שרשור שאלות/בעיות טכניות

Yarinv

New member
אקספלורר 7

זה מה שניסיתי, להוריד את הסימון לפני שליחת הודעות/תגובות, גם דרך "מהירה" וגם דרך "רגילה", זה לא עזר.

argamon

Member
פרסומות מכסות תגובה

שלום לכם כבר כתבתי על זה , ולא נעשה עדיין כלום בעניין, ואגב הבעיה הזו הייתה גם במערכת הישנה, ולא נעשה כלום אחרי שכתבתי : קורה הרבה פעמים שאני כותב תגובה להודעה בפורום כלשהו, ומילים נעלמות תחת פרסומת אחרי שהתגובה מוצבת. אנסה להעלות קישור לדוגמא, ואקווה שהוא יעלה כמו שאני רואה אותו בפורום בו הגבתי. פיתחו בבקשה את התגובה שלי להודעת גולשת בשם "מילון עברי-עברי". לתגובה שלי יש סמל של ספר. הנה : http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=251

באג בתצוגת "השעה האחרונה" ו"ההודעות שלי"

שמות הפורומים מוצמדים לשמאל במקום לימין.

SShaii

New member
בעיה בשליחת הודעות

ה"אי התאמה" בין המערכת החדשה לישנה נורא מציקה. כתבתי הודעה דרך המערכת החדשה ולחצתי "שלח". אח"כ זה עבר לפורום (כאילו שההודעה נשלחה) כשהמערכת היא הישנה. (למרות שהגבתי בחדשה) וההודעה לא נשלחה! זה קרה לי כבר כמה פעמים וזה פשוט ממש מעצבן. אודה לכם אם תסדרו זאת.

אנא העבר לנו:

סוג דפדפן + גרסה מערכת הפעלה רזולוציה איפה התקלה מתרחשת (במערכת החדשה או הישנה) צילומי מסך

SShaii

New member
אני ../images/Emo90.gif../images/Emo13.gif

דפדפן אינטרנט אקספלורר 6 XP Pro sp 2 רזולוצייה 768X1024 ניסיתי לבדוק למה זה קורה ומסתבר שזה לא קשור בכלל לאי התאמה בין המערכות, אלא ללחיצת "שלח". כשאני שולחת הודעה דרך הוספת תגובה מהירה במערכת החדשה זה לא נשלח. ניסיתי לבדוק למה D: ומסתבר שזה קורה רק כשאני לוחצת על ה"שלח" התחתון◄ (מסומן באדום בתמונה) כשאני לוחצת על ה"שלח" העליון (מסומן בכחול בתמונה) ההודעה נשלחת ואין בעיות.

חוסר תאימות בין המערכת הישנה לחדשה

לינקים של טגליינס, לינקים של הודעות ישנות בתוך הפורום, תוצאות של חיפוש וכו' הולכים למערכת הישנה גם אם עובדים עם החדשה. אם אתם עוברים למערכת חדשה אז תעברו לחדשה, אל תעשו משמש בין שתיהן.

Amit Enchanted

New member
אפשרות 'התגובה המהירה'

יותר איטית מלכתוב את התגובה על דף ולשלוח אותה עם יונת דואר למשרדים שלכם.

אנו צריכים יותר פרטים על מנת לסייע:

מה מערכת ההפעלה, מה הדפדפן ומה גירסתו? האם מדובר על פורום מסוים, או שעל כלל הפורומים?

Parkie

New member
לפעמים כאשר אני נכנס לפורום

פתאום כול ההודעות מסומנות כאילו הן חדשות. למרות שאת רובן כבר קראתי. וזה די מבלבל. אני לא יודע אילו הודעות קראתי ואילו לא. הבעיה הזו הייתה קיימת גם בפורומים הישנים. מה אני צריך לעשות? ואולי גם מישהו יענה לשאלה השנייה שלי למעלה בשרשור הזה.

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

נסה למחוק קוקיז וקבציים זמניים: ניקוי קוקיז וקבציים זמניים:
אינטרנט אקספלורר / Internet Explorer: כלים
אפשרויות אינטרנט
מחיקת קבצים, וכשזה מסיים, "מחיקת קבצי קוקיס".
פיירפוקס 3 / FireFox 3: כלים
נקה נתונים אישיים
יש לוודא שהתיבות "עוגיות", "מטמון" ו"היסטוריית דפדפוף" מסומנות

Orel ICE

New member

באיזה דפדפן את גולשת
ומערכת הפעלה

SShaii

New member
באקספלורר ופיירפוקס ומערכת ההפעלה היא

windows xp pro (SP 2 אם זה משנה
)

Parkie

New member
וגם כאשר אני מחליף כינוי פתאום כול ההודעות

מסומנות כאילו חדשות. וזו בעיה רצינית. פתאום אני צריך לפתוח את כול ההודעות מחדש בכדי לדעת מה חדש ומה לא.

SShaii

New member
רגע רגע רגע רגע

התבלבלתי! הכוונה היא שאצלי, גם אחרי שאני מוחקת קבצים זמניים וקוקיז, ההודעות עדיין נשארות כחולות ולא חדשות. ההפך ממה שפארקי כתב

Orel ICE

New member

אפנה להנהלת הפורומים בבקשה לפתרון

למעלה