שרשור תמונות...

LaLyBeLL

New member
שרשור תמונות...

ולא של אורלי! מנהלת בבקשה אל תשימי את זה בשרשור של אוף טופיק כי לדעתי זה צריך להיות שרשור בשם עצמו שכל אחת תשרשר לכאן תמונה של עצמה כדי שנראה איך כולנו נראות

LaLyBeLL

New member
חחחחחח יפעת..

הנה אני.. סורי שאני עם עוד מישהו זו פשוט התמונה העכשווית ההכי נורמלית שלי חח (ברור שאני נראית נורמלי כי זה מטושטש חח)

LaLyBeLL

New member
:-O

בכלל ג'יימי אני מניחה, לא בגללי חח האמת שהמקום הזה יפה.. סתם איזה פארק תקוע, היה נחמד חח

אני יכולה להבין

מי זה המתוקקקקקקקקק הזה שמנשק אותך?? ולמה זה לא אני שם!!!!!!!!!

תודה אנשושים!

ו... מכושפותתתתתתתתתתתתתתתתת חוזרררררררררררררר (סתם קיבלתי התקף LOL כבר ראיתי כימעט חצי עונה 5 אבל אני עדיין היסטרית LOL)

Lettuce Girl

New member
../images/Emo45.gif

אני ראיתי כל עונה 5 ושני פרקים מעונה 6 ואני עדיין בהיסטריה...

Phoebe ForEver

New member
אני!../images/Emo42.gif

אני אוהבת את התמונה הזו! אני חצי מוארת שם! ואי אפשר לראות את החצ'קונים! חיחי!

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gif../images/Emo18.gifאניייי../images/Emo18.gif

אממ התמונה לא מומלצת לצפיה לנשים בהריון ,לילדים קטנים ולאנשים בעלי לב חלש... איכס... אני אנסה לשים בפעם הבאה תמונה יפה יותר...

LaLyBeLL

New member
אויש כולכן יפות אז...

הסקיטו (תסתמו ת'פה בעברית יפה!)

באסה באסה

אין לי איך לסרוק תמונה.......... נו טוב.... יש לי משהו להגיד בקשר לוויכוח ההוא האם אורלי הומו: להיות הומו/סטרייט זה לא רע, אף אחד מהם, ומה בכלל זה משנה?? העיקר שהוא אחלה שחקן ואנחנו נורא נהנים לראות אותו!! (דווקא אם הוא יהודי זה נורא מסקרן.... רק שהוא לא הבן הביולוגי של זה שנתן לו את השם ומת כשהוא היה בן 4, כך שנורא מסקרן......... וקובעים יהדות לפי האמא!!)

למעלה