שש בש

idanliraz

New member
כן בודאי

http://games.yahoo.com/ אתה צריך להירשם בחינם כמובן ויש שם מלא משחקי רשת,כולל שש-בש,שזה BACKGAMMON תהנה

tulipon

New member
פליי 65

מוזר לשמוע את מה שאתה כותב, יצא לי לשחק שם וגם באתר התיאום שלהם (האמפייר) ובמשחקים רבים הקוביות מביאות לתוצאות ששברו את כל חוקי ההסתברות האפשריים.

idanliraz

New member
גם זה קורה לפעמים אבל זה רק משחק

כל עוד לא משחקים על כסף אמיתי כי אז בטוח שיש רמאויות

Apoca Lypse

New member
לא בהכרח...

יש סיכויי טוב אבל מאוד טוב שלא היה לך מזל... רק שתדע שהרדומציה שנעשית בתוכנה היא מאוד פשוטה.. ובכדי "לסדר" קוביות מתאימות במצבים שונים זה דבר מסובך ולא רצויי... במיוחד שאתה מדבר על קהילת שש בש מאוד מצליחה... כמובן שאם יש פרצות מישהו כבר הצליח לסדר לו משחקים. בכל מקרה להשכלה כללית כשמדובר על הסתברות... לא מדובר במספרים אחדים אלא במספרים עצומים... ולפעמים עד שההסתברות מתאזנת לוקח הרבה זמן. תזרוק מטבע 1000 פעם לפי הסתברות 500 פעם הוא אמור להיות לכל צד... אבל גם אם יצא לך 500 זריקות הראשונות עץ זה לא אומר שעכשיו יצא לך פלי... ההסתברות במקרים אלא (מטבע,קובייה) אינה תלויה בזריקה הקודמת ולכן אתה לא ממש יכול להגיד שזה שבר חוקי הסתברות אלא ששיחקת כמו שצריך לפי הסתברות ופשוט היה לך מזל נאחס ביותר =] סתם שתדע.. אני שיחקתי ב65 וממש נהנתי... אפרופו שש-בש, אין עלי! השחקן הכי טוב ששיחקתי מולו היה פיצוחיסט(מאלה שיושבים בפיצוחיה כל היום עם הכרס שותים בירה מפצחים פיצוחים ומשחקים שש בש).. הוא היה בשוק חחחחחח (שיחקנו שתיים מתוך שלוש) יצא לי חפירה :(

lidor747

New member
../images/Emo45.gif מסכים איתך

אכן יצא לך חפירה

למעלה