** שרשור צוהריים היום ה-91 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
אולי כל ההייפ סביבה בטיקטוק זה פייק
כמו מה שהיה לגל גברעם
יש מצב שלליאל באמת יש חוזה גמר. הוא תמיד מדבר על הגמר כעובדה מוגמרת ואז באיחור מהסס כביכול אולי כדי לייצר מראית עין של ספק. אפילו היום הוא דיבר על זה שהשכנים שלו יאלצו לראות אותו חוזר עוד שבועיים, ורק אחרי זמן מה תיקן ל"אה או לפני"

mariamma 86

Well-known member
אולי כל ההייפ סביבה בטיקטוק זה פייק
כמו מה שהיה לגל גברעם
הם קודם דיברו על סצנת הקורנפלקס ששי שאלה בתוקפנות מי אכל?
נטע ואורי נגר אמרו שזה לא יפה ופסול
ושבכללי התנהגות של שי כולל יחס לשניר לא משהו
ואז עברו לדבר על הדחה הבאה
משם זה התגלגל לזה שמבחנתם היא המודחת הבאה

Edne

Active member
בדוח היומי - ליאל בגמר
ההדחה הבאה בין שי לשניר ושי תודח
מוזר ביותר
היא יותר חזקה ממנו
הם לא טועים..היא הייתה יותר חזקה ממנו, בשבועיים האחרונים שניר התחזק מאוד דרכה והיא בצניחה.
גם אני חושבת כמוהם

tarimulu

Well-known member
במקום להביא מומחה להגדיר מה זה חברה, היו צריכים להגדיר מה זה התעללות. אחרת הנוער יגדל ויגיד "אמא אני רוצה להיות באח הגדול כדי שיתעללו בי כמו סתיו ואז אוכל להשתזף ולאכול חינם ולעשות טיפולי פנים ולהיות בבריכה ולזכות במיליון שקל ויהיו לי 100 אלף עוקבים באינסטוש". יחשבו שהתעללות זה משהו טוב

ערן .

Well-known member
במקום להביא מומחה להגדיר מה זה חברה, היו צריכים להגדיר מה זה התעללות. אחרת הנוער יגדל ויגיד "אמא אני רוצה להיות באח הגדול כדי שיתעללו בי כמו סתיו ואז אוכל להשתזף ולאכול חינם ולעשות טיפולי פנים ולהיות בבריכה ולזכות במיליון שקל ויהיו לי 100 אלף עוקבים באינסטוש". יחשבו שהתעללות זה משהו טוב
או פשוט לחנך את הילדים להיות בני אדם ולא להשפיל אחרים כדי לא להגיע למצב כזה

katy2022

Well-known member
המנהיג של צבא האמת ..קרידוס..אמר לקובי מחט שיש המון דתיים שצופים בתוכנית שיצביעו ליענקי…והם לא מצביעים בסקרים

ערן .

Well-known member
המנהיג של צבא האמת ..קרידוס..אמר לקובי מחט שיש המון דתיים שצופים בתוכנית שיצביעו ליענקי…והם לא מצביעים בסקרים
אם לא סתיו מנצחת, העיקר שהמנצח לא יהיה שניר, שי או אברהם. ברירת המחדל זה יענקי או מעתוק

_אלכסה

Well-known member
אני לא בטוחה בנוגע לדתיים, אבל אולי האוכלוסייה המבוגרת יותר שתעדיף להצביע לו כמו שהיה עם זהבה בן.
מצד שני זה גם מה שאמרנו על יובל לוי והיא מצאה את עצמה בחוץ כששלושה דיירים חדשים עמדו איתה

mariamma 86

Well-known member
וטילטיל תיקן אותו ואמר שיש הרבה שגם רואים וגם מצביעים חחחח

מצב
הנושא נעול.
למעלה