** שרשור צהריים היום ה51 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Hagar.

Active member

ההדחה של ימית הוכיחה שמי שמנסה להתחבב על כולם בסוף נשאר לבד​

הכותרת היום בריקאפ של מעריב

svtar25

Well-known member
גל נתנה לג'וזי קובית שוקולד ...אי החרם נשבר :ROFLMAO:

svtar25

Well-known member
היחסים של גל וגוזי זה הדבר הכי זורם שראיתי בטלוויזיה
גם שהם עושים פרצוף זה עם חיוך
כאשר היו בחדר שינה קארין הביאה את הקרום פנים, ישבו ביחד במיטה אז תום אמר שקארין אחותו , גל זרמה עם זה :" שאחותך תמרח לך קרם, היא מבינה בדברים טוב יותר ממני, בטיפוח היא טובה יותר " אבל נראה לי זה מקנאה ליחסי ג'וזי וגל , איך ג'וזי חתך קוביית שוקולוד עם השניים ושם לה בפה, קודם גל אכלה נתנה לג'וזי קוביית שוקולד יש לפה. קיצור מתוקים גל וג'וזי . תום מעדיף לשמור על הילדה שלו לעצמו.

מיק83

Well-known member
כאשר היו בחדר שינה קארין הביאה את הקרום פנים, ישבו ביחד במיטה אז תום אמר שקארין אחותו , גל זרמה עם זה :" שאחותך תמרח לך קרם, היא מבינה בדברים טוב יותר ממני, בטיפוח היא טובה יותר " אבל נראה לי זה מקנאה ליחסי ג'וזי וגל , איך ג'וזי חתך קוביית שוקולוד עם השניים ושם לה בפה, קודם גל אכלה נתנה לג'וזי קוביית שוקולד יש לפה. קיצור מתוקים גל וג'וזי . תום מעדיף לשמור על הילדה שלו לעצמו.
תום לא מבין לא נכנסים בין לבין במשפחה שלה, וגוזי הוא משפחה..

הוא לא יודע שברגע שגל וגוזי דיברו בזמנו בנסט והיא חיפשה אישור לתום מגוזי.. גוזי נתן לה.. ומאותו הרגע היחסים קפצו מדרגה. היא יצאה מהשיחה מאושרת וקפיצית.

אלזה4

Well-known member
אוי לצביעות ולמוסר הכפול..
לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם תום היה אומר לגל לסגור כפתור בחולצה שלבשה אתמול כפי שגו'זי אמר לה..
כשגו'זי עושה את זה התגובות "חחחח....חמוד אח גדול"
כשתום מעיר משהו לגל - פוסטים הזויים....נו שויין.
הקנאה ירוקה ומעוורת.

meital38

Well-known member
וקארין מרחה לו קרם פנים בסוף?

Hagar.

Active member
ערן סוויסה העלה בסטורי באינסטגרם תמונה של בת הזוג של רמי..
הלם שיש לו בת זוג
לא יודעת אם זאת את העלת את אותו הפוסט בשרשור הקודם אבל הייתי צריכה לעבור על כל ה7000 סטוריז שלו כדיי למצוא את זה

eran191

Well-known member
שמעתי שיש לרמי בת זוג..
אולי יכניסו אותה בכניסה השנייה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה