** שרשור צוהריים היום ה-91 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בלנקה המקורית

Well-known member
ערן, אכן מילת המפתח היא חינוך חינוך ועוד פעם חינוך. חינוך מהבית. כי החינוך לא יגיע מבית הספר. בית הספר פשט את הרגל מזמן.
היום החינוך מגיע אך ורק מהבית. אפילו בזמנו, בשנות החמישים כאשר למורה היה ערך עליון ועל פיה יישק דבר, עדיין את החינוך שלי
קיבלתי מהבית, מהוריי, מסבתא שלי ומהאחים הגדולים שלי. אני לא אשכח את אחי זכרונו לברכה אשר אמר לי יום אחד כשעוד הייתי ילדה קטנה
ואמרתי שאין אלוהים, אמר לי - מי את בכלל שתגידי אם יש אלוהים או אין אלוהים? את ילדה קטנה. תגדלי קודם ותלמדי על העולם ועל החיים בכלל
ואז תחליטי בינך לבין עצמך אם יש אלוהים או אין ובטח את לא צריכה לצאת בהצהרות על כך. הוא היה אז בן 15 ואני בת 10 וחשבתי שאני יודעת משהו
על החיים ועל העולם. גם זה היה חינוך. בזמננו לא היו כאלה חרמות ולא השפילו ככה ילדים. וגם אם היה משהו כזה, המורה היה מטפל בזה בכל החומרה שיש
כולל מנהל בית הספר. פעם היה חינוך. היום זה חרטא. הם ניזונים מהאינסטגרם והטיק טוק.

בלנקה המקורית

Well-known member
כן ולא, מותק.

ומבלי להתייחס רגע לסיפורך האישי והכן כל כך.
פעם גם היו מקרים, פשוט לא היתה לזה מודעות כמו היום.
יכול להיות. איני יכולה לשפוט כי אין לי זיכרון כזה פנומנאלי ואני לא יכולה לזכור כל דבר מגיל 8 עד 18. אני זוכרת שבכיתה שלי זה לא היה.

אופה קטנטנה

Well-known member
בדומה נניח, ולהבדיל אלף הבדלות,
ושוב להבדיל אלף הבדלות,

כפי שמעתיקים נניח טרור יחידים, כך מעתיקים חרמות על ילדים,
או העתקת מקרי התאבדויות כאלה ואחרים,
בדור הנוכחי המדיה היא מתנה והעשרה למודעות, אבל גם אבן נגף,
כי באותו הכלי עושים שימוש הפוך.

יען, זה מועתק.

ק ו ל י ת

Well-known member
ערן, אכן מילת המפתח היא חינוך חינוך ועוד פעם חינוך. חינוך מהבית. כי החינוך לא יגיע מבית הספר. בית הספר פשט את הרגל מזמן.
היום החינוך מגיע אך ורק מהבית. אפילו בזמנו, בשנות החמישים כאשר למורה היה ערך עליון ועל פיה יישק דבר, עדיין את החינוך שלי
קיבלתי מהבית, מהוריי, מסבתא שלי ומהאחים הגדולים שלי. אני לא אשכח את אחי זכרונו לברכה אשר אמר לי יום אחד כשעוד הייתי ילדה קטנה
ואמרתי שאין אלוהים, אמר לי - מי את בכלל שתגידי אם יש אלוהים או אין אלוהים? את ילדה קטנה. תגדלי קודם ותלמדי על העולם ועל החיים בכלל
ואז תחליטי בינך לבין עצמך אם יש אלוהים או אין ובטח את לא צריכה לצאת בהצהרות על כך. הוא היה אז בן 15 ואני בת 10 וחשבתי שאני יודעת משהו
על החיים ועל העולם. גם זה היה חינוך. בזמננו לא היו כאלה חרמות ולא השפילו ככה ילדים. וגם אם היה משהו כזה, המורה היה מטפל בזה בכל החומרה שיש
כולל מנהל בית הספר. פעם היה חינוך. היום זה חרטא. הם ניזונים מהאינסטגרם והטיק טוק.
היו מקרים והילדים היו מרושעים לא פחות מהיום.

mariamma 86

Well-known member
יש אווירה טובה בבית היום
אין ריבים אין מתח באוויר
שקט ושלווה
אני נכנסת מידי פעם ל26 ולא מתלוננת
עדיף שבוע וחצי לפני הגמר בלי לחץ ועצבים אפילו שזה משעמם

tarimulu

Well-known member
גיף זהה של שי יושבת מול סתיו ואוכלת מולה את הפתיבר האחרון, היה נחשב לאלימות והרשויות היו מוחקות אותו מהרשת בטענה שזה סרטון סנאף :ROFLMAO:

yoni564712

Well-known member
אין אפילו אסיפת דיירים
אשכרה שום דבר

מה זה הדבר הזה אני לא מבין

מצב
הנושא נעול.
למעלה