שרשור ראו

קרבות ללא תוצאות

שיימוס נגד טנסאי
סנטינו מארלה וליילה נגד בת' פיניקס וריקרדו רודריגז
כריסטיאן נגד קאלי נגד זיגלר נגד סוואגר על המתמודד מספר 1. לתואר בNo Way Out
רייבאק נגד הג'וברים טייק 10+
ביג שואו נגד קופי קינגסטון בקרב כלוב
סין קארה נגד קורט הוקינס
WHAT TIME? ITS TIME! ITS VADER TIME! ויידר נגד הית' סלייטר!
קיין ודניאל בריאן נגד סי אם פאנק וAJ

תוצאות מהירות

שיימוס ניצח את טנסאי עם הBrouge Kick
בת' פיניקס וריקרדו רודריגז ניצחו את סנטינו מארלה וליילה אחרי גלאם סלאם של בת' פיניקס על ליילה
זיגלר נצח בקרב מרובע על הזכות להיות המתמודד הראשון לתואר בNo Way Out את כריסטיאן,קאלי,וסוואגר. השורד האחרון היה כריסטיאן שהובס אחרי זיג זג מזיגלר
רייבאק ניצח שתי ג'וברים עם סמואן דרופ כפול על שתיהם בזמן שהקהל צעק גולדברג
ביג שואו ניצח את קופי קינגסטון בקרב כלוב
סין קארה ניצח את קורט הוקינס
ויידר ניצח את הית' סלייטר עם הויידר בומב
פאנק וAJ ניצחו את דניאל בריאן וקיין אחרי שAJ נישקה את קיין מה שהוביל אותו להכניס את בריאן שהפסיד אחרי אלבו דרופ מפאנק

אירועים נוספים

התוכנית נפתחת עם ג'ון לורנייטיס באמצע הזירה כאשר המוזיקה של וינס מקמהן נשמעת והוא יוצא לפופ גדול מהקהל.

וינס לא מוכן ללחוץ ידיים עם לורנייטיס בגלל שהוא לא יודע איפה הם היו. וינס רוצה להגיע ישר לההערכת עבודה של לורנייטיס. וינס שואל למה הוא לא צריך לפטר את לורנייטיס בזה הרגע. לוריינטיס אומר שתי מילים : People Power!. הוא ממלמל ואומר שהוא מקשיב למה שהאנשים רוצים הוא נותן להם כוח והם אוהבים אותו בגלל זה. וינס שואל את המעריצים אם אוהבים את לורנייטיס. לורנייטיס מנסה ללקק לוינס וקריאות של לורנייטיס סאקס מתחילות. לורנייטיס אומר שלו ולוינס יש הרבה במשותף וששתיהם אנשי עסקים. וינס מעלה את התקרית עם ברוק לסנר ולורנייטיס מאשים את זה על טריפל אייץ'. וינס מעלה את העובדה שלורנייטיס חתם את ביג שואו על חוזה גדול עם בונוס. וינס אומר ששואו לא הופיע טוב מאז 1999 ואומר שהוא השקעה נוראית על ידי הWWE.
לורנייטיס אומר שזה ביג שואו החדש,לורנייטיס ממשיך ווינס מעליב אותו. המוזיקה של שיימוס נשמעת והאלוף במשקל כבד יוצא.

שיימוס אומר שהוא הרגיש שזו הייתה חובתו לצאת לפה. הוא אומר שלורנייטיס צדק ושהוא חבר. הוא חבר כל כך טוב שהוא יקנוס אותך חצי מיליון דולר ויהיה נקמן כלפיך רק בגלל שנתקלת בו. שיימוס קורא ללורנייטיס הGM הגרוע ביותר בהיסטוריה של הWWE (אני מניח שהוא לא שמע על טדי לונג) והוא מבקש מוינס לקרוע ללורנייטיס את התחת (ARSE FELLA)
לורנייטיס אומר ששיימוס לא מייצג את הלוקר רום ושהוא הולך למצוא מתמודד שיגרום לשיימוס להצטער על מה שהוא אמר. הוא מתחיל ללכת אבל וינס עוצר אותו ואומר שכדאי שזה יהיה מתמודד טוב ושכל קרב הערב יהיה מרשים ואם לא הוא ישמע בסוף הלילה את שתי המילים המפורסמות : YOURE FIRED! שתיהם עוזבים וחותכים לפרסומות.

חוזרים מהפרסומות ושיימוס מחכה ליריב שלו. מייקל קול מזכיר את הזעזוע ראש של אלברטו דל ריו ומאשים את זה על המכות של קאלי (כשזה היה בעצם שיימוס שאחראי לזה).
לורנייטיס יוצא ואומר שהמתמודד של שיימוס לא במצב רוח טוב במיוחד,המוזיקה של טנסאי נשמעת והוא יוצא עם סאקומוטו.

שיימוס נגד טנסאי
---------------------------------------------
וינס מקמהן נמצא מאחורי הקלעים עם טדי לונג ולורנייטיס. וינס אומר שזו פסילה ראשונה נגד לורנייטיס. וינס שואל מי הולך להתמודד נגד שיימוס בNWO. ויקי גאררו נכנסת ומציעה את דולף זיגלר וג'ק סוואגר בקרב משולש נגד שיימוס. לורנייטיס אומר שיש לו רעיון יותר טוב אבל הוא רוצה לדעת מה טדי חושב. טדי מציע קרב מרובע עם הדחות בין סוואגר,זיגלר,כריסטיאן וקאלי על הזכות להיות היריב של שיימוס בNWO. וינס אוהב את הרעיון ולורנייטיס שולח את טדי להביא קפה. לורנייטיס מציע לוינס לתת אגרוף אבל וינס אומר שיש לו ידיים קטנות וחותכים לפרסומות

חוזרים מהפרסומות וטנסאי נמצא בזירה והוא צועק על סאקומוטו. הוא מרביץ לו ברחבי הזירה וצועק עליו משהו ביפנית ואז זורק אותו למחוץ לזירה. הוא דופק את הראש שלו בשולחן השדרים וממשיך להרביץ לו מסביב לזירה עד שהשופטים באים ולוקחים אותו אחורה.

חצי מאלופי הזוגות ר טרות' נמצא מאחורי הקלעים עם מאט סטרייקר. סטרייקר שואל איך הוא מרגיש אחרי המתקפה של ביג שואו לפני שבועיים. טרות' מספר איך ליטל ג'ימי היה בטרומה. הוא מדבר אל ג'ימי ואז חוזר לעשות את הראיון. טרות' אומר ששואו הולך להפסיד לסינה בNWO בקרב כלוב ומתוך שום מקום היד של ביג שואו מופיעה ומרביצה לטרות'. אנחנו רואים את שואו לפני שחותכים לפרסומות.

סנטינו מארלה וליילה נגד ריקרדו רודריגז ובת' פיניקס
-------------------------------------------------
אחרי הקרב רודריגז מתחיל להשוויץ בזירה בגלל הניצחון עד שסנטינו בא וקורע לו את החולצה וחושף חולצה צמודה של ג'סטין ביבר מתחת כדי לסיים סגמנט מטומטם.

דיוויד אוטנגה נמצא מאחורי הקלעים עם כוכב הערב: וינס מקמהן! אוטנגה אומר שאם לורנייטיס יפוטר הוא צריך להיות המחליף שלו. וינס אומר שהוא לא אוהב את ההתחנפות של אוטנגה (REALLY?) ושהוא לא אוהב עורכי דין. קופי קינגסטון רץ פנימה והוא מחפש את לורנייטיס. קופי רוצה קרב נגד ביג שואו אחרי מה שהוא עשה לטרות'. לורנייטיס נכנס ואומר שטרות' לא מרגיש טוב אחרי מה שקרה וקובע קרב כלוב בין קינגסטון לביג שואו יותר מאוחר הערב. וינס אומר שזה לא רעיון רע ורואים את דניאל בריאן הולך מאחורי הקלעים לפני שחותכים ל:פרסומות!

חזרנו מהפרסומות והנה בא דניאל בריאן. הוא אומר שהוא לא דומה בכלל לפאנק או לקיין. הוא אומר שלשניהם יש חולשה והיא בצורת AJ. הוא אומר שפאנק מקנא בו ושהוא מנסה לגרום לו לקנאות בו על ידי זה שהוא יוצא עם האקסית שלו. בריאן אומר שקיין חושב שהוא הגיע לבסיס שני עם בחורה כאשר היא מסתכלת לו בעיניים ולא מקיאה. בריאן אומר שAJ עדיין מאוהבת בו ושהדבר היחידי שמעניין אותו זה האליפות ואותה הוא ישיג ביום ראשון. בריאן מתחיל לצעוק YES כאשר המוזיקה של פאנק נשמעת והוא בא לזירה.

פאנק הולך לעבר הזירה ואומר שAJ היא די סבבה. הוא אומר שהיא מחוץ לליגה של בריאן ושבתוך הזירה בריאן אפילו לא מתקרב לליגה שלו. פאנק אומר שAJ משוגעת אבל הוא די אוהב בנות משוגעות. פאנק אומר שלא משנה את מי הוא צריך לנצח הוא יצא ביום ראשון האלוף. בריאן אומר שפעם הוא כיבד את פאנק אבל פאנק השתנה. בריאן אומר שפאנק הוא הSellout (לא יודע איך לתרגם) הכי גדול בWWE. פאנק אומר שהוא הביע את דעתו בקיץ שעבר אבל שהוא לא השתנה אפילו קצת. פאנק אומר שהוא הצליח בתנאים שלו אבל הוא לא יכול לומר את אותו הדבר לגבי בריאן. פאנק ממשיך להעליב את בריאן עד שהמוזיקה של קיין נשמעת והוא יוצא.

קיין מתחיל לדבר על הדברים המטורפים שהוא עשה במשך השנים. קיין אומר שהPipebomb שלו הם באמת Pipebombs ובגלל זה הוא יצא מNWO האלוף. AJ יוצאת עם חולצה של פאנק והיא רוצה שהם יפסיקו לריב. AJ אומרת שהיא הסתכלה בעיניים של קיין בשבוע שעבר והיא ראתה שבאמת יש לו לב. AJ מודה שהיא עדיין לא התגברה על בריאן ושהוא האהבה האמיתית הראשונה שלה. היא מסתכלת על פאנק ומחייכת,היא אומרת שהוא אחד מהאנשים הכי מגניבים שהיא הכירה. AJ אומרת שהיא יודעת שהאדם הכי טוב ינצח בNWO. לורנייטיס יוצא ואומר שיהיה הערב משהו שלא נעשה אי פעם ומכריז על בריאן וקיין נגד פאנק וAJ בהמשך הערב. AJ נראת מודאגת כאשר היא מדברת בצד עם פאנק.

קרב על המתמודד הראשון לאליפות העולם במשקל כבד

-----------------------------------------
זיגלר חוזר מהניצחון שלו ואומר שהגיע הזמן באמת והוא מסתובב לשיימוס שמניף את התואר שלו באוויר.

נטליה נמצאת מאחורי הקלעים עם וינס מקמהן. היא אומרת שהקרב בין וינס לברט ברסלמניה היה חשוב להארטים. היא רוצה לעשות את כל האנגל של ההארטס שוב. וינס מבטיח לדבר על זה איתה יותר מאוחר. וינס הולך אבל הוא נעצר על ידי קאמרון ונעומי רוקדות. הם רוצות שהוא ירשה לברודוס קליי להיות בRAW אבל הוא לא מסכים אבל הם אומרות שהם שמעו שוינס יכול להיות פאנקי. וינס אומר שמישהו צריך לקרוא לאמא שלו והמוזיקה נשמעת ווינס מתחיל לרקוד עם הבנות. הסגמנט נגמר עם זאק ריידר עומד מזועזע ממה שקרה ווינס אומר לו : Woo Woo You Know It! לפני שהוא הולך ומסיים את אחד מהסגמנטים הכי מוזרים בזיכרוני.

רייבק נגד ג'וברים
------------------
רואים את הכלוב יורד והקרב בין קופי לקינגסטון לביג שואו הוא אחרי שחוזרים מהפרסומות.

וינס מקמהן נמצא מאחורי הקלעים עם הורנסוואגל. וינס עושה חיקוי של JR. ג'ון סינה מתפרץ לתגובה מאוד מעורבת מהמעריצים. הם הולכים הלוך וחזור וסינה רוצה שוינס ישתמש בשתי מילים היום כשזה מדובר בלורנייטיס. אוטנגה נכנס ומנסה לשנות את דעתו של וינס לגבי עורכי דין. וינס לא אוהב את העובדה שאוטנגה מלקק לו,וינס אומר שאף אחד לא מכבד גבר שמוכן לנשק את התחת של גבר אחר. וינס מסתכל ורואים את וויליאם ריגל משוטט לו. הוא אומר סליחה ועוזב.

ביג שואו נגד קופי קינגסטון
קורט הוקינס נגד סין קארה
--------------------------------------------
בריאן מאחורה מתחממם כאשר רואים את וינס הולך לעברו ומאחל לו בהצלחה. בריאן מופתע כי הוא לא חשב שוינס יאהב מישהו כמוהו. וינס אומר שאם בריאן היה הולך במעלה הרחוב עם קניות אף אחד לא היה חושב שהוא היה מתאבק בWWE (מה שהוביל אותי לומר : פאק יו וינס יאידיוט) בריאן קוטע את וינס ואומר שהוא פוטר בעבר והוכיח שוינס טעה. וינס הולך ומשאיר את בריאן לחשוב.

אנחנו רואים את החדר הלבשה לאדם מיסתורי שהוחזר על ידי לורנייטיס לכבוד הפרק ה1000 המתקרב של RAW.

ג'סטין רוברטס נמצא בזירה ואומר שהקרב הבא אורגן על ידי לורנייטיס לכבוד הפרק ה1000 המתקרב שלו RAW. סלייטר לוקח את המיקרופון ואומר שהוא לא רוצה לדבר על מתאבקים מהעבר סלייטר אומר: ITS TIME,ITS TIME ,ITS SLATER TIME ונקטע על ידי המוזיקה של לא אחר מאשר : ויידר! ויידר חוזר לפופ גדול מהקהל!

ויידר נגד הית' סלייטר
-------------------------
AJ נמצאת מאחורה והיא מתחרפנת בגלל המיין איבנט. פאנק הולך אלייה ומנסה להרגיע אותה. הוא אומר לה להישאר ליד החבלים ולא

YellowAce

New member
.

נשמעת תוכנית טובה לשם שינוי ! אחד הדברים שאני אוהב ב-E , זה שלפני PPV הם יודעים להרים את עצמם.

דעות מפורטות עם ספויילר

אוקי, ראשית, ה-WWE יכולים לעשות בדיוק אותו דבר בשעתיים, הם גם עשו כך באטיטיוד ארה, הם פשוט לא רוצים.

וינס עדיין טוב מספיק על המיקרופון. טנסאי חרא.

קרב הזוגות המעורב- אהבתי מאוד, מצטער... הקטע עם החולצה של ג'אסטין ביבר היה מצחיק. גם, שאפו לזה שהם זכרו שלסאנטינו ולבת' הייתה מערכת יחסים.

AJ נהדרת. כנראה הדיווה עם הכי הרבה אישיות. פעם הם היו נותנים לה לזכות בתואר הנשים, אבל היום כלום. קצת להרחיב את הסטוריליין!

נהדר שזיגלר מקבל את הקרב מול שיימוס. זה היה יותר טוב אם הם לא היו מבזבזים את הקרב הזה כבר בחינם!

גם הסגמנט עם וינס והרקדניות היה מצחיק, מצטער...

פרט לא חשוב: לג'וברים של רייבאק היה שם של נשיאים לשעבר. ווילארד פילמור זה פארודיה על מילארד פילמור, נשיא ארה"ב בין 1850 ל-1852. רת'פורד הייז היה נשיא בין 1876 ל-1880, אבל הוא הוסיף גם "P.S הייז"- פארודיה על מייקל, מנהיג הפריבירדס.

"לא גמרתי כלום בחיים שלי ב-18 שניות"...

איזה חזרה טובה של ויידר!

קרב המיין איבנט- עוד פעם, מצטער, אבל אהבתי את זה! אני ממש רוצה לדעת מה יקרה עם AJ.

הסיום- חרא. הסטוריליין הזה משעמם ומגעיל. סינה לא יכול לעשות עם זה כלום וחבל. גם לא הבנתי בשביל מה לעלף את וינס. ומה זה החוסר היגיון הזה שוינס מפטר את ג'וני רק אם ביג שואו מפסיד? מה זה קשור לזה שהוא מנכ"ל? למה לא לפטר אותו מיד, אתה הבוס, וינס!

סה"כ תוכנית טובה, אפשר היה להוריד כמה דברים אבל לעזאזל, אפשר לעשות אותו הדבר גם בשעתיים!

C B 4 Real

New member
שאלה רצינית

למה אתה צריך להתנצל שאהבת את הקרבות והסגמנטים? הייתה תוכנית טובה, למה הנאה מהWWE אמורה להיות חטא?

שאלו היו

סגמנטים טיפשיים כאלה... התוכנית באמת הייתה טובה, אבל היו כמה סגמנטים מטופשים, ולמרות שזה יחשב לראסלקראפ (AJ, ריקרדו-סאנטינו) אהבתי את זה.

AJ = RATINGS

ברצינות. הבחורה גם מאוד מאוד יפה,גם מוכשרת על המיקרופון ונותנת הבעות פנים שלא ראינו מאז הפייס טרן של אורטון והיא גם טובה בזירה (אומנה על ידי Jay Lethal!)

Daniel Bryan

New member
דעות ראו

עוד תוכנית גרועה לאוסף. וינס בהתחלה היה טוב, אבל עם הזמן זה הדרדר יותר ויותר. כל הירידות שוט המגעילות האלו נגד JR דוחות, אותו דבר לגבי הסגמנט עם בריאן. מצחיק היה לראות את פאנק ובריאן מדברים רציני על דברים רלוונטים, קיין מגיע ואומר שהוא יזכה בתואר ו.. זהו. זה מראה כמה הוא קשור לפיוד וכמה הוא נחוץ. אני רואה שאוהבים כאן את השילוב של AJ, אבל תחשבו על זה, בפיוד של אנגל ובנואה היו מערבים את טורי ווילסון. יכול להיות שזה היה מעניין, אבל זה באמת נחוץ?..
שואו מעולה, סינה לא. הפיוד ביניהם גרוע והסטיפולציה אפילו יותר..
החזרה של ווידר הייתה נחמדה רק חבל שמתאבק צעיר מהרוסטר היה צריך להיקבר בשביל זה. טוב נו, זה סלייטר, גם ככה אין לו עתיד.
זיגלר נגד שיימוס יכול להיות טוב אבל לא אכפת לי מהקרב..

וזהו נראה לי, תוכנית גועל נפש. שלוש שעות של כלום ושום דבר.

RLD89

New member
אחרי הרבה זמן

באמת נהנתי מהתוכנית..וינס היה סבבה,הסגמנטים עם אי.גיי היו לא רעים,הקהל היה מצויין,והטריפל טרת בין זיגלר,כריסטיאן,וסוואגר(אני מתכחש לקיומו של קאלי..)היה אחד הקרבות הטובים בתקופה האחרונה,וכמובן החזרה של ויידר הייתה מעולה ולא צפויה.
רק הסגמנט האחרון עם סינה ושואו הרס קצת.אני באמת לא מסוגל לצפות בפיוד או קרב ביניהם.הם כ''כ משעממים,לא אכפת לי מי ינצח בראשון,העיקר שזה יהיה הקרב האחרון ביניהם אי פעם!!!

Xavies6

New member
ג'יזס

כמה מייגע היה להגיע לחלק היחיד ששווה בתכנית הזאת עם דניאלסון ופאנק, בעיקר דניאלסון.

!!!!!Once u go Bryan, there's no point in tryin', AWWWWW YYYYYEAH

ענק!!!!!!

C B 4 Real

New member
לא הבנתי משהו..

דולף זיגלר בקרב על אליפות העולם- אנחנו כבר ברויאל ראמבל???

Yonipac

New member
סוף סוף

זמן מסך לבראיין ופאנק כשהם מצליחים להצדיק
אחלה פרומו.
חוצמזה
סביר ולא יותר.
חוץ מהסג'מנט של מקמהונוזאורוס - הם לא יכלו להפתיע אותי עם משהו יותר דבילי ומצחיק מזה.

pufpuf

New member
רו

תוכנית זוועתית ומייגעת.
אפילו בראין-פאנק-קיין נמרח והיה כמעט בלתי נסבל.

אז זיגלר בחודשים האחרונים הפסיד בערך לכל דבר שזז ופתאום הוא צריך להראות לנו אחרי קרב מרובע מועמד לגיטימי לאליפות עולם?

באמת שהדבר החיובי היחידי שיש לי להגיד על התוכנית זה הקטע של וידר, וזה לחלוטין מכל הסיבות הלא נכונות. לטובתו של וידר יאמר שהוא לא היה יותר גרוע בזירה ממה שברודוס קליי הראה עד עכשיו.

3 שעות של רו זה פשוט בלתי נסבל. i'm out.

אתה צוחק נכון?

הרי הוא ניצח קרב אחד! הוא ברצף מטורף ויש לו סיכוי גדול מאוד לזכות בתואר משיימוס!

Xavies6

New member
שלומי

האם תשקול שוב את דעתך על הסגמנט של פאנק ודניאלסון? אני יודע שכשקיין הגיע זה היה באופן מובן הרבה פחות טוב, אבל בין דניאלסון ופאנק זה היה נהדר, ואני לא מרגיש שהשימוש ב-AJ הוא רע. בחזרה לשאלה העיקרית: האם תשקול זאת שוב?

pufpuf

New member

אני לא רואה איך אני יכול לשנות את דעתי בעניין כזה, או שאני אוהב או שלא...
לדעתי זה היה ארוך ומשעמם, גם לפני קיין, גם אחרי קיין. אני יכול להבין למה אוהבים את זה, אבל אצלי באופן אישי הפעם זה לא עורר עניין.

למעלה