שרשור תמונות...

Anat L

New member
********בקרוב תמונה שלי********../images/Emo3.gif

ולירון את סתם רצית לשים תמונה של ג'יימי ובמקרה היית גם את בתמונה חח

LaLyBeLL

New member
מגעילה!

דווקא הפעם ממממש לא העניין הוא שפשוט אין לי תמונות חדשות ונורמליות של עצמי חוץ מתמונות איתם
אני מקווה שאחרי הטיסה הזאת יהיה לי תמונות כי אני הפעם לא אפגוש אותם בכלל על בטוח חח אני רק צריכה לזכור להצטלם עכשיו חח

Anat L

New member
סתמי

תעשי לי טובה גם פעם שעברה אמרת שבטוח לא תפגשי אותם ותראי כמה פעמים פגשת אותם?! יאאא לירונה I'M INLOVE WITH ALISTAIR חחחחחחחח כ"כ מכוער....

LaLyBeLL

New member
חח

את יודעת למה בטוח אני לא אפגוש אותם?! כי יום לפני שאני טסה הם טסים לחו"ל לחופש! למשך שבועיים ככה ש... NO CHANCE! O WELL פיטררררררררררררר

Anat L

New member
חחח

עם המזל שלך בטח הם יבטלו את החופש שלהם חח לאיפה הם טסים בכלל? יאאאאאא איזה כיףףףף שבוע הבא יש 2 פרקים ברצף!!!! כלומר שעתייםםםםםםם!!!!שעה אחת הופעה ושעה אחת כמו שנה שעברה שמצלמים אותם ביום יום! זה הכי מאגניב!!! גארי
אליסטר
אה ד"א מתי את עוברת לאנגליה? כי את יודעת שאחרי הביצפר אני בטוחחחחח רוצה לטוס אז אני רוצה לדעת אם את כבר תגורי שם או שתטוסי ביחד איתי!

LaLyBeLL

New member
התכנון שלי הוא...

לטוס בסביבות יולי-אוגוסט לאיזה חודש או יותר, אחרי שנסיים עם כל הבגרויות האלה, לחפש שם דירה והכל

Anat L

New member
אה הבנתוס...

נחמד... ניראה כבר אולי גם אני אטוס איתך

Lettuce Girl

New member
../images/Emo41.gifאני../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

"לא כל כך יפה... ולא בת 16..."

Lettuce Girl

New member
מצלמת אינטרנט מטופשת...../images/Emo4.gif../images/Emo15.gif

[את הקודמת צילמתי הרגע...]אולי יש לי אחת יותר טובה... *מחפשת* אין... כשתהיה אני אשים.

למעלה