** שרשור צהריים היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
יש לי שאלה האם אפשר לעשות צעקות בזום - נגיד תומכים באים לבית האח ושמים הקלטה של גל ובן צועקים. או אפילו לפתוח שידור חי, ואז לשים למגפון או מיקרופון. הכוונה שגל לא חייבת ללכת פיזית לשם, יכולים להקליט אותה ושהתומכים ישמיעו לתום.

uchiha_sasuke

Well-known member
רגע
תום לא רוצה לדבר עם קארין לא עם ג'וזי וחלילה לא עם יהודה
אז הוא רוצה להתקרבן שהוא לבד????
הטקטיקה של להתאהב / זוגיות ירדה מהפרק
אז עבר לתחושת הלבד .... פתאט זה מה יש לי להגיד
לך בעקבות ה"אהבה" שלך במעלה המדרגות
פחדן

Rave n

Well-known member
רגע
תום לא רוצה לדבר עם קארין לא עם ג'וזי וחלילה לא עם יהודה
אז הוא רוצה להתקרבן שהוא לבד????
הטקטיקה של להתאהב / זוגיות ירדה מהפרק
אז עבר לתחושת הלבד .... פתאט זה מה יש לי להגיד
לך בעקבות ה"אהבה" שלך במעלה המדרגות
פחדן
למה שיעלה במדרגות אחרי גל? הוא ירד איתה? היא הודחה הוא ממשיך. . ממשיך לחשוב שהוא יותר טוב מכולם.
הייתה לו תכנית פעולה להתקרב לג'וזי שהחדשים הגיעו מתוך רצון שהוותיקים יעמידו את החדשים ועכשיו שהכול התרסק הוא חוזר לעצמו. תום אף פעם לא רצה להיות חבר של ג'וזי וגם לא של יהודה, לא רצה לתת להם במה דרכו.

uchiha_sasuke

Well-known member
למה שיעלה במדרגות אחרי גל? הוא ירד איתה? היא הודחה הוא ממשיך. . ממשיך לחשוב שהוא יותר טוב מכולם.
הייתה לו תכנית פעולה להתקרב לג'וזי שהחדשים הגיעו מתוך רצון שהוותיקים יעמידו את החדשים ועכשיו שהכול התרסק הוא חוזר לעצמו. תום אף פעם לא רצה להיות חבר של ג'וזי וגם לא של יהודה, לא רצה לתת להם במה דרכו.
הייתי מעריך אותו יותר וחושב שיש לו עמוד שדרה ולא רופס
אם היה עומד על דעתו מול הבן אדם שיש לו בעיה איתו
מתחילת העונה הוא נגרר, הוא צל , אומר בסתר את כל הרעל שהוא מפיץ ומול הפנים קורא "חיים שלי" אהבה שלי וכו'
זה דוחה אותי
אם אין לך אומץ להתעמת אז אל תשחק אותה גבר
ואם בתחבולות חפץ לעשות אז לצערנו חכם גדול הוא לא לכן רואים אותו כפי שהוא פחדן רכלן ומתסיסן

אזרחית שקופה

Well-known member
מתחילת העונה אני לא מצליחה להבין את הערצה לג'וזי.
אני לא מוצאת בו כלום. הוא לא אדם מעניין. אין לו ידע כמעט בכלום (לפחות זה לא בא לידי ביטוי בתכנית)
לא מצליח להוביל איזו שיחה מעניינת. די אגואיסט ומנסה לשחק אותה אמא טרזה.
אמנם אני עדיין מעדיפה אותו על פני יהודה אבל זה רק מעיד על העליבות של האחרים ולא על היחודיות שלו.

נטה אונה

Well-known member
אני לא מוצאת בו כלום. הוא לא אדם מעניין. אין לו ידע כמעט בכלום (לפחות זה לא בא לידי ביטוי בתכנית)
אמנם אני עדיין מעדיפה אותו על פני יהודה אבל זה רק מעיד על העליבות של האחרים ולא על היחודיות שלו.
ג'וזי אחת הדמויות הכי עגולות ומענינות שהיו באח הגדול
הדליחות של העונה הזאת רק מורידה מכמה עוד אפשר להוציא ממנו
אותי הוא מענין ומרתק בשתיקות שלו מאשר טחינות המים של רוב הבית וסלסולי זהבה
הוא מצחיק, רגיש, מענין וחד יותר מרוב הבית למרות שהוא לא מנפנף עם זה בטריוויה מתישה

ואשמח לשמוע על סמך נקבעה העובדה שאין לו ידע כמעט בכלום
או איפה הוא יצא אמא תרזה

לך!

Well-known member
חושבת בדיוק כמוך

פלוידיאנית

Well-known member
בתחילת העונה הוא הפגין ידע ועניין בהיסטוריה, סיפר רבות על מלחמת העולם השניה. על בריתות, אמנות והרבה מעבר! על סרטים, דמויות, תרבות ואומנות. יש לו זיכרון מעולה כי בדקתי אז כל מה שאמר והכל היה מדוייק. כניראה אין מי שישאל או יאתגר אותו.

Rave n

Well-known member
בתחילת העונה הוא הפגין ידע ועניין בהיסטוריה, סיפר רבות על מלחמת העולם השניה. על בריתות, אמנות והרבה מעבר! על סרטים, דמויות, תרבות ואומנות. יש לו זיכרון מעולה כי בדקתי אז כל מה שאמר והכל היה מדוייק. כניראה אין מי שישאל או יאתגר אותו.
במיוחד שסיפר על ג'וזפין ונפוליאון.. הרס עם הסוף "ואף אחד לא עשה אותה" חח

סטיריקון9

Well-known member
מדייקת, בעיני ג'וזי הפך את עצמו לקריקטורה אי אפשר להתייחס אליו ברצינות ואין לו מה להציע. חתיך ? מכאן ועד להערצה... עניין של טעם. הוא פלקט מהלך עם מוטיביים פשטניים ושיפוץ לא הכי מוצלח. מתחילת העונה הוא נטען במטען שלילי ומחפש כל הזמן ואת רמי והוא מוצא אותו, כי לרמי יש פה ןעולם דימויים שיכול לפגוע במסגרת ההומור שלו, הוא גם אומר את אשר על ליבו. קל לו להטפל אליו והוא ננעל על כל פיפס. גם כשהם מיישרים את ההדורים יש לו מחשבון בראש... רמי הוא האדם היחיד שמתחיל במינוס אצלו את השאר מנשק ומלקק. אז מה הצביעות הזאת לפתוח דף חדש ולהמשיך לחפור ולא להרפות שיניים. שיתעסק בעצמו, השיפוטיות שלו בלתי נסבלת ועויינת כל הזמן. בחירת החברים ונותני העצות מפוקפקת.וכך גם היכולת שלו ליצור קשר אמיתי עם נשים.

נטה אונה

Well-known member
צהריים טובים צדיקים וצדיקות - להלן תקציר

10:55 תום מניח תפלין ואורן בא לדבר אתו על הפרס שלהם
תום אומר - יש פה איזה קבוצה שממש לא בא לי שיהנו על חשבוננו
וממשיך ואומר לאורן שמבחינתו ג'וזי לא שונה מקארין
שג'וזי מראה שהוא שונה מקארין, שאולי אורן חושב שג'וזי שונה מקארין, אבל הוא ממש לא שונה ממנה (כוונת המשורר פתוחה לפרשנות אבל לא מריחה כמו מחמאה)
ג'וזי עובר ואז תום זורק לו את הערת הליצנים כקונטרה לליצנים שג'וזי זרק אתמול בבוקר לכולם
ג'וזי שואל אותו אם זה נאמר בכוונה שישמע
ותום עונה לו שהוא שמח שג'וזי מקשיב לשיחות
ושלפני כמה ימים ג'וזי אמר לתום שהוא לא קיים בבית
ג'וזי אומר שתום יודע על מה מדובר (סביר מאוד שתיאום ההדחות)

אמלק - ג'וזי עדיין חם על התיאומים (לדעתי לא בגלל התיאומים אלא יותר בגלל ההרגשה שהוציאו אותו טמבל)
תום מצדו מרגיש שג'וזי התהפך עליו כמו קארין

למה הם עדיין לא מדברים על זה כמו שדיברו פני כמה ימים? אין לדעת. אולי כדי לשמור קצת טינה הדדית במקרה שיהיו העמדות.

אלזה4

Well-known member

שג'וזי מראה שהוא שונה מקארין, שאולי אורן חושב שג'וזי שונה מקארין, אבל הוא ממש לא שונה ממנה (כוונת המשורר פתוחה לפרשנות אבל לא מריחה כמו מחמאה)
ג'וזי עובר ואז תום זורק לו את הערת הליצנים כקונטרה לליצנים שג'וזי זרק אתמול בבוקר לכולם

אמלק - ג'וזי עדיין חם על התיאומים (לדעתי לא בגלל התיאומים אלא יותר בגלל ההרגשה שהוציאו אותו טמבל)

למה הם עדיין לא מדברים על זה כמו שדיברו פני כמה ימים? אין לדעת. אולי כדי לשמור קצת טינה הדדית במקרה שיהיו העמדות.
לא מפתיע אותי המתח ביניהם.
זה היה ככה מהתחלה.
שכחו את משימת הדו קרב.
תום העמיד את ג'וזי להדחה.
מרגיש לי שזה ילך ויחמיר..
ותום יודח בסוף

נטה אונה

Well-known member
לא מפתיע אותי המתח ביניהם.
זה היה ככה מהתחלה.
שכחו את משימת הדו קרב.
תום העמיד את ג'וזי להדחה.
מרגיש לי שזה ילך ויחמיר..
ותום יודח בסוף
זה מרגיש כאילו ג'וזי/יהודה ותום/רמי מנסים לעורר ריב ישן
כדי שיהיה להם יותר קל בהדחות
כמו שירדן התעוררה בשנה שעברה מחלומה אחרי הביקור של דנה אינטרנשיונל

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אהבה
תסבירי לי רק משהו אחד בבקשה
מתי ג'וזי אמר לתום "אני לא קיים בבית הזה בשבילך" ולמה ?

נטה אונה

Well-known member
אהבה
תסבירי לי רק משהו אחד בבקשה
מתי ג'וזי אמר לתום "אני לא קיים בבית הזה בשבילך" ולמה ?
לפי השיחה ג'וזי אמר לתום שהוא לא קיים מבחינתו
כנראה בגלל התיאומים
מה שהיה כתוב בכתוביות זה בלבול לדעתי, לא פעם ראשונה שהם מחליפים שם שמות

מצב
הנושא נעול.
למעלה