ששלום ליחפונת וכולם - דה ווייס

מוקהה22

New member
ששלום ליחפונת וכולם - דה ווייס

קודם כל לאחרונה כמעט ולא צופה בטלויזייה, ובטח לא בתוכניות שירה, ו- ריאליטי. מה גם שהאח הגדול מתקרב. ובטח לא אוכל להתמכר לשתי תוכניות.
אתמול לא צפיתי. אבל הבוקר כשנכנסתי למשרד, חברתי לחדר שיתפה אותי בקטע מהתוכנית של אתמול. סיפרה לי על אודישן של אחת בשם ספיר סבן.
כמובן שהסתקרנתי,,, ו,,, ממש " נפלתי"
זה היה ככ מרגשששש, פשוט מקסים,
מזמן לא נהנתי מקטע כזה בטלויזייה.ואפילו הזלתי כמה ד מעות.
(גם אני !! , כן !)
אני כרגע באוטובוס, לא יכולה להעביר את הקטע, וסומכת על יחפה שתעביר. ממליצה לצפות בכל האודישן עד הסוף !!!
לאחר שספיר סיימה לשיר,
יש הפתעה

ד.א. יצאתי היום מוקדם י ח סית,
יש לי הערב ארוע נחמד,
( לשם שינוי)

תסלחו לי אם יש שגיאות זה לא הכי נוח לרשום בנייד.

אהלן אהלן מוקה
צהריים מצויינים לכולם

בדיוק באתי לדבר על דה-וויס כי אני ראיתי אתמול בלילה, ולמעשה הקלטנו את התוכנית כי רצינו לראות משחק כדורסל (מכבי ת"א שוב פעם הפסידה
) אבל מסתבר שהכי טוב זה להקליט את התוכניות האלה כי כמות הפרסומות בהן היא
פשוט לא נורמאלית. באמת בניגוד לכל פרופורציה. אי אפשר לצפות בתוכנית הזאת בזמן אמיתי. אי אפשר. בכל אופן, ראינו מהתחלה ואת הפרסומות הרצנו קדימה, כך שאפשר היה באמת ליהנות.
היו יופי של אודישנים. הבנות, כולן מצאו חן בעיניי. כל אחת והייחוד שלה. הבן שהתקבל (תסלחו לי שאני לא זוכרת שמות) היה פושר ביותר ודווקא היה שם מישהו ששר טוב יותר ולא התקבל, כלומר לא הסתובבו אליו וממש כאב לי עליו.
בכל אופן, האודישן האחרון היה של ספיר סבן ואת השם שלה לא שכחתי כי חיפשתי ביוטיוב מיד אחרי שהיא סיימה לשיר.
אז לא הזלתי דמעות אבל באמת היא צימררה וגם אהבתי את חוסר הבטחון שהיא הפגינה בשיחה עם ההפקה לעומת הביצוע מלא העוצמה שהיא נתנה מול כיסאות המנטורים.
היה אודישן נפלא, אבל אני באמת נהניתי מכולם. הלוואי וימשיך ככה ושוב אני ממליצה לכולם, פשוט להקליט ולהתחיל לצפות אחרי שעה, ככה תוכלו לסנן את כל הפרסומות הבלתי נסבלות.

והנה ספיר סבן
https://www.youtube.com/watch?v=umTjidMamy4

ומגיע מזל טוב לחווה אלברשטיין בת 69 היום

כה לחיי! עד מאה ועשרים!!
הזמרת שהייתה האהובה עליי בתחילת שנות השבעים יחד עם אריק איינשטיין ושלום חנוך.
בתחילת שנות השבעים גרתי בעיירה שדרות והלכתי להופעה שלה בבית התרבות
המקומי. כמובן שהתרגשתי מאוד. אך ההופעה הזאת תיזכר אצלי לא לטובה. היא הופיעה והגישה את מיטב שיריה, אך לאחר כמה שירים, הקהל המקומי החל להפריע לה עד כי נאלצה להפסיק את הופעתה. לאחר בקשות והפצרות היא נאותה לחזור ולשיר אך ניכר היה על פניה שהיא מאוכזבת נורא. מאוכזבת מתגובת הקהל המקומי שלא אהב את שיריה בלשון המעטה כי רק אלוהים יודע למי הוא ציפה.
אולי הוא רצה שירי חאפלה והשירים של חווה הם לא בדיוק כאלה. אני נהניתי לשמוע אותה אבל התעצבנתי נורא על הקהל השדרותי.
למזלי הטוב, גרתי רק שנתיים בשדרות. הנזק שהעיר הזאת עשתה לי השאיר בי חותם לשנים ארוכות. אבל זה כבר סיפור אחר ולא קשור למקרה.

אז לחייך חווה! שתזכי לשנים ארוכות ויפות!

למעלה