** שרשור צהריים היום ה-67 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
13:22 טליה מעודדת את נתנאל לשיר את השיר החדש שלו לדיאן וכולם יעשו לו קולות רקע
גם אמרה במסיבה בחוץ
עושים להם מסיבה?

nicknick

Well-known member
מסיבה בשישי בצהריים בחום, רעיון משהו😆

בטח זה יהיה כמו ביום ההוא שארגנו להם בחצר את השור הזה שמסתובב, יריד שלא קשור לכלום

haya sol

Well-known member
אמרתי לכם, שרין מכולם כולל כולם שם יודעת לעשות טלויזיה. היא יודעת איך היא יוצאת ומה הקהל אוהב ולא אוהב.
אבל היא יודעת לגעת בנקודות הרגישות של הדיירים כשהם יצאו ידעו להגיד ששרין היא הפתעה למה שרואים.
היחידה שהיא לא מצליחה את זה מולה זו טליה ובגלל זה כל ההתנהלות מולה.
אם שמים לב, עשתה את זה אחרי הדחת דנה עם ליה שנזכרה להשקיב לה שהתאפקה לא לפהק לה בפרצוף, הכנסת משה לא כי באמת רצתה אותו כי ידעה שזה יהיה טלויזיה לטוב ולרע.
אתמול כל הבכי בנסט על לירן🙄

ועכשיו נזכרה לשבת עם דרור לשיחה, הכל כדי שגם אם מחר מחרתיים לא אדבר איתך אתה תבין מי אני ולמה אני פועלת כך או כך ומאיפה אני טובה או כועסת.
יודעת שהוא יצא מחר או מחרתיים וממנה הוא לא ישכח בראיונות של אחרי.

הבחורה יותר מניפולטיבית מבר כי היא מביאה את הטוב והרע בה. מפגיעה כי אני "כולי לב" ונראית ילדה טובה מבית טוב. ולהבדיל שבר באה כטיפוס מרכל, רגזני וקנאי.

תזכה לא תזכה אבל את שלה השיגה מדמות הכי שולית של הדחה מס' 5 הפכה לשם דבר.

נערך לאחרונה ב:

UNICORN LOVER

Well-known member
אמרתי לכם שרין מכולם כולל כולם יודעת לעשות טלויזיה. היא יודעת איך היא יוצאת ומה הקהל אוהב ולא אוהב.
אבל היא יודעת לגעת בנקודות הרגישות של הדיירים כשהם יצאו ידעו להגיד ששרין היא הפתעה למה שרואים.
היחידה שהיא לא מצליחה את זה מולה זו טליה ובגלל זה כל ההתנהלות.
אם שמים לב, עשתה את זה אחרי הדחת דנה עם ליה שנזכרה להשקיב לה שהתאפקה לא לפהק לה בפרצוף, הכנסת משה לא כי באמת רצתה אותו כי ידעה שזה יהיה טלויזיה לטוב ולרע.

ועכשיו נזכרה לשבת עם דרור לשיחה, הכל כדי שגם אם מחר מחרתיים לא אדבר איתך אתה תבין מי אני ולמה אני פועלת כך או כך ומאיפה אני טובה או כועסת.
יודעת שהוא יצא מחר או מחרתיים וממנה הוא לא ישכח.

הבחורה יותר מניפולטיבית מבר כי היא מביאה את הטוב והרע בה. מפגיעה כי אני "כולי לב" להבדיל שבר באה כטיפוס מרכל, רגזני וקנאי.

וזה מעצבן אותי ברמות!

Roni1230

Well-known member
אמרתי לכם שרין מכולם כולל כולם יודעת לעשות טלויזיה. היא יודעת איך היא יוצאת ומה הקהל אוהב ולא אוהב.
היחידה שהיא לא מצליחה את זה מולה זו טליה ובגלל זה כל ההתנהלות.

יודעת שהוא יצא מחר או מחרתיים וממנה הוא לא ישכח.

הבחורה יותר מניפולטיבית מבר כי היא מביאה את הטוב והרע בה. מפגיעה כי אני "כולי לב" להבדיל שבר באה כטיפוס מרכל, רגזני וקנאי.

לצערי מסכים- כי לא סובל את שרין
היא אכן מנפולטיבית הפכה מדמות שולית לכוכב
הבעיה שלה העיקרית שהשתן עלה לה לראש. היא לא יודעת להתמודד עם הצלחה
מקווה שעל זה תעוף או תפסיד את הגמר
בעיניי כל מי שטוען שהוא לב - צריך להיפסל - נמאס מיפי הנפש

Insomnia 5

Well-known member
אופק. טליה. גבינה. דינה. נעלב. מסכסכת. לכלכה. גבינה. אופק.
חסכתי בזאת שני שרשורים.
פעמיים אופק בתגובה אחת, מה צריך יותר מזה..❤

נחמד שהם משוחחים מידי פעם חולין..
עדיין מעדיפה אותו רחוק ממנה..

ziniozi

Well-known member
מה קרה עוד פעם?
טליה נזפה באופק שלקח גבינת שמנת השייכת ללירן, בעוד גופתה המטאפורית של לירן עדיין לא התקררה במעלה המדרגות
אופק נפגע שהיא שוב מעירה לו על אוכל והתנה צרותיו באזני דינה
כעבור עשר דקות הבסטיז דניאל ונתנאל הכינו פיצה מרשימת מרכיבים נאה, הכוללת הרבה יותר ממריחת גבינה.
טליה לא אמרה להם דבר, ואף עודדה מהיציע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה