** שרשור צהריים 2 היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שאלה27

Active member
בקטע עם קרין אני חושבת שיהודה לא ראה את הסיטואציה נכון קרין היא לא בחורה שאפשר להגיד לה דברים רעים שאת מרגיש עליה היא לא מקבלת וביקורת זה קשה לה .
לכן אני לא כועסת על התגובה שלה (זה כמובן תלוי במה שהיא אמרה בחדר האח )אבל עדיין לא כל אחד טוב בלקבל ביקורת וזה בסדר אף אחד לא מושלם ובטח שלא יהודה ואני מאוד נהנית מיהודה .
אחת הסיבות שאני לא אוהבת את גל זה העובדה שהיא מרגישה שהיא מושלמת והיא ממש לא

סטילהוק1

Well-known member
בקטע עם קרין אני חושבת שיהודה לא ראה את הסיטואציה נכון קרין היא לא בחורה שאפשר להגיד לה דברים רעים שאת מרגיש עליה היא לא מקבלת וביקורת זה קשה לה .
לכן אני לא כועסת על התגובה שלה (זה כמובן תלוי במה שהיא אמרה בחדר האח )אבל עדיין לא כל אחד טוב בלקבל ביקורת וזה בסדר אף אחד לא מושלם ובטח שלא יהודה ואני מאוד נהנית מיהודה .
גל ממש לא חושבת שהיא מושלמת, ועובדה שהיא עצמה אמרה לתום שיש לה הרבה שריטות. בחורה שחושבת שהיא מושלמת לא אומרת שיש לה שריטות.

שאלה27

Active member
גל ממש לא חושבת שהיא מושלמת, ועובדה שהיא עצמה אמרה לתום שיש לה הרבה שריטות. בחורה שחושבת שהיא מושלמת לא אומרת שיש לה שריטות.
בעיניי גל לא בחורה רעה היא פשוט בחורה שחושבת שהכל מגיע לה אבל שוב זה תחושה שלי זה מה שאני מרגישה ממנה מישהו אחר יכול מאוד לאהוב אותה אני פחות מתחברת לסגנון

סטילהוק1

Well-known member
בעיניי גל לא בחורה רעה היא פשוט בחורה שחושבת שהכל מגיע לה אבל שוב זה תחושה שלי זה מה שאני מרגישה ממנה מישהו אחר יכול מאוד לאהוב אותה אני פחות מתחברת לסגנון
מנפלאות העריכה המגמתית, השקרית, המסולפת המטוייחת והמניפולטיבית של עוז. אתה מרגיש מה שהעורך הנוכל רוצה שתרגיש. למה אתה חושב הוא עורך מגמתית אם לא לעשות לך מניפולציה שתחשוב מה שהוא רוצה שתחשוב בלי שום קשר למציאות? בגלל זה אני תמיד צופה בלייב ולא מסתמך על העריכות המגמתיות השקריות והמניפולטיביות של עורכים נוכלים מושחתים כמו עוז או זק לפניו.

שאלה27

Active member
מנפלאות העריכה המגמתית, השקרית, המסולפת המטוייחת והמניפולטיבית של עוז. אתה מרגיש מה שהעורך הנוכל רוצה שתרגיש. למה אתה חושב הוא עורך מגמתית אם לא לעשות לך מניפולציה שתחשוב מה שהוא רוצה שתחשוב בלי שום קשר למציאות? בגלל זה אני תמיד צופה בלייב ולא מסתמך על העריכות המגמתיות השקריות והמניפולטיביות של עורכים נוכלים מושחתים כמו עוז או זק לפניו.
אני צופה בלייב גל לא מופיעה יותר מידיי בפרקים לפחות לא האחרונים ,
אני מאוד התחברתי לדיירת בעונות קודמות שאף אחד לא הבין מה אני אוהבת בה כי הם לא צופים בלייב וזו הייתה סיימה :) ,
אז אני ממש מסכימה שכל קשר בין הלייב לתוכנית הוא מקרי בהחלט אבל ספציפית התחושות שלי על גל הם מצפייה באונליין.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני רק רוצה להזכיר את תקרית האונס המצונזרת
ולהזכיר את מה שגל אמרה בפוליגרף עם מור
ואת זה שיהודה השתמש בזה.

אם זו לא התעללות נפשית ורגשית - אני לא יודעת מה כן.

אופה קטנטנה

Well-known member
אני רק רוצה להזכיר את תקרית האונס המצונזרת
ולהזכיר את מה שגל אמרה בפוליגרף עם מור
ואת זה שיהודה השתמש בזה.

אם זו לא התעללות נפשית ורגשית - אני לא יודעת מה כן.
ששששששש, מותר להאשים את הקורבן, כשיהודה הוא התוקף,
מה מותר, רצוי ואף הכרחי.

זה חקוק על קיר מושבת הפמניסטיות.

Kiera

Well-known member
ואנחנו לא צופים בלייב?

Kiera

Well-known member
את צודקת.
הוא לא רגיש כרגע לקארין (טעון, לא מאמין לה לגמרי ועדיין כועס על העבר) והתייחס אליה בשיחה הזו כאילו הוא מדבר עם זה איזה סחבק שלו מבחוץ שפעם רבו ואיכשהו השלימו וסתם מעבירים זמן ביחד ואפשר להגיד הכל כי למי אכפת.

מה גם שהשיחה הזו לא היתה ב 4 עיניים, וג׳וזי הוסיף הערות ביניים בהתלהבות, ובאיזשהו שלב עם כל העלק צחוקים שלה, היא באמת הרגישה מושפלת מהאווירה שנוצרה.
זה הרי בדיוק נופל על החוסר ביטחון החברתי של קארין (וכל האזכורים על ימית וכו׳). זה לא היה לעניין ומאוד הגיוני וטבעי שהיא נעלבה קשות.

zoecho

Well-known member
היא לא עסוקה בלהיות מושלמת אלא ב לחיות ויש לה אהבה עצמית בריאה (ההפך מאגואיזם ונרקיסיזם)

בסדר555

Well-known member
אני חושב שקארין קצת נפגעה ממה שיהודה אמר, כמובן שהיא ביקשה ממנו להגיד את זה
אבל גם לדעתי כשהיא ראתה שיהודה לקח את זה קשה והתחיל להתעצבן שהיא קמה ואמרה לו לא לפנות אליה
זה קצת עשה לה טוב לדעת שיש לה השפעה עליו

הם צחקו אחרי זה אבל יש קצת ריחוק מצידה, היא יודעת מה לעשות כדי שגברים ירדפו אחריה
קצת פאסיב אגרסיב איתו

אם אלמוג לא תערבב שם דברים הם יתקרבו יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה