ש-ל-ו-ם-!

ש-ל-ו-ם-!

אני יעל, בת 13 מעיר הפשע והרשע, נתניה
אני מאוט מאוט אוהבת לראות טלויזיה, במיוחד: 1. אוז!!!!! סדרה ג-ד-ו-ל-ה-!-!-! 2. חברים ו-E.R. 3. החיים זה לא הכל 4. של מי השורה הזאת 5. וכמובן - חלומות בהקיציס!!!!!!!

חיפושיט

New member
חה!

אחלה חברה?... אנחנו מטורפים, אוי, חכי ותראי...ואם נעשה עוד צ´ט ביחד, בכלל... חה חה חה WELCOME TO LOONYVILL, I HOPE YOULL INJOTY THE VEW....

~*~gaL

New member
אההה!

עוד אוהבת אי. אר.!!! יאאא איזה כיף לי.. אוז זאת סדרה טובה, מסכימה, ראיתי טיפה, פשוט לא יצא לי לראות ממש.. חברים ברוררר סדרה ענקית אי. אר. הכי הכי שבעולםםםםםםם תמשיכי ככה!! (אגב אם תרצי לדעת לא תאמיני מי תמות עונה הבאה!!) החיי זה לא הכל לא יצא לי לראות של מי השורה ברווווור! וחלומות בהקיציס בוודאי!!!!! אגב, "הילדה של נייט" זה כלומר לוסי נייט?? ברוכה הבאה!

נמרה

New member
נייט האפמן

אה.. לא יכולתי להמלט מזה.. חברה שלי שרופה על פרקר.. אז היא מנדנדת לי חופשי על כולם שמה..

אני יודעת ../images/Emo8.gif

יפה נמי....אכן נייט האפמן
המלך הבלתי -מעורער, יש לציין..... לחברה שלך יש אינטרנט...? לא חשופ פכל אופן..... הוא חזר למכבי!!!!!!!!!!

~*~gaL

New member
אההההה נו מה לעשות...

וכןןן הוא חזרררר (את לא היחידה שאוהבת את מכבי ת"א בכדורסל) אבל לא בכדורגל, כמובן. הכדורגל שמור למישהו אחר. ואני לא אגיד מסיבות של פאדיחות.

~*~gaL

New member
חחח זה תמיד קורה.. ../images/Emo9.gif

תודה אלה על ההבהרה
ו.. בקשר לשאלה של נייט.. ממ.. להגיד?.. טוב אמרתי פה פעם אבל זה היה מזמן.. אממ.. מכבי.. מכבי פ"ת.......... ואם אני אשמע התפרצות צחוק של מישהו מפה אני אכסח לו ת´צורה!!

למעלה