שרשור
בתנור....

דללה

New member
אין לך מה לדאוג.

כל עוד לא אישרת לו לפרסם את התמונה שלך על גבי הפורום, התמונה תימחק.

דללה

New member
שרשור ../images/Emo32.gif בתנור....

כל ההדעות שלא קשורות לנושא הפורום- לכאן. הודעות שלא ישורשרו ימחקו.

אגב תמיר קבל תיקון

"בפעם הבאה שמישהו יגיד שזה שאני רוצה להיות היסטוריון זה טיפשי, מיותר ולא פרודוקטיבי, אציג בפניו את ה"כנס המדעי" הזה - אם לא יהיו היסטוריונים שיתנו קונטרה למשוגעים מאיראן ומאירופה שמעלימים את עברנו, האסון הקשה מנשוא שעבר על עמנו יישכח" אבל בשביל להראות לאירנים בועידה הזאת שהם לא צודקים לא חייבים להיות היסטוריונים אפשר פשוט טוב טוב ללמוד את ההיסטוריה ולקרוא ספרים ולהביא להם ספרי הסטוריה אבל לא חייבם להיות הסטוריונים דא פאקטו.. ואגף יש גם מה שנקרא הסטוריוגרף והיסטוריוסוף.

אתה טיפה טועה....

להיות היסטוריום זה הרבה יותר מלהכיר את ההיסטוריה. זה מקצוע שלומדים הרבה זמן ואתה לא רק לומד לטחון את החומר צריך לדעת שיטות לניתוח להבין מה הגורמים ולעשות הקשרים להווה והרבה פעמים להבין מה יכול לקרות בעתיד.... מקצוע מאוד מענין... צריך להעריך אותו.... מה שאתה לומד היום בשיעור היסטוריה זה כלום. לא מלמדים אותך להבין רק מלמדים אותך להגיד בעל פה מה קרה מאז ועד עכשיו....... וכדי לגרום לאירנים להקשיב לנו אני חושבת שצריך הרבה יותר מהיסטוריונים פשוט או בעלי דוקטורט.....

דללה

New member
יש הרבה קשר.

אני ממש לא מאיימת. ביקשתי כל כך הרבה פעמים שנושאים שלא קשורים לנושא הפורום יכתבו תחת שרשורי
. שוב, גולשים שלא יקפידו על כך, שלא יתפלאו במידה וההודעות שלהם ימחקו.

טוב מאוד שמקצצים בחינוך

במצב של מערכת החינוף כיום כל שקל שמושקע שם נזרק לפח (או לחשבון הבנק של עוד איזה סגן מפקח של תת מחלקה אזורית של אגף כזה או אחר). עד שלא תעבור רפורמה מקיפה בכל משרד החינוך יש להמשיך לקצץ ולקצץ ולקצץ עד שכל המערכת הזאת תקרוס ויצטרכו להקים אותה מחדש מאפס.

Fleddermaus

New member
וכמה תמידים ייזרקו לרחוב עד אז?

מתי תבינו שמערכת החינוך היא לא חברה במשק!

asafz8

New member
השבתה היא כלי אחרון

חבל שממהרים להשתמש בו כל כך מהר. אני תומך בהילחמות בקיצוצים בחינוך אבל ע"פ דרכים פחות הרסניות- גם לתלמידים.

למעלה