**שרשור ערב - היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
הבנות יאכלו עם מישהו מהדיירים אמממ
אולי אפשר להזמין לחדר דילמות , חצי אוכל בצד אחד חצי בצד שני, באמצע זכוכית. יוזמנו תום ורמי ...כי אלו לינור וגל... אלה אם כן אפשר להזמין יותר דיירים. אז אולי אורן וזהבה

מיק83

Well-known member
אולי אפשר להזמין לחדר דילמות , חצי אוכל בצד אחד חצי בצד שני, באמצע זכוכית. יוזמנו תום ורמי ...כי אלו לינור וגל... אלה אם כן אפשר להזמין יותר דיירים. אז אולי אורן וזהבה
להיפך, נראה שיאכלו עם מישהו שהוא לא רמי ותום (בחצר הכינו שולחן)

והם יסתכלו עליהן מתוך הבית.

ככה עושים טלוויזיה🤷‍♀️

lotaria

Well-known member
די להידחף ג'וזי....מעצבן אותי הבחור הזה.. נדבק ממש פיזית לאורן.. אורן אומר לו זוז.. הוא לא מבין הטיפש הזה....נודניק...
דבר נוסף...לדעתי שפים בישראל ,חלקם, לא מבטאים נכון בצרפתית שמות של מוצרים או מאכלים..אמירה נכונה של מילה בצרפתית זה צריך להיות שיעור ראשון בקורס שפים..

מיק83

Well-known member
די להידחף ג'וזי....מעצבן אותי הבחור הזה.. נדבק ממש פיזית לאורן.. אורן אומר לו זוז.. הוא לא מבין הטיפש הזה....נודניק...
דבר נוסף...לדעתי שפים בישראל ,חלקם, לא מבטאים נכון בצרפתית שמות של מוצרים או מאכלים..אמירה נכונה של מילה בצרפתית זה צריך להיות שיעור ראשון בקורס שפים..
זה תפקידו ואנחנו נהנים ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ראש גזר 6789809896

Well-known member
רמי וגוזי הם סו שפים של אורן ושניהם נהנים במטבח ולבשל אז מותר לשניהם ליהנות ממשימה

fleabag

Well-known member
ג'וז כבר מוותר על החלום ייבש אותו עוז ביזיון

svtar25

Well-known member
גיא ממשיך לטעון שהבנות יכנסו לבית ואיך הדיירים יגיבו? איך הדיירים אמורים להגיב לדובי אכפת לי? מאיפה להם לדעת שאלו גל ולינור? אלה אם כן הן באמת יכנסו הערב? וקוסמו קורונה

yoni564712

Well-known member
גיא ממשיך לטעון שהבנות יכנסו לבית ואיך הדיירים יגיבו? איך הדיירים אמורים להגיב לדובי אכפת לי? מאיפה להם לדעת שאלו גל ולינור? אלה אם כן הן באמת יכנסו הערב? וקוסמו קורונה
אורן רמי וגוזי בישלו ארוחה לאורחים
אולי זה הן

Aye123

Well-known member
גיא בעיקר מבלבל את המוח, תכף גם לירון תתחיל

sopsop777

Well-known member
אוקי ...
אז הארוחה היא ללינור וגל שהולכת לשבת בחצר בזמן שכל הבית דופק את הראש בשמשה ?

haya sol

Well-known member
יש מצב שהאורחות לארוחה אלו גל ולינור בזמן שהם מסתכלים עליהם מהבית ומפה תגיע הישועה להציל משהו במשימה הזו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה