שרשור

yoseflotz

New member
כשראיתי אותך בסדרה..../images/Emo112.gif

נראית לי דיי מוכרת. הממ גרת פעם ברעננה אולי?

אני

שם:יהונתן גיל: בקרוב 16
עיר: אשקלון אייסי/מסנג'ר: במסר תחביבים: מחשב, TV, כדורגל, כדורסל.. תמונה: אין יאללה אתם..

נמ../images/Emo9.gif

שם: אביגדור גיל: חסוי
עיר: ירושלים
אייסי/מסנג'ר: שלחו מסר ותקבלו
תחביבים: מוזיקה, מחשב, כוכב נולד|מכור|

mominman

New member
אני ../images/Emo26.gif../images/Emo95.gif

שם: אליאור
אייסי/מסנג'ר: מממ עוד מעט כבר
תחביבים: תיאטרון ומשחק

שלי

שם:דור גיל:12 וחצי(כמו מאיה קורן)
עיר:הרצליה(גם כמו מאיה)
אייסי/מסנג'ר:192041727 כל מי שבפורום כל מי שהביא את הICQ שלו אז תאשרו אחד את השני שכולם פה יהיו בקשר תחביבים:לשחק כדוריד ולהעריץ את מאיה קורן
תמונה(מי שרוצה)אין ואם בא לכם אז תוסיפו משו

אניי ../images/Emo42.gif

שם: רחלי גיל: 15 (עוד שבועיים) עיר: מעלה אדומים מסן: [email protected] אייסי: 289439484 תחביבים: טלויזיה, מחשב, מוזיקה תמונה(מי שרוצה) אני יחסוך ממכם

000יובל000

New member
אוקיי...

שם:יובל גיל:14 וחצי עיר: חסוי אייסי/מסנג'ר: אני כמעט לא נכנסת אז אין טעם שאני אתן. תחביבים:לשחק במחשב, לגלוש באינטרט, לצייר...

אני ../images/Emo133.gif

שם: נווה סגל גיל: 12 עיר: באר-שבע אייסי/מסנג'ר: מי שרוצה שיפנה במסרים תחביבים: לשחק טניס,לראות פלורי (השמינייה זה עוד לא ממש תחביב..),מחשב וזהו בעיקר.

אני =)

שם-מור גיל-14 עיר-יהוד אייסיקיו/מסנג'ר-מי שרוצה שיכתוב לי מסר תחביבים-תיאטרון,טלוויזיה,מחשב..והרבה אודישנים.

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifאני../images/Emo3.gif

שם:בן גיל:13 עוד 6 ימים
עיר:חיפה אייסי/מסנג'ר:מי שרוצה מסר
תחביבים:לשחק במחשב ולראות טלויזיה...כמו כולם

לירןןןן

New member
חדשש פהההה אתם נשמעים אחלה

שם:לירןגיל:16.5עיר:שדרותאייסי/מסנג'ר:[email protected]תחביבים: מחשב.מסיבות.ים.גיטרה. וכו..וכו..יש לי קומונה של אחלה ילדים מגילאי 13 עד 18ואנחנו עושים מפגשים אז אם בא לכם להצטרף כנסו

../images/Emo9.gifאני

שם: מאיה קורן גיל: 12 וחצי(כמו דור
) עיר: הרצליה(גם כמו דור
) אייסי/מסנג'ר: למסן אני לא מתחברת אבל לאייסי כה 301540531 תחביבות: לשחק לשיר לרקוד להיות באייסי להיות בפורום ולהופיע !!

למעלה