** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
אתמול בזמן שידור הפרק קרה לי משהו הזוי : נהניתי מג'וזי!
אני חושבת שהמתנה הגדולה של ג'וזי העונה היא יהודה, והמבין יבין.
בכל מקרה, שימשיך ככה ויש מצב שיהיו לי שלושה פייבוריטים העונה! (לא קרה שנים)

ירוקה מהכרמל

Well-known member
אתמול בזמן שידור הפרק קרה לי משהו הזוי : נהניתי מג'וזי!
אני חושבת שהמתנה הגדולה של ג'וזי העונה היא יהודה, והמבין יבין.
בכל מקרה, שימשיך ככה ויש מצב שיהיו לי שלושה פייבוריטים העונה! (לא קרה שנים)
גם אני הייתי מבסוטה על ג'וזי אתמול ובכלל בימים האחרונים בלייב
אם התכוונת שיהודה "מתנה" בשבילו זה במידה ויריבו או אפילו יהפכו לנמסיס, לא בטוח...אולי

בכל מקרה, אחרי הריב אתמול עם דרור ועוד כמה..ג'וז חזר לזרועות אילון ויהודה שחיבקו אותו באהבה ובעיקר מתוך אינטרס להרחיק אותו מהחבורה השניה
מקווה שלא יפול בזה ויחזור להיות סבבה עם כולם

Christina 1001

Well-known member
מאז שלינור מרגישה שהיא מועמדת היא כל היום בכלים
אם התכוונת שיהודה "מתנה" בשבילו זה במידה ויריבו או אפילו יהפכו לנמסיס, לא בטוח...אולי

בכל מקרה, אחרי הריב אתמול עם דרור ועוד כמה..ג'וז חזר לזרועות אילון ויהודה שחיבקו אותו באהבה ובעיקר מתוך אינטרס להרחיק אותו מהחבורה השניה

יהודה גורם לג'וזי להיראות טוב.. יהודה תפס את המשבצת של התוקפני, הבאד בוי, משבצת שבקלות יכלה להיתפס ע"י ג'וזי כפי שהוכיח כבר בהישרדות. אבל החיבור עם יהודה לא יחזיק הרבה זמן. אני צופה פיצוץ רציני בקרוב.

פלוידיאנית

Well-known member

אני חושבת שיש ג'וזי לפני שידור וג'וזי אחרי שידור. ניראה מה יהיה איתו השבוע

svtar25

Well-known member
אם היא עושה עבודה יסודית אשקול זאת .
רק אם לינור תגיע לשטוף את המטבח של כל אחד שסמס לה :ROFLMAO: רק אז שווה לתת לה קול. זה שהיא מנקה מטבח בבית האח לא הופך את המטבח שלי נקי יותר..מה זה עוזר לי? מוזמנת לנקות אצלי בבית

nicknick

Well-known member
כל ארוחה בבית הזה זה כמו סרוויס במסעדת שף... כמה הם מתכוננים, מתכננים, איך נגיש , איך נערוך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה