תאום הדחות - שפרה לאון ורנין

dmiz

New member
היא ממש לא יצאה גדולה - לדעתי

לא ראית איך היא הייתה עצבנית וכל הזמן רק הגיבה בחוצפה ובעצבים לעידו? הרגשתי כאילו הוא בא להרוג אותה שם עם כל התגובות האגרסיביות שלה. הייתה ממש מגעילה שם, ואני חושבת שזה ששידרו את הקטע הזה רק מראה אותה באור שלילי יותר בפני הקהל.

טלטוש

New member
שפרה

המשחק הזה עושה לבחורה הזאת רק רע. היא אמנים בעלת כשרון לדעתי. היא בחורה מאוד חכמה. היא יפה היא חתיכה (בסטנדרטים שלי). ועדיין במשחק הזה היא יוצאת לא טוב. יוצאים ממנה דברים רעים שלדעתי בחיים הפרטיים, היה לוקח חיים שלמים כדי להוציא אותם. אני לא אוהבת את ההתנשאות שלה את הברברת שלה היא מנצלת את הכריזמה שלה לכיוונים הלא נכונים בבית וחבל

המשחק לא עשה לה רע. היא עשתה רע במשחק

אמנית בעלת כשרון? לפי דעתי לא. ז"א עוד לא ראיתי יצירה אחת, את ראית? לצייר קוים וליצור עיגולים עשיתי בכיתה א' בשיעור יצירה יפה? על טעם ועל ריח אין להתווכח , לא יבקר איך היא נראית רק אגיד שהיא לא לטעמי בכלל חתיכה? מה ז"א חתיכה? ולפחות את לא מושפעת עיוורת , ללא ספק אתן לך ח"ח לגבי ההתנשאות והברברת וניצול כיוונים מוטעה

טלטוש

New member
נראה אותך שם חושב על מה שהיא חשבה

רק היא חשבה על לגזור חולצות ולהתחיל לסרוג כדי להעביר את הזמן רק היא חשבה להכין משחקי קופסא ובכך הכריחה את האח הגדול לאשר להם זמן קבוע למשחקים מי עוד יכול לחשוב על לסרוג עץ (מי באמת? אני בחיים לא הייתי חושבת על זה) הפסלים שהיא מכינה, מישהו הכניס תמונה של פסל שהיא הכינה בתוך הבית מעיסת נייר. מוכשרת אין ספק. אם אני אסמס לה? יש לי ספק גדול.

קצת ענית לשאלה של עצמך

כדאי לסכם את כל מה שאמרת אצטט משפט אחד שאומר הכל "כדי להעביר את הזמן" והנה ההסבר שיפרה אוהבת יצירה, בצלאל.. לא? לא צריך להיות מדען גדול בשביל לסרוג עץ או לדעת לגזור חולצות בכדאי לסרוג רצית? קיבלת! הנה.. ח"ח לשיפרה שהיא ללא ספק יודעת לסרוג! ח"ח לשיפרה שהיא ללא ספק יודעת לצייר קווים על קרטון וליצור עיגולים יפים בשביל ששבש

טלטוש

New member
זה לא היכולת לעשות זה המחשבה שאפשר לעשות

העניין הוא לא הביצוע, כולם יודעים לצייר קווים כמו שאתה אומר. הרעיון הוא המחשבה לעשות את אותם דברים - על זה רק היא חשבה. הגדולה שבאומן זה להמציא את היצירה מכלום, מאפס, מתבניות ביצים.

זה מה שהיא למדה בבצלאל

היא בעצמה דיברה על כך זה התחום שלה ומה זאת אומרת רק היא חשבה? רק לה יש את הכלים לעשות דבר כזה בבית האח הגדול! כל מה שאת אמרת בנושא הזה , לא רלוונטי בכלל רק מחפשת נקודות לתת פלוס למי שאת מעריצה לא כיף לי לראות אותה סורגת עץ, מה שגם זה מכוער כן כיף לי לראות את יוסי מתופף על הבטן שלו, זה מצחיק חוש הומור יוסי - +10 חוס הומור שיפרה -10

טלטוש

New member
אתה כל כך טועה

אני ממש לא מהתומכים של שפרה רק שאני יודעת לראות גם צדדים טובים באנשים שאני לא תומכת בהם. וצדדים רעים באנשים שמצחיקים אותי

אני לא? אני יתן לכל אחד את נקודות הזכות

המגיעות לו! שיפרה משכילה, אני נדהמתי ממנה בקשר לוויכוח ה"ironic"

קפרי

New member
לא היו לה הכלים והמסרגות לסרוג, גדול-מענפים

של עץ. התחום שלה שפיתחה אותו בבצלאל, היכן שטובי האומנים (רון ארד) התחילו דרכם, התפרסמו וגדלו. היא שפרה יצרה דברים שכל הדיירים השתמשו בהם, כולם לעגו והשתמשו לעת מצא. אין לשפרה חוש הומור, אף אחד לא אמר שיש - אין לי בעיה עם זה כי אני לא זורמת עם כאלה כ"כ הם צריכים להיות מאוד טובים ואולי לכן אני לא נשפכת מיוסי ובזכות היותי מעצבת ולמודי האדרכלות שלי והבעל האמן איתו אני חיה-מזדהה בהחלט עם היצירתיות שלה.

טלטוש

New member
האם לפני שיפרה ידעת שעשו את זה?

אני לא ידעתי שיש כזה טרנד. זה אולי נראה חולני, אבל מסתבר שמעביר את הזמן יופי

קפרי

New member
אויש כמה קשקוש, הרי יוסי וינב מתאמים כל הזמן.

חגית ואינה, שחר לא מפסיק לחפור להם ולרמוז, הוא בא לעינב והתחיל לרכל יש על שפרה (על צלחת האוכל) גבר דוחה ברמו ועינב שאפה בשקיקה וגלשה לרמות שאפילו יוני היה בהלם. אז די להתמם, כי שחר האגרסיבי בדיבור, במראה ובתגובות שלו לא נעים (רק לעיוורים). מה שנכון נכון, את יוסי אי אפשר להדיח משום שגם ההפקה תומכת בו בכל מצב (ראה תגובותיו, התנהגותו כשל איש שהשתן עלה לו על הראש ומפגין כוחניות לשמה מול כולם), וושנית יש לו המונים המונים שמסמסים ללא הכרה כי הם....וגם, הם הבינו שהנוער והאנשים רובם, לא מבחין באיכות. החדשים לא החיו את יוסי, יוסי היה כלום מהיום הראשון רק שההפקה הדריכה אותו להדגיש את הבורות שלו ובכך אולי הצופים הריקניים יאהבו אותו וזה מיד שכח, חגית עצמה אמרה שהוא מתכנן שעות כל משפט.... אף אחד לא החיה אותו, הגיעו אנשים שהבינו למי הצופים מבחוץ מצביעים והחליטו לרדת לרמתו ולהתמע כביכול והוא קבל אותם בזרועות פתוחות לאור בדידותו (דברי חגית, שהייתה שם). יוסי יגיע למליון בחסדי ההפקה, אולי גם לשפרה הובטח להגיע לגמר, לא יודעת אבל אם כן זה הזוי ולפחות שפרה איכות, יש לה הרבה מה לתת לנוער. מה "מלככם" מהווה?

טלטוש

New member
לא בטוח שבחסדי ההפקה

הרי הוא כל הזמן על הגריל, ובסוף מי שמצביע לו זה אנחנו לא ההפקה. ויש לו תמיכה בכל מקום. בדיוק לאותה בורות שאת מדברת עליה. דווקא את הצד הבור שלו אנשים אוהבים אז פה ההפקה צודקת. אני חושבת שיוסי הוא כלומניק, אבל הציבור רוצה לראות את הכלומניק הזה על המסך כי הוא מזכיר את כל הדמויות של סרטי הבורקס. וזה לא סרט זאת המציאות. מסתבר שאנשים באמת אוהבים את הדמות שאת טוענת שהוא משחק אותה.

DjXtrem

New member
דווקא השבוע כולם דיברו על הדחות

כולם רמזו לחברים שלהם את מי עדיף להעיף ככה שהשבוע ההפקה יכלה או לעניש את כולם או לא לעניש אף אחד

DJXTREM אני חייב לציין

שאני נהנה לקרוא את התגובות שלך וכמעט לרוב מסכים איתן לגמרי חבל שאין הרבה כמוך פה

למעלה