** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מזל טוב ליהודה! סוף סוף מתנהג כמו בוגר...אבל אולי הוא אוכל בגלל שגל לא נמצאת בשולחן. כנראה מפריעה לו רק גל :ROFLMAO:
סתם
לא הוא פשוט חיכה שיריבו עם גוזי שככה יותר ישנאו את גוזי ממנו והוא יחזור לדבר עם כולם

ירוקה מהכרמל

Well-known member
יופי! עכשיו ג'וזי אמר קפה שחור ובא לי גם....
מה יהיה?
רק שלא אקשור את עצמי לאות הזדהות עם ימית...

nicknick

Well-known member
הוא צודק, מאוד חשוב לג'וזי איך הוא נראה כלפי חוץ. זאת הסיבה שקשה לי להתחבר אליו.
לדאוג לתדמית שלך זה לא דבר רע או שלילי . אם ג'וזי לא גזען , ברור שהוא יכעס אם מנסים להוציא מהקשרו ולהציג אותו ככזה.
תראה לי דייר אחד בבית שיקבל בשלווה מצב שלוקחים פליטת פה שלו ומשתמשים בה כדי לתייגו.

הצורה בה דרור מנסה להציג את זה , כאילו זה רע להגן על השם שלך , שם הבעיה שלי איתו.
אבל זה לא חדש שדרור אנטי לג'וזי ונותן פרשנות שלילית לכל צעד שלו.

מיק83

Well-known member
לדאוג לתדמית שלך זה לא דבר רע או שלילי . אם ג'וזי לא גזען , ברור שהוא יכעס אם מנסים להוציא מהקשרו ולהציג אותו ככזה.
תראה לי דייר אחד בבית שיקבל בשלווה מצב שלוקחים פליטת פה שלו ומשתמשים בה כדי לתייגו.

הצורה בה דרור מנסה להציג את זה , כאילו זה רע להגן על השם שלך , שם הבעיה שלי איתו.
אבל זה לא חדש שדרור אנטי לג'וזי ונותן פרשנות שלילית לכל צעד שלו.
רק תגידי ליהודה שהוא גזען והוא ישרוף את הבית

nicknick

Well-known member
רק תגידי ליהודה שהוא גזען והוא ישרוף את הבית
יהודה כבר שבועות מסתובב בבית ואומר שהם הופכים אותו לאלים על אף שהוא לא.
על אף שבמקרה שלו בניגוד לפליטת פה של ג'וזי, זה דפוס התנהגות חזרתי וקבוע , אז הטענות שלו קצת מנותקות מהמציאות.
זה בערך כמו שלינור ורמי מתלוננים על זה שהם לא רוצים שיחשבו שהם זוג אחרי שהם מתגפפים 24 שעות ביממה.

ברור שחשוב לו איך הוא מוצג, אין שם מישהו שזה לא חשוב לו מדרור ועד זהבה.
אבל ככה זה כששונאים מישהו כמו שדרור שונא את ג'וזי, הוא ייתן משמעות שלילית לכל דבר שג'וזי עושה, גם לדברים שהם טבעיים ומובנים ולגיטימיים.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
והנה דרור לא מסיים הוא רוצה לדבר בלי הפסקה כדי למתג את ג'וזי כגזען כדי להכניס לצופים את זה. הוא לא מפסיק. וקארין לא מעריכה כלום ממה שג'וזי עשה עבורה. זרקה בקלות את ההשקעה שהיו עבורה שם.
חבל....חשבתי שפרק אתמול הכל ועזב

שאנל777

Well-known member
דרור אני בהלם, הוא ממש מנסה להוציא את ג'וזי גזען, איזה דוחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה