** שרשור צהריים היום ה51 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
.

מאיפה את יודעת שזה הוא? :ROFLMAO:
את החלטת שזה הוא
אלזה אני עוקבת אחריו כבר שנה, למדתי להכיר את הסטורי שלו :p ברור שבוודאות מוחלטת לא ניתן להגיד, אבל לגמרי ניתן להסיק.
את צריכה לראות את הסטורי שלו כדי להבין. אבל עכשיו הבנתי שאחיו צעק, אז למה הוא צעק קארין? משום מה הם לא אוהבים אותה.
בכל אופן אני לא סובלת שצועקים להם דברים שמסריטים אותם, צריכים לצעוק דברי אהבה וזהו.

אלזה4

Well-known member
אלזה אני עוקבת אחריו כבר שנה, למדתי להכיר את הסטורי שלו :p ברור שבוודאות מוחלטת לא ניתן להגיד, אבל לגמרי ניתן להסיק.
את צריכה לראות את הסטורי שלו כדי להבין. אבל עכשיו הבנתי שאחיו צעק, אז למה הוא צעק קארין? משום מה הם לא אוהבים אותה.
בכל אופן אני לא סובלת שצועקים להם דברים שמסריטים אותם, צריכים לצעוק דברי אהבה וזהו.
הבנתי.
אז הסקת..
המילה "בטוח" נראתה לי מוחלטת מידי. מה גם שזה לא בטוח.
כמו גם ההבנה שלך שאח של תום צעק עכשיו.
אז יש הבנה, פרשנות, רצונות - ויש את מה שבאמת קרה.
ואת זה כרגע אנחנו לא יודעים.
בואו לא נחטא לאמת..
ברגע שהפורום הזה יהפוך לפורום הנפצת מידע לא אמין - באמת שחבל

ariela1612

Well-known member
הבנתי.
אז הסקת..
המילה "בטוח" נראתה לי מוחלטת מידי. מה גם שזה לא בטוח.
כמו גם ההבנה שלך שאח של תום צעק עכשיו.
אז יש הבנה, פרשנות, רצונות - ויש את מה שבאמת קרה.
ואת זה כרגע אנחנו לא יודעים.
בואו לא נחטא לאמת..
ברגע שהפורום הזה יהפוך לפורום הנפצת מידע לא אמין - באמת שחבל
אני לא אמרתי שאח של תום צעק זה תום אמר.
לגבי כפיר 90% שזה נכון, היית צריכה לראות את הסטורי ואז היית מבינה בדיוק מה שאני הבנתי זה גם היה באותו היום.

LIly845

Well-known member
אם הם כבר באים לצעוק אז שיצעקו קריאות עידוד ואהבה
למה לסכסך? שיתנו להם לשחק את המשחק ואם אכן יש דייר לא טוב לדייר אחר אז שיתנו לו לגלות לבד...
זה מציק כי זה גם מוריד את כל הארגיות לדייר שצועקים נגדו. גועל

Taltul63

Well-known member
לא מצליחה להבין את הפארנויה שקארין מתקרבת לתום..ושהם עושים משהו אחרי גבה של גל.
הרי אם יעשו משהו זה יבוא רק לטובת גל..
אני באמת לא מצליחה להבין את השטות הזאת

svtar25

Well-known member
תום אומר שהוא הולך להסתפר , גל: "תוריד את הבגדים, ואחר כך תבוא ערום להראות לי" :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: אני מתה! מקווה שהיא לא תקבל על זה עונש בהמשך מתום, כי זה היה מצחיק. ברור שהיא מתבדחת, מקווה שהוא לא יעלב עליה, עוד הפעם. זה אמור להחמיא לו שהיא רוצה לראות אותו ערום.

שאנל777

Well-known member
אני לא סובלת את קארין, לא יכולה לראות אותה, היא מלא דברים שאני לא אוהבת ובפורום פה כבר יודעים שאני לא יכולה לסבול אותה ורוצה שתודח, אבל אני רואה שתום ממש מאוהב בגל ואני לא רואה שקארין מנסה לסכסך בינהם, בקטע הזה נראה לי שהיא בסדר. אבל אני לא רואה כל הזמן את הלייב אז אולי אני טועה והיא כן עושה טיזינג ונדבקת לתום. אני כבר אגבש דיעה, אולי אני טועה

Moiya_1

Well-known member
אני לא סובלת את קארין, לא יכולה לראות אותה, היא מלא דברים שאני לא אוהבת ובפורום פה כבר יודעים שאני לא יכולה לסבול אותה ורוצה שתודח, אבל אני רואה שתום ממש מאוהב בגל ואני לא רואה שקארין מנסה לסכסך בינהם, בקטע הזה נראה לי שהיא בסדר. אבל אני לא רואה כל הזמן את הלייב אז אולי אני טועה והיא כן עושה טיזינג ונדבקת לתום. אני כבר אגבש דיעה, אולי אני טועה
את לא טועה. הם כבר בשלב של באמת אחים בסבבה, שום טיזינג היא לא עושה לו.

meital38

Well-known member
את לא טועה. הם כבר בשלב של באמת אחים בסבבה, שום טיזינג היא לא עושה לו.
אכבר טיזינג היא עושה לן. מפלרטטת סלי הפסקה והוא גם לא חסר לו. טפיחה על האגו. אוהב את הפלרטוט ומידי פעם משתף פעולה

Taltul63

Well-known member
קארין באופי שלה פלרטטנית מאוד.
זה לא ספציפית לתום...היא עם כולם ככה.
זה חלק ממנה.

Taltul63

Well-known member
אח של תום צועק נגד קארין?
לא הבנתי...
שמישהו יעשה סדר

מצב
הנושא נעול.
למעלה