' דיינו .דיי דיינו דיי דינוו
אאוטשש!

OOOO0

New member
אחלה רעיון ליאת! "אילו היו דוחים את הטקסים,

וגונזים את הלקטים, ודקל לא היה סוחר סמים" - דיינו "אילו דקל היה סוחר סמים ולא היו מודיעים לנו מה קורה עם התוכנית" - דיינו (עכשיו מי שממשיך צריך להתחיל ב"אילו היו מודיעים לנו מה קורה עם התוכנית, ולא....")

ליאור144

New member
כן גלית אני הבנתי שצריך להמשיך את המשפט הקודם

אבל הייתי חייב לפתוח בכניסה בדקל .טוב נו זה לא חדש זה ידוע שאני לא אוהב אותו בלשון המעטה
. [הוא מזכיר לי תמקל שמנקים איתו תנוחיות ארוך ודק ובסוף הרבה שיער רק ששלו שרפו אותו
] כשרשמת :''ודקל לא היה סוחר סמים'' בעצם הסכמת עם הדעה שלי שהוא סוחר סמים
אילו לא היו מודיעים לנו מה קורה עם התוכנית והגינגים היו עוזבים דינו. דיי דיינו דיי דינו .

OOOO0

New member
../images/Emo6.gifלא, פשוט זרמתי איתך בשביל השיר

"אילו הג'ינג'ים לא היו עוזבים ולא היו מאריכים את התוכנית בחצי שעה" -דיינו

idanoosh17

New member
אילו היו מאריכים את אתוכנית בחצי שעה

ולא מורידים אותה מהמסך- דיינו!

ליאור144

New member
אילו לא לא היו מורידים אותה מהמסך

וגרייניק היה ממשיך להנהיג תלהקה-דיינו!!!!!!!!

ליאור144

New member
שרשור משחק די דינו די דיינו די דיינו

פתחתי שרשור חדש שיהיה יותר מסודר והעברתי את כל השרשורים הקודמים לפה

למעלה