שרשור שאלות

מצב
הנושא נעול.

ר י ר י ת

New member
תודה למגיבות...

בעלי הזריק לי עם המחט האפורה
לא ניסיתי להזריק לבד בטוסיק רק בבטן
.
תודה למגיבות...
התכנון היה שאעשה זריקה לבד, תכננתי לעשות אותה כשאני עומדת , נרדמתי לשעה בצהריים והיה לי חלום זוועתי על מחטים שנשברות בישבן וחומר שנשפך ואין לי אחר אז חטפתי רגליים קרות וקפצתי לשכנה שיודעת איך והיא עשתה לי ומה אומר לכן, משותק לי התחת אבל בהתחשב בכך שזו הזריקה האחרונה לא אכפת לי. פעם הבאה אוביטרל ואז אין בעיות. שוב תודה וביי.

אחרי כמה זמן מההחזרה ההשתרשות?

אנחנו חיכינו שבוע
מההחזרה. פחות או יותר אחרי ההשתרשות. אחר כך חזרנו ל"פעילות רגילה". לא נראה שזה הפריע במשהו. הרי נשים עושות את כל הזמן גם אחרי שהביצית הופרתה (כן - ביזארי משהו אבל יש כאלה שעושות את זה ונכנסות להריון...) ולא יודעות שהן בהריון וממשיכות לקיים יחסי מין רחמנא ליצלן...
אחרי כמה זמן מההחזרה ההשתרשות?

העין ה 3

New member
אני לא דוגמא...

יחסי מין עד לבדיקה

אני כבר לא יודעת אם כדאי או לא , רופא אחד "ממליץ להימנע מקיום יחסי מין מההחזרה עד לבדיקה" ואילו רופא אחר אומר שזה לא מפריע ואפשר לקיים. מנסיונכן האישי ולדעתכן, האם כן או לא? יש לי בעל מקסים ולמרות שהוא יודע שזה מההורמונים שאין חשק וכשהשחלות נפוחות אז זה כואב ושלושה ימים לפני מתן זרע צריך לשמור ואחרי ההחזרה לא מומלץ ואם שלילי אז טרח מחזור ושוב ושוב ושוב ...
אני לא דוגמא...
אני, למרות דברי רוב הרופאים, מקפידה לא לקיים יחסי מין עד אחרי הבדיקה. בעלי כבר התרגל
... לא רוצה לעמוד במצב של תשובה שלילית אחרי קיום יחסי מין, ושינקר לי כל הזמן בראש שאולי, אם רק היינו מתאפקים עוד קצת זה היה מצליח.

גם אני כמוך

אני לא דוגמא...
אני, למרות דברי רוב הרופאים, מקפידה לא לקיים יחסי מין עד אחרי הבדיקה. בעלי כבר התרגל
... לא רוצה לעמוד במצב של תשובה שלילית אחרי קיום יחסי מין, ושינקר לי כל הזמן בראש שאולי, אם רק היינו מתאפקים עוד קצת זה היה מצליח.
גם אני כמוך
מעדיפה להימנע עד לבדיקה

גם לי הרופא אמר שזה לא מפריע

יחסי מין עד לבדיקה

אני כבר לא יודעת אם כדאי או לא , רופא אחד "ממליץ להימנע מקיום יחסי מין מההחזרה עד לבדיקה" ואילו רופא אחר אומר שזה לא מפריע ואפשר לקיים. מנסיונכן האישי ולדעתכן, האם כן או לא? יש לי בעל מקסים ולמרות שהוא יודע שזה מההורמונים שאין חשק וכשהשחלות נפוחות אז זה כואב ושלושה ימים לפני מתן זרע צריך לשמור ואחרי ההחזרה לא מומלץ ואם שלילי אז טרח מחזור ושוב ושוב ושוב ...
גם לי הרופא אמר שזה לא מפריע
ואפשר לקיים חופשי שיהיה בהצלחה

זה מזכיר לי

איזה בעסה אני כל הזמן בשירותים
למרות שבדיקת הבטא היא ביום רביעי עברתי כבר שבוע נישארו עוד מס' ימים ונקווה שהמחזור לא יגיע לפני ושלא יגיע בכלל בשביל המטרה הטובה
זה מזכיר לי
כשהיינו בטיול וכמובן הלכתי לבדוק כל הזמן, נזכרתי בפרסומת שהיתה פעם (לטיפול בטחורים, אבל נכונה גם לגבינו) "כשכל ביקור בשירותים הופך לסרט אימה"

העין ה 3

New member
מה, זה היה על טחורים???

זה מזכיר לי
כשהיינו בטיול וכמובן הלכתי לבדוק כל הזמן, נזכרתי בפרסומת שהיתה פעם (לטיפול בטחורים, אבל נכונה גם לגבינו) "כשכל ביקור בשירותים הופך לסרט אימה"
מה, זה היה על טחורים???
אני כל הזמן הייתי משוכנעת שהפרסומת היא עלינו

liati7

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

חדשה עם שאלות

שלום לכולם, חדשה בפורום, אך לא בטיפולים, ויש לי מס' שאלות: 1. כמה זמן מינימום לאחר הלידה (בקיסרי) צריך לחכות עד להתחלת טיפול (מפאת גילי המופלג לא אוכל להמתין לילד שיגדל)? 2.טופלתי באסותא ואני מעוניינת לעבור לתל השומר (מסיבה גיאוגרפית) מה ההבדל באופי המעקב? באסותא באים למעקב US ודם בשעות הבוקר 7-9 שאיבה והחזרה בשעות אחה"צ ערב. תודה ובהצלחה לכולם
ברוכה הבאה

לאחר קיסרי צריך להמתין 6 חודשים. לגבי בתי החולים אחן לי מושג. בהצלחה

hillawr

New member
תל השומר

חדשה עם שאלות

שלום לכולם, חדשה בפורום, אך לא בטיפולים, ויש לי מס' שאלות: 1. כמה זמן מינימום לאחר הלידה (בקיסרי) צריך לחכות עד להתחלת טיפול (מפאת גילי המופלג לא אוכל להמתין לילד שיגדל)? 2.טופלתי באסותא ואני מעוניינת לעבור לתל השומר (מסיבה גיאוגרפית) מה ההבדל באופי המעקב? באסותא באים למעקב US ודם בשעות הבוקר 7-9 שאיבה והחזרה בשעות אחה"צ ערב. תודה ובהצלחה לכולם
תל השומר
כל בדיקות הדם, US, שאיבות והחזרות מתבצעים בשעות הבוקר בלבד. בהצלחה,

../images/Emo24.gifברוכה הבאה לתקופה קצרה../images/Emo8.gif

חדשה עם שאלות

ברוכה הבאה לתקופה קצרה

שמעתי על תל השומר המלצות מאד טובות . אני אישית מטופלת בבלינסון

העין ה 3

New member
שרשור שאלות

שרשור שאלות
אמנם בגלל גודלו של הפורום, אין כאן משמעת נוקשה של שרשורים, אבל בימים האחרונים ממש אפשר ללכת לאיבוד... אז אם למישהו/י יש עוד שאלה - זה המקום!

מצב
הנושא נעול.
למעלה