** שרשור ערב היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rosemary123

Well-known member
כתבו לי בשירשור הקודם שקאזם התחלק במנה שלו עם משה...ראיתי את זה וזה לא בדיוק נכון..נתן לו ביס.
זה בכלל לא מעניין אותי גודל המנה ושיהיה לו לבריאות אבל טוב שראיתי במו עיני...
שוב, לא מזיז לי שהוא קיבל יותר אני מתה עליו אבל אם מסתכלים על מנות ויש ריב על זה צריך להיות אובייקטיביים. ד"א קאזם גם רצה לחלק ואין לי טענות כלפיו פשוט די עם העיוותים...אם טליה רוצה להיות משטרת המזון שתהיה אובייקטיבית​

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כתבו לי בשירשור הקודם שקאזם התחלק במנה שלו עם משה...ראיתי את זה וזה לא בדיוק נכון..נתן לו ביס.
זה בכלל לא מעניין אותי גודל המנה ושיהיה לו לבריאות אבל טוב שראיתי במו עיני...
שוב, לא מזיז לי שהוא קיבל יותר אני מתה עליו אבל אם מסתכלים על מנות ויש ריב על זה צריך להיות אובייקטיביים. ד"א קאזם גם רצה לחלק ואין לי טענות כלפיו פשוט די עם העיוותים
למה את כותבת בצד שמאל? את מהפלא?
(בודקת שזה לא באג אצלנו)

פאף פה

Well-known member
למה את כותבת בצד שמאל? את מהפלא?
(בודקת שזה לא באג אצלנו)
אני מהסלולרי וזה צמוד לימין נכון?
אגב מדוע כשאני לוחצת אנטר כדי לרדת שורה זה לא נקלט? ובסוף מתקבל מלל רצוף? מהי השיטה הכי טובה לכתוב שורה מתחת לשורה?

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מהסלולרי וזה צמוד לימין נכון?
אגב מדוע כשאני לוחצת אנטר כדי לרדת שורה זה לא מקלט? ובסוף מתקבל מלל רצוף? מהי השיטה הכי טובה לכתוב שורה מתחת לשורה?
כן את בימין
לא ראיתי שמתקבל אצלך מלל רצוף...
אבל אנטר זו השיטה
או פשוט עם האצבע לרדת שורה

פאף פה

Well-known member
גם אני פתאום נזכרתי שגיא אמר שיהיו הדחות ברביעי חמישי ושבת. מקווה שזה אכן יקרה.

Kaz12

Well-known member
גם אני פתאום נזכרתי שגיא אמר שיהיו הדחות ברביעי חמישי ושבת. מקווה שזה אכן יקרה.
גם אני אמרתי את זה, ומשום מה התעקשו פה שההדחות רק בחמישי ובשבת. ממש זכור לי שאמרו שיהיו הדחות בכל שידור השבוע: היום, מחר ובשבת. ואני עדיין מאוד חושש לגורלו של קאזם...

ליהוק מטורף

Well-known member
גם אני אמרתי את זה, ומשום מה התעקשו פה שההדחות רק בחמישי ובשבת. ממש זכור לי שאמרו שיהיו הדחות בכל שידור השבוע: היום, מחר ובשבת. ואני עדיין מאוד חושש לגורלו של קאזם...
אחרי ההדחה מחר יעשו להם מסיבת טו באב

ליהוק מטורף

Well-known member
לדעתי מחר תהיה הדחה אחת ובשבת 2

פאף פה

Well-known member
אין מצב שמשה יותר חזק מקאזם ויהיו עוד שמות אל תדאג. אוהבים את קאזם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה