שרשור OFF 🙈🙉🙊

It's Always Sunny

Well-known member
הידעתם שיש דבר כזה שיפינג בפאנפיקים על דמויות היסטוריות? אני לומדת על קרל מארקס ופרידריך אנגלס ומישהו שאיתי בתואר אמר לי שיש עליהם שיפינג באינטרנט, מדובר בשני אנשים שחיו במאה ה-19 :-D 🙈
זה עשה לי את היום.

didalf

Well-known member
הידעתם שיש דבר כזה שיפינג בפאנפיקים על דמויות היסטוריות? אני לומדת על קרל מארקס ופרידריך אנגלס ומישהו שאיתי בתואר אמר לי שיש עליהם שיפינג באינטרנט, מדובר בשני אנשים שחיו במאה ה-19 :-D 🙈
זה עשה לי את היום.
יש שיפינג על הכל. הכל. כלום לא מפתיע אותי.
ידעתי שיש למשל שיפ של המילטון ולורנס שכנראה הועצם ברמות בגלל המחזמר אבל היה קיים גם קודם.

It's Always Sunny

Well-known member
יש שיפינג על הכל. הכל.
זה בדיוק מה שאני אמרתי! את קוראת מחשבות במקרה? :-]

ידעתי שיש למשל שיפ של המילטון ולורנס שכנראה הועצם ברמות בגלל המחזמר אבל היה קיים גם קודם.
אני מאמינה שאנשים עכשיו מדמיינים את השחקנים מהמחזמר כשהם כותבים או קוראים פאנפיק אבל לפני המחזמר אני לא יכולה לדמיין למה היה להם שיפ 🙈

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קיבלתי ציונים לשני המבחנים שעשיתי לפני שבועיים, ציון עובר בשניהם, לא גבוה בסטנדרטים שלי אבל עובר. אני מופתעת שעברתי במבחן של היסטוריה כי הייתי בטוחה שאכשל אז זו הפתעה נחמדה. מתלבטת אם לגשת למועד ב' באנגלית כדי להעלות את הממוצע אבל למען האמת אין לי יכולת נפשית לעשות את זה.
האמת שאני כן רוצה להגיד שאני גאה בעצמי שהצלחתי להשיג ציונים עוברים בשני המבחנים בהתחשב בעובדה שעברתי (ועדיין עוברת) תקופה לא פשוטה ובנוסף לכך המבחנים היו יום אחרי יום. השבוע הזה יש לי מבחן אחרון ממועדי א' ובמקביל צריכה להגיש מבחן בית, אני חייבת להודות שללמוד לשני מבחנים במקביל (אפילו שאחד מהם בבית ועובד כמו בחינה) זה יותר מדי עבורי.
אבל אתם יודעים מה הדבר שהכי מפחיד אותי? לסיים את תקופת המבחנים ונניח שלא אזדקק למועדי ב', מה אני אעשה עד תחילת הסמסטר הבא? המעבר החד בין האינטנסיביות של החודש האחרון לבין הריק שיהיה אחר כך מפחיד אותי, אני חוששת שאני אכנס למצב לא טוב נפשית, כי אם כמה שקשה לי עכשיו לפחות יש לי משהו שמניע אותי.
בצד החיובי כמעט סיימתי את תקופת המבחנים ואחרי זה יהיה לי מספיק זמן לשכב במיטה בלי לעשות כלום.
(אני מרגישה כמעט צורך להתנצל על השליליות שלי אבל הונסטלי אני עייפה נפשית מלחשוב על זה אז אני מקווה שאני לא יותר מדי שלילית ושבקרוב השמש תזרח (ברצינות) ויהיה יותר טוב)
כל הכבוד (y)
את יכולה להיות שלילית בלי צורך להתנצל. אנחנו רושמים את כל הדברים החיוביים.
צפיתי לאחרונה קצת בסדרה החדשה-ישנה של האקסמן והיא אחלה אבל זה בעיקר עשה לי חשק לראות שוב אקסמן ההתחלה|מאוהב|
מעדכנת: עדיין סרט פאקינג מושלם!!!|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
לא הבנתי, חזרת לראות את סדרת הסרטים או את סדרת האנימציה משנות ה90? או משהו אחר?
אני חושבת שאני מתחילה לזכור דברים שלא עשיתי(כאילו אני בטוחה שעשיתי משהו ואז מסתבר שלא). האם אני זקנה? מעופפת? ירדתי מהפסים?
אני לא בטוח אם זה משהו שקורה לי.
כמובן שיכול להיות שזה קרה ושכחתי. כי אני בהחלט שוכח דברים שכן עשיתי.
זה עשה לי את היום.
חחחחחחחחחחחח
יש שיפינג על הכל. הכל. כלום לא מפתיע אותי.
יש גם שיפינג עליך ועל דילן.
חפשי בAO3 תחת Didy.

didalf

Well-known member
זה בדיוק מה שאני אמרתי! את קוראת מחשבות במקרה? :-]
חחחח זה היה בתגובה לך.
אני מאמינה שאנשים עכשיו מדמיינים את השחקנים מהמחזמר כשהם כותבים או קוראים פאנפיק אבל לפני המחזמר אני לא יכולה לדמיין למה היה להם שיפ 🙈
לפי טענות אנשים היו בין המילטון ולורנס האמיתיים הרבה התכתבויות שאפשר לחשוד בהן כרומנטיות.

לא הבנתי, חזרת לראות את סדרת הסרטים או את סדרת האנימציה משנות ה90? או משהו אחר?
ראיתי את הסדרה החדשה המצויירת שקראתי לה חדשה-ישנה כי היא בסטייל והמשך ישיר של הישנה. וזה עשה לי חשק לראות אקסמן ההתחלה אז ראיתי אותו.
למרות שעכשיו אני מבינה את הבלבול כי אפשר להתייחס לכל סדרת הסרטים של מייקל וג'יימס כחדשה-ישנה:-D

חפשי בAO3 תחת Didy.
אם היה לנו שיפ הוא היה פליימהדה. דה|שפם|

It's Always Sunny

Well-known member
כל הכבוד (y)
את יכולה להיות שלילית בלי צורך להתנצל. אנחנו רושמים את כל הדברים החיוביים.
תודה |חיבוק|

חפשי בAO3 תחת Didy.
:-0:-0:-0:-0

חחחח זה היה בתגובה לך.
אה חחח, אני התכוונתי שאמרתי את זה למישהו אחר ופתאום לראות אותך אומרת את זה עשה לי דה-ז'ה-וו :-D

לפי טענות אנשים היו בין המילטון ולורנס האמיתיים הרבה התכתבויות שאפשר לחשוד בהן כרומנטיות.
כן, אבל איך הם דמיינו אותם? הרי הם לא היו יפים בסטנדרטים של שחקני ברודווי. עזבי, אני סתם מתקטננת :-D

אם היה לנו שיפ הוא היה פליימהדה. דה|שפם|
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
משהו שנתקלתי בו בקבוצה בפייסבוק ונראה לי חשוב באמת להעביר גם לכם:

יש אנשים שנחסמים מוואטסאפ פתאום ולא מבינים מה קרה, וזה בגלל שיש התקפות מכוונות (אולי על חשבונות ישראליים במיוחד) - שבהן מצרפים אותכם לקבוצה עם הרבה משתתפים ואז כולם מדווחים על החשבון שלכם.

כדי להמנע מזה כדאי להכנס להגדרות של וואטסאפ ולשנות את מי שרשאי להוסיף אתכם לקבוצות ל"רק אנשי קשר", או אפילו "אנשי קשר מלבד..." (ולאסור גם ברשימת אנשי הקשר את כל מי שאתם לא באמת מכירים).

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
משהו שנתקלתי בו בקבוצה בפייסבוק ונראה לי חשוב באמת להעביר גם לכם:

יש אנשים שנחסמים מוואטסאפ פתאום ולא מבינים מה קרה, וזה בגלל שיש התקפות מכוונות (אולי על חשבונות ישראליים במיוחד) - שבהן מצרפים אותכם לקבוצה עם הרבה משתתפים ואז כולם מדווחים על החשבון שלכם.

כדי להמנע מזה כדאי להכנס להגדרות של וואטסאפ ולשנות את מי שרשאי להוסיף אתכם לקבוצות ל"רק אנשי קשר", או אפילו "אנשי קשר מלבד..." (ולאסור גם ברשימת אנשי הקשר את כל מי שאתם לא באמת מכירים).
תודה!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תראו מי חיכתה לי היום בתשבץ של הארץ
צפה בקובץ המצורף 101712
(כמובן שתיקנתי בזעם לקוטלת חונכתי אצל ניק)
ישבתי עם אבא שלי אחרי ארוחת ערב וסיימנו את זה.
חוץ מ"רעב" בפינה בימנית התחתונה שבאמת שברנו את הראש עליו ואין לנו מושג.

didalf

Well-known member
ישבתי עם אבא שלי אחרי ארוחת ערב וסיימנו את זה.
חוץ מ"רעב" בפינה בימנית התחתונה שבאמת שברנו את הראש עליו ואין לנו מושג.
איזה מתחכמים הם כל שבוע הא? הורגים אותי כל פעם מחדש בהגדרות ההזיות שלהם:-D
אז בטח גם שמחת לראות את ההגדרה הזאת וענית עליה ראשונה?:-D
ומה זה רעב? עוד לא פתרתי את זה.

Lhuna3

Well-known member
איזה מתחכמים הם כל שבוע הא? הורגים אותי כל פעם מחדש בהגדרות ההזיות שלהם:-D
אז בטח גם שמחת לראות את ההגדרה הזאת וענית עליה ראשונה?:-D
ומה זה רעב? עוד לא פתרתי את זה.
אוף בא לי גם! למה אין את זה באינטרנט? :(

didalf

Well-known member
לא בא לי לבאס אנשים כאן אבל אני יצאתי ממש מבואסת

חבל דווקא אהבתי (בדגש על עבר) את ארתור
ממש מאכזב שפאנדום דוקטור הו הולך לכיוון הזה
איפה אתתתתתתתתתתתתתת נעלמת לנו!!;-( ולא רציתי להציק כי חשבתי שאת צריכה טיימ אוף אבל כל הזמן חשבתי אם לשלוח משהו!!

נערך לאחרונה ב:
למעלה