**שרשור ערב - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
שוב הידיים של "המועמד" לניצחון במפגן עצבני, בשיחה עם קארין מנופף בידיים מהירות התנועות היצירתיות ודיבור האוטוסטרדה כשהוא מתלהב ורוצה לשכנע. איך אפשר לאהוב את התופעה הזאת המתלהטת, מתערבת בכל דבר באיצטלה של איכפתיות כשבעצם הוא משרבב תמיד את הכעס שלו והפגיעות הכל כדי שהפוקוס יהייה עליו. תופעה שמריצים אותה מתחילת העונה הכושלת לגמר. איך אפשר לאהוב אנשים שיןורקים על האמהות שלהם? ימים קשים והדעת משובשת לגמרי

נערך לאחרונה ב:

Meirav654

Active member
שוב הידיים של "המועמד" לניצחון במפגן עצבני, בשיחה עם קארין מהירות התנועות היצירתיות ודיבור האוטוסטרדה איך אפשר לאהוב את התופעה הזאת המתלהטת, מתערבת בכל דבר ויודעת הכל. לא יאומן שמריצים אותו מתחילת העונה והשאר חסרי סיכוי
אני אסביר לך בתור אחת שלא התלהבה ממנו בהתחלה, כי ראיתי רק את התוכניות הערוכות וראיתי כמו כולם בן אדם אלים, אבל ברגע שהתחלתי לראות לייב, התאהבתי בבן אדם וראיתי איך הוא רק רוצה שיאהבו אותו ופשוט שמו עליו סטיגמה של שחקן ואסטרטג ולא נתנו לו מקום.
אפילו את גל אהבתי יותר ממנו בהתחלה עד שאמרה לו בכזה גועל והתנשאות: "אתה אפס! איך בגיל 31 עדיין לא התחתנת?".
יש ביהודה קסם, מצד אחד ערס לייט ומצד שני גאון או כמו שזהבה אמרה באחד הקטעים האייקונים: "אתה ערס גאון!".
השיחות שלו (לא עם אלמוג) הכי מרתקות אותי. ברור שהייתי שמחה אם הוא היה מדבר לאט יותר, כי חוסר הסבלנות שלו יכולה להטריף, אבל הוא היפראקטיבי ואני מכירה הרבה אנשים כאלה שלא רוצים לקחת ריטלין כי זה גומר אותם.

haya sol

Well-known member
מישהו צריך להגיד ליהודה שגל כבר לא במשחק.

רוח הקודש וגל עדיין עוברת לו מול העיניים והלב...כבר את חיימי ואיילון הוא לא הזכיר כל כך הרבה כמו את גל. 🤣

והוא מנסה להסביר לקארין על גל כאילו היא שם והוא מנסה להעביר אותה לצד שלו.

haya sol

Well-known member
מישהו צריך להגיד ליהודה שגל כבר לא במשחק.

רוח הקודש וגל עדיין עוברת לו מול העיניים והלב...כבר את חיימי ואיילון לא הזכיר כל כך הרבה כמו את גל.🤣

הוא מסביר לקארין כאילו גל שם והוא מנסה להעביר אותה לצד שלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה