**שרשור צהריים - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
נכנסו לבית בשבת, לסוויטה שם צפו בדיירים
השתתפו במשימה, הן היו הקולות בדובים שמשכנעים את הדיירים לקבל את "החלום"
בסוף המשימה(אתמול בערב) שתיהן נכנסו לבית ודיברו עם הדיירים כמה שעות ואז עזבו

נכנסו לבית בשבת, לסוויטה שם צפו בדיירים
השתתפו במשימה, הן היו הקולות בדובים שמשכנעים את הדיירים לקבל את "החלום"
בסוף המשימה(אתמול בערב) שתיהן נכנסו לבית ודיברו עם הדיירים כמה שעות ואז עזבו
אילו דובים?? (לא צפיתי יומיים)

בסדר555

Well-known member
אוי, נחמד. היה מעניין? מה אמרו למי? (אם יש לך כוח לענות חחח)
דרך הדובים אין לי מושג
אבל בכניסה הפיזית שלהן לבית הבנתי שפתחו על קארין שהיא לא חברה(גם זה צונזר אבל היו דיבורים אחרי)
שמעתי את גל מדברת עם ליאור על יהודה שהוא אסטרטג והדברים הרגילים שאומרת עליו
אמרה שהריב על הבדיחה של הגרעינים היה מפגר
זה מה שאני זוכר, קארין בכתה וג'וזי ויהודה עודדו אותה

דרך הדובים אין לי מושג
אבל בכניסה הפיזית שלהן לבית הבנתי שפתחו על קארין שהיא לא חברה(גם זה צונזר אבל היו דיבורים אחרי)
תודה רבה :)

פלוידיאנית

Well-known member
דרך הדובים אין לי מושג

בסופו של סיפור גל עשתה לקארין את שירות הדובי 🐻

בסדר555

Well-known member
חיימי הייתה אצל קובי היום
דיברו על אולי להביא לג'וזי את אמא שלו אמרה "הייתה יכולה להיות סגירת מעגלה יפה, אבל זה היה מפרק אותו"
גם אופיר היה

Meirav654

Active member
יהודה מנסה כבר רבע שעה להסביר לקארין שכל החברויות שלהם התבססו על אויב משותף שזה הוא ולא היו אמיתיות. לו היו חברי אמת שעד היום מפרגנים לו מבחוץ ובגלל זה מי שלא אוהב אותו, צריך לשאול איך זה הגיוני שכל כך הרבה אנשים בבית אהבו אותו למרות הכל ולא כל הזמן להגיד כמו ליאור: " כנראה לא מראים בחוץ את מה שקורה כאן".

פלוידיאנית

Well-known member
יהודה מנסה כבר רבע שעה להסביר לקארין שכל החברויות שלהם התבססו על אויב משותף שזה הוא ולא היו אמיתיות. לו היו חברי אמת שעד היום מפרגנים לו מבחוץ ובגלל זה מי שלא אוהב אותו, צריך לשאול איך זה הגיוני שכל כך הרבה אנשים בבית אהבו אותו למרות הכל ולא כל הזמן להגיד כמו ליאור: " כנראה לא מראים בחוץ את מה שקורה כאן".
אני דוקא הבנתי אחרת, שבחברויות שלו הם מגובשים והאחד למען השני וכניראה שהיא צריכה לבדוק בציציות מה היא עשתה לגרום למצב הזה, שהיא צריכה לבדוק אם אמרה או עשתה משהו אבל קארין לא זוכרת אף פעם אם אמרה משהו, היא פולטת יכול להיות שאמרתי וכולי. במילים אחרות שקארין תבדוק עם עצמה מה גרם לכך

Meirav654

Active member
אני דוקא הבנתי אחרת, שבחברויות שלו הם מגובשים והאחד למען השני וכניראה שהיא צריכה לבדוק בציציות מה היא עשתה לגרום למצב הזה, שהיא צריכה לבדוק אם אמרה או עשתה משהו אבל קארין לא זוכרת אף פעם אם אמרה משהו, היא פולטת יכול להיות שאמרתי וכולי. במילים אחרות שקארין תבדוק עם עצמה מה גרם לכך
כן לזה התכוונתי שהן לא היו חברות אף פעם. הרי גל כל הזמן אמרה שהיא לא הייתה מתחברת עם בחורה כמו לינור בחוץ וקראה לה פרחה ופתאום כשיהודה נהיה אויב משותף הן נהיו בסטיות.

Aye123

Well-known member
כן לזה התכוונתי שהן לא היו חברות אף פעם. הרי גל כל הזמן אמרה שהיא לא הייתה מתחברת עם בחורה כמו לינור בחוץ וקראה לה פרחה ופתאום כשיהודה נהיה אויב משותף הן נהיו בסטיות.
איזה שטויות!
החיבור של גל ולינור היה מהתחלה
יהודה לא היה אויב משותף שלהן מתחילת העונה למיטב ידיעתי אבל חייבים לדחוף את יהודה בלי קשר 😉

Meirav654

Active member
איזה שטויות!
החיבור של גל ולינור היה מהתחלה
יהודה לא היה אויב משותף שלהן מתחילת העונה למיטב ידיעתי אבל חייבים לדחוף את יהודה בלי קשר 😉
כנראה לא צפית בלייב. גל וג'וזי חשבו שלינור היא סוג של אביבית בר זוהר ואמרו שהיא טיפוס שהם לא מתחברים אליו. היו בין גל ללינור מלא ריבים שלא שודרו על זה שלינור ניסתה להתקרב אליה וגל דחתה אותה. גל היא בחורה מתנשאת ומי שלא מתאים לסגנון שלה, היא לא תתחבר אליו. בהתחלה יהודה היה היחיד שהיה מנחם את לינור כל לילה ואך אחד כולל רמי לא התייחסו אליה.

dorya

Well-known member
כנראה לא צפית בלייב. גל וג'וזי חשבו שלינור היא סוג של אביבית בר זוהר ואמרו שהיא טיפוס שהם לא מתחברים אליו. היו בין גל ללינור מלא ריבים שלא שודרו על זה שלינור ניסתה להתקרב אליה וגל דחתה אותה. גל היא בחורה מתנשאת ומי שלא מתאים לסגנון שלה, היא לא תתחבר אליו. בהתחלה יהודה היה היחיד שהיה מנחם את לינור כל לילה ואך אחד כולל רמי לא התייחסו אליה.
גל אמרה שלינור היא לא סוג החברות שלה בחוץ אבל גם תום לא סוג הגברים שאיתם היא יוצאת זה היופי בבית הזה אינטראקציות חברתיות שבחוץ לא היו קורות.. מעבר לזה לינור וגל היו בקשר טוב מהתחלה בלי שום קשר ליהודה..

svtar25

Well-known member
מערכת יחסים של גל ולינור חוו ירידות ומעלות
בהתחלה לינור חשבה שגל סנובית , אחר כך דיברו היו חברות. אחר כך היה ריב עם רוני, גל הייתה באמצע. אחר כך , היו בשולם. ג'וזי דיבר עם גל על לינור , הייתה שיחה ביניהן , ישרו אדורים. שולם
אחר כך היה ריב אחרי הדחה של לינור, השלימו בסוף. יהודה לא היה פקטור בריבים. הן לא ביחד בגללו. זה לא בגלל אויב משותף, אלה כי רמי ותום בבית והן שתיהן בחוץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה