תאנים מיובשות אורגניות

פנינצה

New member
תאנים מיובשות אורגניות

היום קניתי לראשונה תאנים מיובשות אורגניות של הרדוף, בד"כ רוכשת לא אורגניות. טעמן יבש וקשה לאכילה יותר מהלא אורגניות. האם כך זה צריך להיות? אגב יש חודשים רבים לסיום התוקף.

אמארונה

New member
איזה כיף שיש כזה מוצר

תהיתי באמת יש דבר כזה פירות יבשים שלא שחו במיץ של חומר משמר ו/או מיץ גופריתי. בטח התאנים שקנית עברו תהליך ייבוש ושימור אחר ומכאן נובע השוני.

Rakefetsagman

New member
שתי אופציות

שלקיבלתי פעם טיפ מהסייט הזה אייך ליבש לבד: http://www.motherearthnews.com/Organic_Gardening/1993_February_March/Dry_Your_Own_Fruits_and_Vegetables וזה המכשיר http://home.walla.co.il/?w=/918/800291 בתיאבון

monni

New member
לדעתי אם הולכים על אורגני הרבה יותר

זול לקנות את הפירות יבשים מאשר לקנות טריים ולייבש. אם הפירות יבשים מידי צריך פשוט להשרות במים

אמארונה

New member
מסכימה איתך

העניין הוא שבחנות הטבע שבה הייתי קונה לפני שעברתי דירה לא שמעו על פירות יבשים אורגניים והשירשור הזה מלמד אותי לראשונה שיש דבר כזה. אם קל להשיג את זה בחנויות הטבע אז בטח שהרבה יותר פשוט וקל לקנות.

לא הייתי קונה במיוחד פירות

אבל כמעט תמיד מצטברים אצלי פירות וחבל לזרוק כל פעם מחדש. תמיד אנחנו מקבלים, אז הייתי מעדיפה לייבש אותם במקום שיימצאו את דרכם לפח...

monni

New member
וואו איזה כיף לך שיש לך יותר פירות

ממה שאת יכולה לאכול... אני נאבקת עם עצמי לא לאכול את האפרסקים שקניתי במחיר יותר יקר מזהב, ולהשאיר אותם לילדון לאכול. אגב, יש מלא דברים לעשות עם פירות - בבישולים ואפיה

טלימה

New member
לא צריך להיות כך

את יכולה לנסות גם דבלים של זורגניקה (משווקים על-ידי מגשימים/אדמה) או דבלים תורכיות (משווקות ע"י הרצל ביבי/ניצת הדובדבן).

נורקס

New member
כן, זה די הגיוני

כי מייבשים את הפירות בשמש. זה מוציא מהם את הנוזלים טוב טוב. תראי למשל את ההבדל בין משמש מיובש אורגני (בשמש) למשמש מיובש רגיל. פחות טעים, אבל לפחות יותר בריא.... מנחם???

פנינצה

New member
נראה לי שכדאי לי כבר לקבוע תור

לרופא שיניים- התאנים כ"כ קשות!!!!!!!!!

tookmy

New member
משמש מיובש אורגני פחות טעים ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מוכרחה להודות שאני לא חובבת משמשים בכלל. התחלתי לאכול משמשים רק כשגיליתי את המשמשים המיובשים האורגניים, את הלא אורגניים אי לא סובלת. הדבר היחיד שאני ממש מבדילה הבדל בטעם בין אורגני ללא זה משמשים מיובשים והחומים האלה כל כך כל כך הרבה יותר טעימים. תגידו, משמש רגיל זה בעצם רק קליפה של גוגואים, לא?

Rakefetsagman

New member
הצבע

החום הוא בעצם הצבע הטיבעי של המישמש המיובש. הכתום הזרחני הוא בעצם מלאכותי.

אמארונה

New member
../images/Emo12.gifקליפה של גוגואים?

אני כל כך אוהבת משמשים. זה אחד הפירות האהובים עלי.

tookmy

New member
אוקיי אז

תביאי ת'גוגואים. סתאאאאם, תשמרי אותם לעצמך לא זוכרת איך משחקים לצערי הרב.

גל 400

New member
פירות אורגניים יבשים שונים בהחלט

ממה שאנו רגילים, צבעם דהוי יותר, טעמם קצת שונה אך הם בריאים יותר.

למעלה