שרשור קיטור

wingate

New member
שרשור קיטור

משפטי "מתי כבר תביאי לי נחת" המוצלחים ביותר של סבתא שלי: 1. מזל טוב, שאזכה לראות את החתונה שלך (למה מי אמר שאת מוזמנת?) 2. לאט לאט הן מתייבשות, הביציות (תודה לאל) 3. בגילי כבר לא מחכים לנינים. אבל אמא שלך עוד מחכה לנכדים (היא גם מחכה למיליונר שיציע לה נישואין) 4. אולי אשדך לך מישהו? חרדי, בן 43. מאוד רוצה ילדים (כמה נורא אתה צריך להיות כדי לחיות בחברה החרדית ולא למצוא שידוך עד גיל 43?) משפטי "מתי כבר תהיי נורמלית" של חבריי: 1. את צריכה זיון, זה ירגיע אותך (שוקולד עובד יותר טוב, מגיע בטעמים שונים ולא יכול להתלונן אחר כך) 2. אולי אכיר לך את רועי? הוא כל כך טיפש שהוא בקושי מצליח להרכיב משפט, אבל הוא ממש טוב במיטה (נו, לפחות גם הוא לא יוכל להתלונן אחר כך) 3. אם לא הייתה לך מיטת יחיד לא היית צריכה לישון לבד (אם לא הייתה לי מיטת יחיד לא היה לי תירוץ לישון לבד) 4. קצת סקס עוד לא הרג אף אחד (על זה כבר באמת לא אגיב)

מצחיקים אלה

מה עם "נו? מתי אני כבר אוכל להתלונן על שבחרת לך כזה פושטק?"

wingate

New member
עזבי,

סבתא שלי אמרה על גיסי שהוא לא מספיק טוב בשביל אחותי כי הוא לא עו"ד. והוא לא בדיוק סוחר סמים....

אמינימי

New member
אני שומע הרבה "קיטורים"

בעיקר מצד אבא שלי וזה הולך ככה: "אני בגילך כבר היו לי 5 ילדים" "בע"ה בקרוב אצל נאור" (עקיצות ליד בני משפחה) "נו, מה קורה, יש התקדמות" (בפעם האחרונה שיצאתי עם מישהי וכתגובה אמרתי "כן, היא כבר בהריון") כמובן שיש את "בקרוב אצלך" ששומעים בכל אירוע

dudwity

New member
תוספת!!!

"כן,אני בהריון. אני לא יודעת מי האבא,אבל אני שומרת אותו!!!" זה כבר יטפל בהם:)

טינגומי

New member
רעיון טוב

אמא שלי אמרה שאם היא תרצה נכד היא תביא לה אחת מחבר העמים, סין, רומניה...(איפה שאפשר לקנות)

למעלה