שתי שאלות- לא לגמרי קשורות אחת לשניה....

23 Ayalala

New member
שתי שאלות- לא לגמרי קשורות אחת לשניה....

שלום לכולם! חיפשתי ברחבי הפורום תשובות ספציפיות לשאלות הללו ולא מצאתי משהו רלונטי.... אגש ישר לעניין: 1. מהו השכר החודשי הממוצע של דיילת מתחילה (הבנתי שזה לפי שעות טיסה, אבל כמה זה לשעת טיסה, וכמה שעות בחודש?) וכן האם משתנה השכר עם הותק? אחרי כמה זמן בתפקיד? שמעתי שהורעו תנאיהם, אבל אין לי מושג עד כמה הורעו ומה זה אומר בתכל'ס. 2. האם יש אופצייה (בתור בעלת אזרחות ישראלית בלבד, דוברת 3 שפות) לעבוד בנמלי תעופה בחו"ל בתפקיד אחר חוץ מ"קרגו" ובודק בטחוני? תודה רבה על ההתייחסות.... ויום טוב לכולם....

23 Ayalala

New member
אין מישהו שיודע על תנאי ההעסקה של דיילי אויר?

אשמח מאוד אפילו לתשובה חלקית.... זה ממש חשוב לי... תודה מראש...

....................

1. שכר של דיילת מתחילה זה 50 ש"ח (ככה לפחות ידידה שלי מקבלת והיא בערך חצי שנה דיילת) ובתקופה הזאת יוצא לה 90 שעות ובקיץ בערך כפול. השכר משתנה מדיילת לדיילת ואני לא בדיוק יודע. אין לי מושג כמה דיילת עם ותק מקבלת, לדיילים גם יש דרגות ואין לי מושג כמה פרסרית מקבלת. זה לא מקצוע ארוך שנים בדרך כלל לא יותר מ7. 2. לאיזה סוג של תקפידים את רוצה בשדות בעולם? הרבה אנשים יודעים שלוש שפות ושעברית היא אחת מהשלוש אז בעולם זה פחות נחשב. כמו שהרשות שלנו לא תקבל עובדים זרים לתפקידים בשדה ככה גם בעולם. ואפילו אם יש איזה מקום שיהיה מוכן לקבל עובדים ללא אזרחות לאותה המדינה, אני בטוח שתצתרכי מינימום אשרת עבודה (שכמובן הם לא יספקו). מה רע בעבודות שאל-על מציע בשדות בעולם? זאת אחלה עבודה לסטודנטים ישראליים בעולם.

23 Ayalala

New member
תודה רבה!

המון תודה, עזרת לי מאוד.... לשאלתך לגבי "מה רע בעבודות אל על בעולם?"- אז אין רע, פשוט לדעתי יש בעייתיות מצד אל על להעסיק מישהו לתפקיד זמני אחד אחרי שהיה כבר בתפקיד זמני אחר (כדוגמת דייל/ת). אבל יכול להיות שאני טועה... הלוואי ואני טועה....

רחלי 1233

New member
לא מדוייק

התפקידים באל על שונים וכך גם הדרישות . אין קשר בין דיילת לבין בודק בטחוני. המיונים והדרישות הן אחרות. לכן כמעט ואין מניעה ( אם לאדם הנתונים המתאימים ) לעבור ולעסוק בתפקידים שונים. באותה חברה , אין קשר לכך שהתפקיד זמני.

למעלה