שרשור קיטורים

עידוdee

New member
שרשור קיטורים

כולנו עסוקים בלימודים נכון לרגע זה. רובנו כועסים/זועפים על כל מיני דברים... זה השרשור להוציא הכל! אני למשל יושב בספרייה ויש לי כל כך הרבה דברים לעשות, ואין לי מושג מאיפה להתחיל

TwelveEyes

New member
לא קיטור של ממש, אבל...

מצחיק אותי שהמטלה הראשונה שקיבלתי בכתיבה אקדמית באנגלית היא לכתוב פסקה קצרה על מדוע החלטתי ללמוד דווקא בחוג הזה. עד שהגעתי למקום היחיד בעולם שבו חשבתי שלא יישאלו אותי את השאלה המעצבנת/מעליבה/מטומטמת הזו.....

TwelveEyes

New member
אנדרו ברעוז.

גם בתרגול עם נעמי שמואלי קיבלתי אותה משימה.. כיף חיים

Yosh Yosh

New member
אוי, הוא חמוד

למרות שהוא קצת משעמם לפעמים. בכלל, הקורס הזה משמים. וגם זה שאחריו.

TwelveEyes

New member
בהחלט חמוד ../images/Emo99.gif

אבל אני מקווה לקבל ציון מספיק גבוה כדי שאוכל לברוח משם כמה שיותר מהר

Black Star

New member
מצוין! אז ככה...

מעולם לא ראיתי תורים כאלה בכניסה לקמפוס, כמו מה שהלך פה ביום ב' בבוקר (אתמול לא הייתי בקמפוס והיום ידיד שלי הכניס אותי לא דרך הכניסות הרגילות
). שנה שעברה היה ממש נורמלי ולא היה צריך לעמוד בתור. לא ברור לי מה הולך וזה נוראי. בנוסף ממש ממש נמאס לחפש חניה כמו ניגרית ולצאת מהבית שעה קודם רק בגלל שלא ידוע איפה ומתי יימצא מקום החניה המיוחל. מאוד מקווה שהשנה אני אזכה בהגרלה... נמאס נמאס נמאס מנציגי המכירות בפורום, זה פשוט נוראי, מזל שזה ייגמר תוך מקסימום שבועיים ויחזור לשגרה. בנוסף אני שונאת את מה שעושים בעיר עכשיו, וכרגע חופרים את צומת הגבעה הצרפתית לכבוד הרכבת-תקלה, אז יש פקקים נוראיים בדרך. ומה שעוד ממשיך לעצבן אותי (רק שהשנה יש יותר כיתות כאלה שאני לומדת בהן משנה שעברה) זה המחסור המוחלט בשקעים ובכיתות שאינן מתפרקות. בקיצור עצבים רבים, שבוע מעצבן באוניברסיטה (אם כי נחמד באופן כללי).

TwelveEyes

New member
../images/Emo45.gif על התורים והשקעים והנציגים...

במיוחד השקעים. שניים על 10 לפטופים
מזל שפה ושם יש כמה צדיקים שמביאים מפצלים...

roeyil

New member
חכי איזה שבועיים

זה תמיד ככה בשבוע הראשון... כולם באים ורק אחרי איזה שבוע שבועיים לומדי מאיזה קורסים אפשר להבריז :)

אל דאגה

התור בכניסה לאוני' הוא רק ביום הראשון, הוא ביומיים הראשונים לכל היותר. גם נציגי המכירות נעלמים אחרי שבועיים-שלושה. מיד כשיעלמו, הפורום יחזור להיות מקום שאפשר להסתובב בו בכיף ולעבור בנחת ממקום למקום. החניה זו אכן בעיה, אבל דעי לך שהימים היותר קלים לחניה הם ראשון וחמישי, והבעיה הגדולה היא בשאר הימים בעיקר בשעות הצהריים. אם יש לך ברירה, נסי לחנות בשעות מוקדמות ככל האפשר.

Black Star

New member
ידוע ומוכר

זו לא שנה א' שלי. אבל כל פעם מחדש זה מביא לי את הסעיף

1במיה

New member
אני פיספסתי 2 ימי לימוד (כן, כן, כבר בשבוע הר

הראשון) בעיקר כי בניתי על השביתה ומראש התנדבתי ללוות טיול כיתה ...

Anwanis

New member
מסתבר שאוניברסיטה זה לא תיכון... ../images/Emo178.gif

וקצת כואב לי הראש מהעומס המערכתי. אבל יהיה בסדר. מצטרפת לקיטורים על השוק שעשו מהפורום - אי אפשר לעבור שם בלי שינסו לשחד אותי בגלידה חינם... מוסיפה קיטור על התורים הבלתי אפשריים באקדמון - היום הלכתי לקנות ספר וכמעט עשיתי אחורה פנה בגלל התור. וזהו, חוץ מזה הכל דווקא ממש נחמד.

התור באקדמון

פעמיים!! באתי לשם בין שיעורים ונסיתי לקנות ספרים, והיה תור כ"כ מטורף שאין מצב שהייתי מגיע בזמן. בפעם השלישית למזלי היה לי קצת יותר זמן, וגם אז חכיתי בתור עד 5 דקות לפני תחילת השיעור, למזלי הגעתי בזמן.

דלעת

New member
מה שלא דחוף- לחכות עם זה עוד חודש.

זה תמיד ככה. מעצבן בטרוף.

LemonLimeLilach

New member
איזה כיף שרשור כלבבי

טוב אז נתחיל: מדעי הרוח תמותו!!! למה מי שמקבל פחות מ 140 במילולי צריך לקחת קורס מיומנות!! תמותו!!!! קיבלתי 137 ואני חכמה! מאבטחים בכניסה - לא אין לי עדיין כרטיס סטודנט ומה אתם חושבים שתשיגו עם האיומים שלכם שלא ייתנו לי להיכנס בלי? כשאני אקבל אותו אני אקבל, ואני יודעת שאני לא היחידה, ואני לא מבינה למה לא מסבירים לכם את זה!! ספריה - כן זה נורא הגיוני שיש בערך 4 ספרים על קורס מבוא במדע המדינה של איזה 150 איש. נורא הגיוני! מדע המדינה - 260 שקל על ספר אחד! מה נראה לכם123'457958^%^*)^&%#$%^& אנשים שמצלמים ספרי קריאה שלמים - גרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר אני אוסיף עוד בהמשך.

TwelveEyes

New member
../images/Emo46.gif מיומנויות הקריאה והכתיבה...

אני קיבלתי 139 ועדיין לא מאמינה שהנבלות האלה מתחשבנים איתי על נקודה מסריחה אחת ומכריחים אותי לקחת את הקורס המטומטם הזה

LemonLimeLilach

New member
כן!!

מה זה השטויות האלה ולמה 140 ולא משהו כמו 134 כמו אנגלית! אפילו פחות כי מילולי הרבה יותר קשה מהאנגלית בפסיכו'. בע.

Black Star

New member
איזה ספר את צריכה למבוא למדה"מ?

אולי אוכל לעזור אם מדובר במאמרים מסוימים מתוך ספר.

LemonLimeLilach

New member
תודה!

כבר הספקתי לצלם למזלי וגם לקרוא. את הספר של H&H קניתי במליון שקל

למעלה