** שרשור צהריים 2 היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

סטילהוק1

Well-known member
היא חתומה על חוזה שמאפשר לעורך יכולות עריכה
לא משנה על איזה חוזה היא חתומה, זה לא משנה את העובדה שעוז עורך מושחת שמכר את המשחק מראש לנוכל הפייק מהאמזונס ועשה לגל סיכול ממוקד. רק עיוור לא רואה את זה.

svtar25

Well-known member
גל כבר יודעת שעוז גנז לחלוטין את קטע המודעות לבדיקת סרטן השד שלה שהיה אולי הקטע הכי חשוב שהיה בכל העונה הגרועה והמצונזרת הזאת? ואם היא יודעת, אני במקומה פונה לאגודה למלחמה בסרטן וביחד תובעים את עוז וההפקה המושחתים.
אני אפנה לאגודה למלחמה בסרטן , אם יש קישור אשלח להם! אני לא חתומה על חוזה

מיק83

Well-known member
לא,את טועה
כל הסברה
כל משהו קטן שיכול לגרום את העלאת המודעות חשוב בצורה מטורפת.

כל המטרה של האגודה היא הסברה.
אבל להתלונן על תוכנית שלא שידרה תוכן כזה וכזה.. זה קצת אבוד.

היכולת של ההסברה היא גם דרכנו, ודרך השיתופים. תכנית האח והפקה פחות רלוונטית.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אבל להתלונן על תוכנית שלא שידרה תוכן כזה וכזה.. זה קצת אבוד.

היכולת של ההסברה היא גם דרכנו, ודרך השיתופים. תכנית האח והפקה פחות רלוונטית.
כן ולא
כן - כי זה כבר אבוד
לא - כי תכנית שמשודרת בפריימ טיימ יכולה להגביר מודעות בצורה מטורפת

ברגע שלא שידרו את השיחה על זה - ידעתי שגל תהיה מודחת....אפילו כתבתי על זה.
כי מעבר לדיירים,מעבר להכל...זה נושא כל כך חשוב...ופשוט זרקו ז.

אני יודעת שאתם מבינים שאני מדברת כי נוגע בי מהפן האישי
אבל זו דעתי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
גל כבר יודעת שעוז גנז לחלוטין את קטע המודעות לבדיקת סרטן השד שלה שהיה אולי הקטע הכי חשוב שהיה בכל העונה הגרועה והמצונזרת הזאת? ואם היא יודעת, אני במקומה פונה לאגודה למלחמה בסרטן וביחד תובעים את עוז וההפקה המושחתים.
רק לידע
אמנם עוז לא שידר את השיחה הכל כך חשובה הזאת - אבל הסרטון של השיחה הופץ בכל מקום אפשרי
כולל קבוצות פייסבוק של סרטן השד ובכלל.

סטילהוק1

Well-known member
רק לידע
אמנם עוז לא שידר את השיחה הכל כך חשובה הזאת - אבל הסרטון של השיחה הופץ בכל מקום אפשרי
כולל קבוצות פייסבוק של סרטן השד ובכלל.
זה לא משנה את העובדה שעוז גנז בכוונה את הקטע כדי להעלים כל דבר חיובי שגל עשתה בבית האח הגדול העונה. וזה גם לא משנה את העובדה שעוז העלים את גל בפרק ההדחה שלה. רק על זה לבד הוא צריך להעלות על טיל.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה לא משנה את העובדה שעוז גנז בכוונה את הקטע כדי להעלים כל דבר חיובי שגל עשתה בבית האח הגדול העונה. וזה גם לא משנה את העובדה שעוז העלים את גל בפרק ההדחה שלה. רק על זה לבד הוא צריך להעלות על טיל.
בזה אני מסכימה לחלוטין.

מיחז1

Active member
קארין נחשה לא קטנה אתמול בררה מתי השידורים . והיום כבר הלכה לבכות בחדר האח כי היא יודעת מתי ישודר.

סטילהוק1

Well-known member
קארין נחשה לא קטנה אתמול בררה מתי השידורים . והיום כבר הלכה לבכות בחדר האח כי היא יודעת מתי ישודר.
קארין יקירתו של עוז מקבלת תדרוכים נונסטופ מתחילת העונה. ראינו כולנו מה עוז ניסה לבנות מסביבה ללא הצלחה עוד בתחילת העונה. עוז ללא ספק העורך הנוכל הכושל הכי גרוע בתולדות הטלויזיה הישראלית. ועל זה אני בטוח שרובכם תסכימו. המטרה של עוז להביא אותה לגמר. אך הצ'ק עצמו רשום על שמו של הנוכל הפייק מהאמזונס.

lotaria

Well-known member
די כבר אח גדול עם הצינזורים המטומטמים שלך....סוף סוף יש קצת צחוקים-רמי אורן ותום אז אתה מצנזר??????????? נמאסת.. די כבר...אתה משאיר מצלמה על כל המשעממים בבית וכשיש קצת כייף אתה מצנזר.

nicknick

Well-known member
רוצה לשאול אם תהיה להם מסיבת פורים.
אבל אז אני מבינה שגם אם תהיה מסיבה הוא יהרוס להם אותה ולא ייתן להם להנות.

GALxp

Well-known member
מה הקטע האדיוטי שאסור להם להתחפש לדמויות מדיסני או סרטים מצוירים אחרים? בעונות קודמות לא היה איסור כזה.

katy2022

Well-known member
לא הייתה מסיבה אחת נורמאלית העונה...כל המסיבות עם טעם מר. בסילבסטר היה הנעלמים ובוולנטיין ההדחה של גל...

מצב
הנושא נעול.
למעלה