** שרשור צהריים 2 היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

haya sol

Well-known member
קודם כל אין מה להגיד סליחה, מותר ולגיטימי לא לאהוב דייר.
האמת, גם אני בהתחלה לא אהבתי את קארין, בכלל. ראיתי בה את הדברים שאת כותבת עליהם.

עם הזמן התחלתי לזהות את המקום ממנו היא מגיעה , את חוסר הביטחון המהותי שמוביל אותה וגורם לה להתנהל כמו שהיא מתנהלת.
הקנאה שלה והדיבור שלה על גל ועל אחרים, זה ממקום שהיא מרגישה עצמה חסרת ערך , זקוקה לאישורים באופן מתמיד כדי להחזיק את עצמה.
ראיתי את השינוי המידי כשהיא התחברה עם דיוויד, איך היא נרגעה ברגע כשמישהו החזיק אותה, התחילה לצחוק ולהנות.
אפשר לא לאהוב אותה בגלל זה, בעיני העובדה שבן אדם לא מרגיש שיש בו משהו אם אין מאחוריו בן זוג , זה דווקא מעורר חמלה .

ודווקא המקום שהכי גרם לי לחבב אותה היה כל עניין העיסוק הגברי מסביבה בבית.
כי פתאום הבנתי מה היא עוברת.
כולם "התאהבו" בה ישר, אף אחד לא ניסה להכיר אותה כחברה,
ישר ציפו ממנה למענה רומנטי וכעסו ותקפו כאשר היא לא השיבה אותו.

המעבר בין החונטות?
כל המעברים שלה היו טבעיים ומתבקשים,
דיוויד ומור הודחו לה, מה היא אמורה לעשות להמשיך לשבת לבד עם עצמה? ברור שתכיר ותתקרב לאחרים.
ומעבר לזה , היא דווקא הייתה צמודה לאותם אנשים כל העונה, נאמנה גם לאלה ששיחקו לה בראש .
עכשיו החליפה חונטה, לא מרצונה, בגלל שהחונטה שלה דוחה ולא רוצה אותה בקרבתם. ומה הציפייה שתישאר לשבת לבד?

אני מסכימה עם זה שהיא עסוקה בעצמה המון ומפספסת את הסביבה בגלל זה,
יש לה דברים שהיא צריכה לפתור עם עצמה כדי שתהיה מסוגלת להשיב ולתת לאחרים,
בלי היכולת הזאת אי אפשר באמת לנהל קשרים איכותיים ומתמשכים בחיים.
וזה באמת משהו שאני מאחלת לה שתלמד לשפר ולטפל בו.
מאוד מעריכה אותך ואוהבת לקרוא אותך. ואני גם בדעה שלך לראות את המעבר..אפילו ביהודה אני מנסה לראות את המעבר.
אבל יש בה משהו שלא עובר לי בגרון וזה נדיר שזה קורה לי...הלעבור ממקום למקום, ההתמסכנות, הלכעוס על האנשים הלא נכונים.
תראי...יחסית לתוכנית שכזו, שכולם צריכים חיזוקים אובר - היו שם בשבילה, גל, תום בהתחלה בכלל דייוויד ועוד...
ורואים שנוח לה ממש להיות במקום הזה ולהמשיך לדגור על זה שאני יפה ואף אחד לא רוצה לראות מעבר, בזמן שהיא לא נותנת להראות מעבר. והיא גם לא יודעת להכיל ...היא טיפוס ששואב אנרגיה בלי לעשות כלום. לא שופטת רק מאוד כואב לי עליה אבל יחד עם זאת לא מרחמת עליה כי היא זו שיוצרת את האויב שלה בעצמה ושתדעי לך שיש גברים שנפגעים מנשים כאלו וכשהם רוצים להמשיך הלאה הם מתנקמים בגלל אקסיות או נשים כמו בהתנהלות שלה ובסוף מי שאוכלת את זה זו רק אותה אחת שרצתה הכרות ממקום נקי ואחר.

לא אבין בחיים את המקום שלה עם יהודה, בשום צורה לא ראו שהיא ספרה אותו, היא רק חיממה עליו יותר אפילו משגל כשבאמת נפגעת ממנו.
ופתאום אלמוג בקטע שלו היא מחפשת את התשומת לב שלו ...כשכמה ימים לפני היא אמרה שהוא אסטרטג. לי זה לא מסתדר . וגם אם תשימי לב, כל אלו שהעמידו אותה או כעסו עליה שם היא ניסתה לשפר (אורן, יונני, אלמוג) זה רק מראה לי שהיא רוצה להמשיך להפגע בדרך זו או אחרת גם כשהיו לה חברים שאהבו אותה וחיזקו אותה. זה לפעמים מרגיש לי ממקום שטוב לי במקום האכזרי הזה ולא אעשה כלום לשפר ולהשתפר !

נערך לאחרונה ב:

valkyrie2021

Well-known member
אז גל עכשיו אומרת שיהודה התעלל בה..איכס איך היא מגזימה ומוזילה את המילה הזאת.
לא מאמין שכך כך אהבתי אותה בהתחלה.
ואולי זה נכון?
אנחנו לא ראינו חצי עונה מכל הצינזורים שיש שם והעריכה של התוכניות.

אורחתלרגע23

Well-known member
ואולי זה נכון?
אנחנו לא ראינו חצי עונה מכל הצינזורים שיש שם והעריכה של התוכניות.
״התעלל״ כי אמר לה בפרצוף שהיא קופצת על הטאבלט, או שלא וויתר לה לעשות את משימת הגובה, בחורה הזויה שחושבת שמגיע לה הכל

valkyrie2021

Well-known member
״התעלל״ כי אמר לה בפרצוף שהיא קופצת על הטאבלט, או שלא וויתר לה לעשות את משימת הגובה, בחורה הזויה שחושבת שמגיע לה הכל
אלו הדברים שראינו, מה עם דברים שלא ראינו?
קראתי כתבה עליה ב7 לילות שם פירטה ממש מעט דברים שאמר לה: שהיא ילדה קטנה ומטומטמת, שתסתום ותהיה יפה. שהיא צרת עין ולא אכפתית.
אמרה שהיא שמחה שסלחו לו בבית אבל שהיא לא סלחה.
סיפרה על איך יהודה הודה בפניה שעשה עליה גוגל לפני התוכנית והשתמש במידע עליה כנגדה.. וכו...

כמו שאמרתי, חצי עונה לא הראו לנו.

יונתנסקי

Well-known member
קראתי כתבה עליה ב7 לילות שם פירטה ממש מעט דברים שאמר לה: שהיא ילדה קטנה ומטומטמת, שתסתום ותהיה יפה. שהיא צרת עין ולא אכפתית.
סיפרה על איך יהודה הודה בפניה שעשה עליה גוגל לפני התוכנית והשתמש במידע עליה כנגדה.. וכו...

כל מה שפירטת לא הייתי מכניסה להגדרת "התעללות". גם אם גיגל עליה.

גם לינור היום ב13 ציינה שיהודה דיבר אליה ממש ממש לא יפה וזה לא שודר . זאת הסיבה שרמי לא סולח לו

svtar25

Well-known member
חיה באילוז'. ילדה מדומיינת.
על פי התחושה שלה "יהודה התעלל בה". לאסוף מידע ואז לעקוץ זאת לא התעללות? הוא חיפש אותה, היה אובססיבי אליה. בעיני זאת התעללות נפשית! הוא גרם לה לפחד להיות במחיצתו , לדבר לידו כי על כל דבר הוא מעיר לה, מחפש שהיא תכשל,זה לא נעים.

סטילהוק1

Well-known member
גל צודקת, התעלל בה דרך עוז הנוכל הכושל החלאתי, ולא הפסיק ללכלך עליה מאחורי גבה, כולל אחרי שיצאה כבר מהבית. הנוכל הפייק מהאמזונס היה ונשאר קרצייה אובססיבית.

נערך לאחרונה ב:

nicknick

Well-known member
אני חושבת שבכללי כדאי לנו לקחת בעירבון מוגבל את תגובות הדיירים המודחים ולא לתת לכל מילה שלהם יותר מדי משמעות.
יש המון דברים שלא ראינו,
לילות של צנזור ומחיקת אירועים ומריבות כאילו לא היו, אין לדעת באמת מה היה בין השניים האלה ואילו מילים נאמרו שם.
יש להם את החוויות שלהם והפרשנות שלהם לעניינים, זה לא שחור או לבן , יש הרבה אפור.
ויכול להיות שיהודה לא התעלל בה אבל לה זה כן הרגיש ככה בתנאי הלחץ .
הם הרגע יצאו ועדיין בהשפעת הבית, מלאים באמוציות, מגלים כל מיני דברים שלא ידעו.
בעירבון מוגבל.

אלזה4

Well-known member
אני חושבת שבכללי כדאי לנו לקחת בעירבון מוגבל את תגובות הדיירים המודחים ולא לתת לכל מילה שלהם יותר מדי משמעות.
יש המון דברים שלא ראינו,
לילות של צנזור ומחיקת אירועים ומריבות כאילו לא היו, אין לדעת באמת מה היה בין השניים האלה ואילו מילים נאמרו שם.
יש להם את החוויות שלהם והפרשנות שלהם לעניינים, זה לא שחור או לבן , יש הרבה אפור.
ויכול להיות שיהודה לא התעלל בה אבל לה זה כן הרגיש ככה בתנאי הלחץ .
הם הרגע יצאו ועדיין בהשפעת הבית, מלאים באמוציות, מגלים כל מיני דברים שלא ידעו.
בעירבון מוגבל.
אני הרגשתי בשלב מסויים מהמעט שצפיתי...בעיקר באותו ערב שיהודה התפרץ על רמי וקארין בכתה...שאם הבת שלי היתה בבית כזה הייתי מרגישה שהיא לא מוגנת מספיק..החדירה למרחב האישי...איך שהוא דיבר אל גל...זוכרת שחשבתי על ההורים של הבנות ששם... מה הם מרגישים..

נערך לאחרונה ב:

nicknick

Well-known member
אני הרגשתי בשלב מסויים מהמעט שצפיתי...בעיקר באותו ערב שיהודה התפרץ על רמי וקארין בכתה...שאם הבת שלי היתה בבית כזה הייתי מרגישה שהיא לא מוגנת מספיק..
היו רגעים מאוד מלחיצים אין ספק....
העניין הוא שזה על אותו משקל שיש אנשים שמסווגים עכשיו את רמי בחוץ כגבר מתעלל ואת לינור כקורבן .
האם הדברים שקורים בבית בתנאי לחץ וקיצון הם עדות למי שהבן אדם בחוץ ובחייו האמיתיים?
האם על פי התנהגות מסויימת בבית שללא עוררין היא בעייתית ואם הייתה מתרחשת בחוץ הייתה לה משמעות קשה,
אפשר ללכת ולתייג אדם בחוץ בכינויים בעייתיים ?
זה אותו הדיון והוא מאוד מורכב ואין לי תשובה חד משמעית עליו .

אני יודעת לא לקחת קשה כל מילה שנאמרת בסערת חושים,
אבל זה לא אומר שלא יהיו אנשים שיקראו את זה ויעשו מזה קרנבל.
יש אנשים שזאת העבודה שלהם .
יש משמעות מאחורי מילים כאלה, שהיא מעבר רק לחוויה האישית שלה מול בן אדם,
אני מקוה שהיא תיקח איזה יח"צ או מישהו שיעזור להתבטא בצורה יותר מותאמת.

יונתנסקי

Well-known member
היו רגעים מאוד מלחיצים אין ספק....
העניין הוא שזה על אותו משקל שיש אנשים שמסווגים עכשיו את רמי בחוץ כגבר מתעלל ואת לינור כקורבן .
האם הדברים שקורים בבית בתנאי לחץ וקיצון הם עדות למי שהבן אדם בחוץ ובחייו האמיתיים?
האם על פי התנהגות מסויימת בבית שללא עוררין היא בעייתית ואם הייתה מתרחשת בחוץ הייתה לה משמעות קשה,
אפשר ללכת ולתייג אדם בחוץ בכינויים בעייתיים ?
זה אותו הדיון והוא מאוד מורכב ואין לי תשובה חד משמעית עליו .

אני יודעת לא לקחת קשה כל מילה שנאמרת בסערת חושים,
אבל זה לא אומר שלא יהיו אנשים שיקראו את זה ויעשו מזה קרנבל.
יש אנשים שזאת העבודה שלהם .
יש משמעות מאחורי מילים כאלה, שהיא מעבר רק לחוויה האישית שלה מול בן אדם,
אני מקוה שהיא תיקח איזה יח"צ או מישהו שיעזור להתבטא בצורה יותר מותאמת.
אוהביה יגידו שהיתה כאן "התעללות".
מי שאדיש אליה ולא מתרגש מכל קסמיה ומלכותה - יעריך את הדברים אחרת, ומן הסתם יחשוב שהמילה "התעללות" היא ניפוח המצב.

נטה אונה

Well-known member
אוהביה יגידו שהיתה כאן "התעללות".
מי שאדיש אליה ולא מתרגש מכל קסמיה ומלכותה - יעריך את הדברים אחרת, ומן הסתם יחשוב שהמילה "התעללות" היא ניפוח המצב.
והרי רשימת האנשים שאני זוכרת שיהודה חדר למרחב האישי שלהם -
רמי
ליאור
ג'וזי
גל
קארין
ליאור

אין לזה שום קשר ליחס לגל

מרגוליקו

Well-known member
הנפוליאון הקטן גם אופה וגם רופא.... עושה מאסז' לתום בכפות רגליים..

סטילהוק1

Well-known member
גל כבר יודעת שעוז גנז לחלוטין את קטע המודעות לבדיקת סרטן השד שלה שהיה אולי הקטע הכי חשוב שהיה בכל העונה הגרועה והמצונזרת הזאת? ואם היא יודעת, אני במקומה פונה לאגודה למלחמה בסרטן וביחד תובעים את עוז וההפקה המושחתים.

מיק83

Well-known member
גל כבר יודעת שעוז גנז לחלוטין את קטע המודעות לבדיקת סרטן השד שלה שהיה אולי הקטע הכי חשוב שהיה בכל העונה הגרועה והמצונזרת הזאת? ואם היא יודעת, אני במקומה פונה לאגודה למלחמה בסרטן וביחד תובעים את עוז וההפקה המושחתים.
היא חתומה על חוזה שמאפשר לעורך יכולות עריכה

מצב
הנושא נעול.
למעלה