שרשור

שרשור היכרות../images/Emo171.gif

שם: גיל: עיר: אייסי/מסנג'ר: תחביבים: תמונה(מי שרוצה) ואם בא לכם אז תוסיפו משו

RoieL

New member
בוקר טוב:) חמיצר, לא חמציר,

אליאור. אני רואה שאתה עדין מטייל בפורומים של "קטנים לגילך", נכון?

למיה קורן

היי לפני כמה זמן את רשמת בפורום טלנובלה בע"מ שאת תופיעי בסדרה בשם השמינייה.. האמת שלצערי פספסתי את שני הפרקים הראשונים
ושנכנסתי לאתר ערוץ הילדים, לא ראיתי תמונה שלך
רציתי לדעת את מי את משחקת והאם הצטרפת לסדרה? (אולי הדמות שלך נכנסת יותר מאוחר) בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה, ואני מקווה בשבילך שתמשיכי לשחק/לדגמן וואט אוור, את ילדה יפה ו=מוכשרת :) ביוש עמית

carmel13

New member
למנהלת..אלוי תעשי...

שרשור היכרות...כי כל שניה מישוה פותח הודעה שהוא חדש ושהוא מקווה להשתלב אז תעשי שרשור...

Double U

New member
../images/Emo9.gif

שם: שי גיל: 14.5 אייסי/מסנג'ר: מעדיף לא לתת בשלב זה תחביבים: נגינה על סקסופון

תיקון! מאיה! לא מיה ו..

היא לא בין 8 השחקניות והשחקנים הראשיים היא מין שחקנית משנה אז בגלל זה היא לא מופיעה באתר ערוץ הילדים באתר ערוץ הילדים מופיעים רק השמינייה שהיא לא חלק מהם

carmel13

New member
סורי ו...

דבר ראשון אני בן! ודבר שני אז כל מי שחדש שגם ירשום בשרשור כי כל שניה נפתחות פה הודעות של מישוה שהוא חדש....וזה ממש מעצבן כי בגלל זה הודעות יותר מענינות עוברות לדף אחר...

הוא כבר עשה שרשור הכרות אחד

ושהוא יהיה פה אני בטוח שהוא יעשה עוד אחד זה שהוא מנהל הפורום זה לא אומר שהוא כל היום בפורום שהוא יהיה הוא יעשה את השרשור הזה אל תדאגי

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gif*למנהל

וכבר פתחו שירשור הכרות... להבא הודעות אישיות במסרים

כל מי שחדש ורוצה להציג את עצמו

אז שירשום שהוא חדש פה בשרשור הזה כי זה נמאס שכל שניה מישהו נכנס שלום אני חדש שלום אני חדש וכל ההודעות המעניינות יורדות למטה כמו שאמרה CARMELL אז בחייט תשרשרו לכאן כל החדשים

חח.. אז מיה עכשיו את סלבריטי

וזה רשמי... ברמה של עפר שכטר
גם לא וגם לך מורידים אות
חח.. טוב סבבה.. אז מה לא יראו אותה בכלל באתר?

למעלה