**שרשור צהריים שבת - היום ה91 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

סטילהוק1

Well-known member
רועי עוז לא קרוב למעמד שהיה ליורם זק

מדובר פה בכישלון, העריכה, הליהוק, המשימות, הצינזורים, הרייטינג

וזה טוב שהם צועקים לא משנה בעד מי אתם, אם זה יהיה הטריגר לאנשים מעל עוז להתעורר מה רע

זה לא יותר מביך מלעלות למישהו מסוק, או ללכת לצעוק לו
אם המטרה להצדיק את אלימותו של יהודה ולהחזירו לבית אני נגד, אך אם המטרה היא להביא לפיטוריו של רועי עוז העורך הנוכל הכושל החלאתי הכי גרוע בתולדות הטלויזיה הישראלית אני בעד ויפה שעה אחת קודם. אני קראתי לכל הקבוצות הגדולות כבר באמצע העונה לאחד כוחות למטרה זו.

ariela1612

Well-known member
כולכם יודעים שאני לא אוהבת את יהודה בלשון המעטה, אבל יש בי תחושת החמצה בשבילו, כאילו ראבק נתנו לך כמה שעות לחזור בך, מה אתם ממשיך לשחק אותה כאילו מי אתה, וממשיך לאיים. נשגב מבינתי, אני בטוחה שהוא בבית מג'דר את חייו.
ככה זה שבנאדם לא יוצא מהסנטר (כמו שהוא אוהב להגיד) אפילו פעם אחת בחודשיים וחצי בבית כזה, כשהוא כבר יוצא הוא מתפוצץ

עדגיל

Well-known member
כולכם יודעים שאני לא אוהבת את יהודה בלשון המעטה, אבל יש בי תחושת החמצה בשבילו, כאילו ראבק נתנו לך כמה שעות לחזור בך, מה אתם ממשיך לשחק אותה כאילו מי אתה, וממשיך לאיים. נשגב מבינתי, אני בטוחה שהוא בבית מג'דר את חייו.
ככה זה שבנאדם לא יוצא מהסנטר (כמו שהוא אוהב להגיד) אפילו פעם אחת בחודשיים וחצי בבית כזה, כשהוא כבר יוצא הוא מתפוצץ
נתנו לו כמה שעות לחזור בו? אני כבר לא יודעת מה קורה......

Droritt

Well-known member
מישהו שאל את ג'וזי ממה אבא שלו מת ואז אמר לו למה אתה מעשן

קליאו22

Well-known member
לזהבה לא היתה בעיה לעבוד על אחרים במשימה אבל כשהיא צריכה לעשות מעבר היא שוברת את הכלים ולא משחקים. התרגלה להתפנק, לא מספיק שלא נותנים לה להדיח..הלוואי ויתנו לה מה שהציעו בחוץ קודם והיא מפחדת פחד מוות - שרק היא ורמי ירכיבו רשימת הדחה.
בשלב הזה היא כבר לא יכולה לאיים שתצא מהבית, תישאר מה שלא יהיה. רוצה לקנות בית ובטח חושבת שזה בכיס שלה

ariela1612

Well-known member
ג'וזי כבר אומר כמה פעמים שתפוס לו הצוואר, קארין לא יכולה להציע לו מסאז'?

מצב
הנושא נעול.
למעלה