שתי שאלות

שתי שאלות

1. איך מנקים את השחור על הרובה שבין חריצי החרסינות באמבטיה? 2. איך מנקים את הפנלים של ריצוף די ישן, שהצטברה עליו שכבה שחורה בחלק מהמקומות? אין לי כסף לעשות פוליש, אבל חייבים איכשהו לעשות עם זה משהו. ניסיתי עם אקונומיקה ולא יורד. חשבתי לקנות פנלים מוכנים שמתאימים לריהוט או לצבע של הקירות ולהדביק, אבל אמרו לי שהיום זה כבר לא כל כך "אופנתי" ולא עושים את זה. יש למישהו רעיון איך לשדרג את הפנלים האלו? תודה רבה רבה

צ י ק ו ש

New member
לנקות את הרובה

את הרובה לנקות פשוט עם אקונומיקה לא מדוללת מדי...... יש טפט שאפשר להדביק על הפנלים.....תבחרי כל צבע שאת רוצה. מה רע בפנלים שמתאימים לריהוט.... אופנתי? השאלה איך את מרגישה עם זה? ואפשר להדביק עם סיליקון כך שההדבקה קלה מאוד. שיהיה לך בהצלחה

Ruby Tuesday

New member
מנסיון שלי

חומצת מלח. קונים את זה בכל סופר. אני עושה פסיפסים כבר שנים וזה ממש מנקה טוב. רק לזכור לעבוד עם כפפות! בהצלחה!

מאגר

New member
רק שהניקיון הזה מנקה גם את הגלזורה

של האבן ישנם חומרים על שהם אינם חומצתיים שעושים את אותה עבודה ולא שורפים את הגלזורה של האבן (מניסיוני הדל כבעל בית מלאכה לגנולית בעברי)

Ruby Tuesday

New member
זה באמת תלוי באבן או קרמיקה

עם גלזורות פשוטות, זה עובד יופי ולא נתקלתי בבעיות, משתמשים ממש במעט חומצה.

תודה רבה, מדובר בקרמיקה פשוטה של

קבלן מלפני שלושים שנה. נדמה לי שמישהו העלה כאן ארון שהוא עשה מתחת לכיור, אז הקרמיקה שלי היא כזו בדיוק, ורודה-מגעילה-ישנה. חומצת מלח מתאימה לזה, או אקונומיקה?

למעלה