** שרשור ערב היום ה80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
לא זכור לי שהייתה עונה עם רוב גברי כל כך מובהק מתחילת העונה, גם הגמר כנראה יורכב מ-4 גברים..

פייר לה קרדן

Well-known member
אלמוג פגעה בול במשפט שלה על קארין, את אומרת מול פניו של יהודה שאת לא אוהבת את הדרך שלו,ואת מצפה מכל הבית והצופים להאמין לך שיש לך ענין רומנטי בו? יש משפטים שנאמרים בשליפה מהתת מודע של האדם.

זו דוגמה למשפט שכזה,שמוכיח שהענין הפתאומי של קארין ביהודה היה רק אסטרטגי ומניפולטיבי ובעיקר בא מהאגו שלה להשיג מה שהמתחרה שלה מעוניינת בו.

וליאור-הגיע הזמן שתעלה במדרגות,אתה אדם דו פרצופי,שמציג אדם אוהב לכל הבריות,שבעצם אתה אדם סופר צדקן,מתנשא,ומחשיב את עצמו נעלה מהשאר. די שחרר אותי מנוכחותך המתחסדת. יש מספיק שם שיעשו בשבילך את העבודה.

בסדר555

Well-known member
אלמוג פגעה בול במשפט שלה על קארין, את אומרת מול פניו של יהודה שאת לא אוהבת את הדרך שלו,ואת מצפה מכל הבית והצופים להאמין לך שיש לך ענין רומנטי בו? יש משפטים שנאמרים בשליפה מהתת מודע של האדם.

זו דוגמה למשפט שכזה,שמוכיח שהענין הפתאומי של קארין ביהודה היה רק אסטרטגי ומניפולטיבי ובעיקר בא מהאגו שלה להשיג מה שהמתחרה שלה מעוניינת בו.

וליאור-הגיע הזמן שתעלה במדרגות,אתה אדם דו פרצופי,שמציג אדם אוהב לכל הבריות,שבעצם אתה אדם סופר צדקן,מתנשא,ומחשיב את עצמו נעלה מהשאר. די שחרר אותי מנוכחותך המתחסדת. יש מספיק שם שיעשו בשבילך את העבודה.
אפשר לא להסכים עם בן אדם לגבי הדרך שלו ועדיין להמשך אליו, לרוב זה מה שקורה
אלמוג לעומת זאת כבר שלושה שבועות לא מסוגלת להגיד שהיא רוצה את יהודה, ובאינסטינקט שלה היא התחברה לגל
לא יודע איך תומכים של יהודה אוכלים את השטויות שהיא אומרת, מילים אפשר להגיד מפה ועד מחר שפת גוף לא משקרת
אלמוג בעצמה אמרה שגם היא לא מסכימה עם הדרך של יהודה

אם יש משהו שיהרוס ליהודה את הזכייה, זאת אלמוג
רכילות על אנשים לא נכונים, להגרר לריבים שבהם הוא יצא טועה

קארין לעומת זאת בחברות איתו נותנת לו איזון בימים האחרונים ומציגה לו צד שני, ומנסה להוציא אותו ממעגל הריכולים

כל מה שאלמוג רוצה מיהודה זה לרכב עליו עד הגמר, ולהגיד בסוף "בזכותי הוא השתנה" היא מעוניינת בקרדיט, לא בבן אדם

פייר לה קרדן

Well-known member
אפשר לא להסכים עם בן אדם לגבי הדרך שלו ועדיין להמשך אליו, לרוב זה מה שקורה
אלמוג לעומת זאת כבר שלושה שבועות לא מסוגלת להגיד שהיא רוצה את יהודה, ובאינסטינקט שלה היא התחברה לגל
לא יודע איך תומכים של יהודה אוכלים את השטויות שהיא אומרת, מילים אפשר להגיד מפה ועד מחר שפת גוף לא משקרת
אלמוג בעצמה אמרה שגם היא לא מסכימה עם הדרך של יהודה

אם יש משהו שיהרוס ליהודה את הזכייה, זאת אלמוג
רכילות על אנשים לא נכונים, להגרר לריבים שבהם הוא יצא טועה

קארין לעומת זאת בחברות איתו נותנת לו איזון בימים האחרונים ומציגה לו צד שני, ומנסה להוציא אותו ממעגל הריכולים

כל מה שאלמוג רוצה מיהודה זה לרכב עליו עד הגמר, ולהגיד בסוף "בזכותי הוא השתנה" היא מעוניינת בקרדיט, לא בבן אדם
קארין לאורך כל הימים האחרונים רק מתנגחת עם יהודה ומחפשת אותו בקטנות,אין לי מושג אם זה חלק מהאני הנשית החדשה שלה או שזה פשוט קו רגיל לכל היחס שלה כלפיו מתחילת העונה(עד הוידוי הסנסציוני שלה). אני מתקשה להאמין שכך הדבר והיא נמשכת אליו,היא לא אוהבת את האופי=דרך של האדם ואותו כן?

מאז שראיתי את הדוקו על אלמוג ,דעתי עליה השתנתה ,היא אמרה מהתחלה שיהודה מעניין אותה,ולא פסלה קשר רומנטי איתו או עם גו'זי,מי שהכימיה תהיה קרובה יותר. באופי היא הרבה יותר מתאימה ליהודה.

היא בחורה סגורה שנפגעה מהזוגיות האחרונה המשמעותית שלה,זוגיות שגרמה לנתק מאימא שלה להרבה שנים. לכן יהודה צריך לקלף הרבה שכבות וקליפות של מגננה. אני סומך עליו שבחפירות הוא טוב.

אלמוג לא אמרה שהיא לא מסכימה עם הדרך של יהודה בצורה גורפת,להיפך בהרבה מקרים הצדיקה אותו,היא רק הסתייגה מהצורה לעיתים.

אין לי מושג אם אלמוג תהרוס לו את הזכייה או לא ,בשבילי זה גם לא משנה הפרס,בשבילי הוא הזוכה גם אם ייצא 5 מהבית. אם ייצא בלי מיליון ועם אהבה זה לא פחות חשוב. אולי יותר.

אני קולט מקארין 0 ענין רומנטי.מה שמאשש לי רק את החשדות המוקדמים שלי ושל הרבה צופים שהכל היה חרטא שנבנתה בחדר האח.

נערך לאחרונה ב:

בסדר555

Well-known member
קארין לאורך כל הימים האחרונים רק מתנגחת עם יהודה ומחפשת אותו בקטנות,אין לי מושג אם זה חלק מהאני הנשית החדשה שלה או שזה פשוט קו רגיל לכל היחס שלה כלפיו מתחילת העונה(עד הוידוי הסנסציוני שלה). אני מתקשה להאמין שכך הדבר והיא נמשכת אליו,היא לא אוהבת את האופי=דרך של האדם ואותו כן?

מאז שראיתי את הדוקו על אלמוג ,דעתי עליה השתנתה ,היא אמרה מהתחלה שיהודה מעניין אותה,ולא פסלה קשר רומנטי איתו או עם גו'זי,מי שהכימיה תהיה קרובה יותר. באופי היא הרבה יותר מתאימה ליהודה.

היא בחורה סגורה שנפגעה מהזוגיות האחרונה המשמעותית שלה,זוגיות שגרמה לנתק מאימא שלה להרבה שנים. לכן יהודה צריך לקלף הרבה שכבות וקליפות של מגננה. אני סומך עליו שבחפירות הוא טוב.

אלמוג לא אמרה שהיא לא מסכימה עם הדרך של יהודה בצורה גורפת,להיפך בהרבה מקרים הצדיקה אותו,היא רק הסתייגה מהצורה לעיתים.

אין לי מושג אם אלמוג תהרוס לו אתה הזכייה או לא ,בשבילי זה גם לא משנה הפרס,בשבילי הוא הזוכה גם אם ייצא 5 מהבית. אם ייצא בלי מיליון ועם אהבה זה לא פחות חשוב. אולי יותר.

אני קולט מקארין 0 ענין רומנטי.מה שמאשש לי רק את החשדות המוקדמים שלי ושל הרבה צופים שהכל היה חרטא שנבנתה בחדר האח.
ההתגחויות הדדיות הם ממשיכים כאילו כלום לא קרה
את האופי שלו דווקא נראה לי שהיא אוהבת היא לא מפסיקה להחמיא לו באוזני אחרים כמה הוא אינטליגנט כמה כיף לדבר איתו ובדעות שלו לרוב היא מסכימה, לא מסכימה עם הדרך בדיוק כמו אלמוג

אלמוג ויהודה לא מתאימים, כל שיחה מלחמת התשה, אין לה משיכה אליו, אין משהו לבנות עליו חוץ מסיפור חיים, אבל זה לא משנה בחירה שלו

לי חשוב הזכייה שלו בטח אחרי הדרך שעבר לא מגיע לו שבחורה תהרוס לו את זה ובטח בחורה שלא מעוניינת בו

אפשר להאמין לקארין ואפשר לא, אני מאמין
בלי קשר גם לקארין, הוא צריך להתרחק מאלמוג או לפחות לפקוח עיניים, מ"לוחם צדק של הבית" בשניה הוא יכול להפוך לביריון בגללה וזה מה שיזכרו ממנו.

אלמוג תשמור את יהודה על אש קטנה עד שהיא תודח, בנתיים תנסה "לשנות אותו" כדי לקבל קרדיט בחוץ
תנסה להגיע רחוק בזכות הקהל שלו
לא סתם היא מעלה את נושא קארין תמיד, גם עכשיו כשהיא כל היום איתה כי גם לזה יש חלק היא מייצרת תחרות עם קארין וזה זמן מסך
אם יהודה יקח את הצד של אלמוג בכל חגיגית הריכולים יאבד תומכים, אף פעם לא יכול להצטייר טוב בן אדם שדוחה מישהי ואז מרכל עליה או יוצא עליה

מכורה וחבל

Well-known member
בעניין קארין ותום.

בואו נעשה סדר.

העניין התחיל הרבה לפני שקארין סיפרה לו על יהודה...

זה התחיל עם אורן והעניין שקארין התעצבנה שאמרו לו שהוא צריך היה להיות בכניסה הראשונה
ושהוא יגיע לגמר - באופן הזה כאילו זה מיתר אותה. תום עשה טעות וסיפר את זה לאורן ודווקא הגן
עליה כאילו שהכוונה היתה ברמת המאקרו ולא ברמת המיקרו של אורן ספציפית.
על זה גם תום התנצל בפני קארין שאמר לאורן.
אבל..... אז התחילו הדיבורים של אורן נגד קארין ואח"כ אורן ודרור ביחד נגד קארין.
עד הנקודה הזו עדיים תום הגן ככל יכולתו להגן עליה.

אבל.... כשקארין אמרה לו על יהודה... הוא הבין מיד שהכל משחק
אבל... הוא לא יכול להגיד לה את זה - היא אחות לא?
ודווקא היא שכל הזמן דיברה על יהודה כשחקן, ועל כל העולם כשחקנים
דווקא היא עושה עכשיו את הקטע הזה.
כל זה היה ביום שישי, יום לפני הדחתה של גל.

כשגל הודחה - האינטרס הגדול ביותר של תום היה להתנתק מקארין
באופן חד משמעי.
הוא יודע שגל יצאה החוצה - היא תראה בדיוק מה קרה בתחילת התוכנית
ואפילו מה שהיה איתו ועם קארין בשבועיים שלושה לפני הדחתה.

לא מתאים לו לאבד את גל או בגלל שהוא באמת אוהב אותה (אני בספק, עדיין)
או כדי לשמור על התמיכה שלה ושל תומכיה בחוץ.

בעיקרון, ירד לו ממנה לגמרי ברגע שהיא דיברה עם לינור על רמי
והשתמשה במילים באמת קשות ומתחסדות - כאלה שהיא יוצאת בהן "טוב"
וכל שאר חבריה נקברים.

אגב, לא פלא שלא היתה לה מערכת יחסים ארוכה מ- 3-4 חודשים.

ומה קורה עם הגוזיה? פעם ראשונה היום.

הנדונה

Well-known member
בעניין קארין ותום.

בואו נעשה סדר.

העניין התחיל הרבה לפני שקארין סיפרה לו על יהודה...

זה התחיל עם אורן והעניין שקארין התעצבנה שאמרו לו שהוא צריך היה להיות בכניסה הראשונה
ושהוא יגיע לגמר - באופן הזה אילו זה מיתר אותה. תום עשה טעות וסיפר את זה לאורן ודווקא הגן
עליה כאילו שהכוונה היתה ברמת המאקרו ולא ברמת המיקרו של אורן ספציפית.
על זה גם תום התנצל בפני קארין שאמר לאורן.
אבל..... אז התחילו הדיבורים של אורן נגד קארין ואח"כ אורן ודרור ביחד נגד קארין.
עד הנקודה הזו עדיים תום הגן ככל יכולתו להגן עליה.

אבל.... כשקארין אמרה לו על יהודה... הוא הבין מיד שהכל משחק
אבל... הוא לא יכול להגיד לה את זה - היא אחות לא?
ודווקא היא שכל הזמן דיברה על יהודה כשחקן, ועל כל העולם כשחקנים
דווקא היא עושה עכשיו את הקטע הזה.
כל זה היה ביום שישי, יום לפני הדחתה של גל.

כשגל הודחה - האינטרס הגדול ביותר של תום היה להתנתק מקארין
באופן חד משמעי.
הוא יודע שגל יצאה החוצה - היא תראה בדיוק מה קרה בתחילת התוכנית
ואפילו מה שהיה איתו ועם קארין בשבועיים שלושה לפני הדחתה.

לא מתאים לו לאבד את גל או בגלל שהוא באמת אוהב אותה (אני בספק, עדיין)
או כדי לשמור על התמיכה שלה ושל תומכיה בחוץ.

בעיקרון, ירד לו ממנה לגמרי ברגע שהיא דיברה עם לינור על רמי
והשתמשה במילים באמת קשות ומתחסדות - כאלה שהיא יוצאת בהן "טוב"
וכל שאר חבריה נקברים.

אגב, לא פלא שלא היתה לה מערכת יחסים ארוכה מ- 3-4 חודשים.

ומה קורה עם הגוזיה? פעם ראשונה היום.
לא הבנתי למה קארין התעצבנה שאמרו על אורן שהוא היה צריך להיות בכניסה הראשונה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אבל מישהו אמר במקומה?
באמת אני שואלת מחוסר הבנה, מה הקשר בינה לבין זה שאורן היה צריך להיכנס בכניסה הראשונה?
היא אמרה את זה כי הם ניסו להגיד שאורן הוא דייר של גמר והיא פחדה שהיא לא מספיק מעניינת
ותום העביר את זה לאורן

מצב
הנושא נעול.
למעלה