תביעה למזונות

מצב
הנושא נעול.

נופית12

New member
תביעה למזונות

תביעה למזונות
עבור שני קטינים אני מקבלת 3350 כולל מדור, לא כולל השתתפות גנים הוצאות חריגות, שכר לימוד בעתיד . אני משתכרת על סך 1500 ש"ח הגרוש על סך 12000 ברוטו . הוא הגיש תביעה כי הוא מעוניין לשלם 3,500 כולל הכל . ולא להשתתף בגנים חצי , לא מרפאת שיניים ולא הוצאות חריגות ושכר לימוד. מעוניינת לקבל מכם דעות מה יכול להקבע בפסק הדין? תודה ושבת שלום

chezy55555

New member
חיוב במזונות

תביעה למזונות
עבור שני קטינים אני מקבלת 3350 כולל מדור, לא כולל השתתפות גנים הוצאות חריגות, שכר לימוד בעתיד . אני משתכרת על סך 1500 ש"ח הגרוש על סך 12000 ברוטו . הוא הגיש תביעה כי הוא מעוניין לשלם 3,500 כולל הכל . ולא להשתתף בגנים חצי , לא מרפאת שיניים ולא הוצאות חריגות ושכר לימוד. מעוניינת לקבל מכם דעות מה יכול להקבע בפסק הדין? תודה ושבת שלום
חיוב במזונות
גיל 0-6 החובה של האב הינה אפסלוטית כולל הכל לרבות גנים פעוטונים וכו' גיל 6-15 הוצאות האב הינם אבות המזונות הכוללות חינוך אוכל מדור ביגוד רפואה (הוצאות הכרחיות) גיל 15 ומעלה החיוב הינו מדין צדקה( דהינו אם הוא יכול לתת צדקה אז קודם כל שיתן לילדיו החיובים הנ"ל הינם על פי הדין העברי שהינו דין תורה מן הכלל אל הפרט סכום מינמום לילד נקבע כמדומני על סך של 1350 בתוספת 350לערך מדור הסכומים הינם ללא הוצאות חריגות השתתפות בגנים בפסיקה של היום אומר שהיות והילד בגן האם יכולה ללכת לעבוד ואז החיוב הופך להיות חיוב מדין צדקה שזה אומר הנטל יפול שווה בשווה. לפי השתכרותך שאם נהיה מציאותם רובה ככולה הולכת למעון כך איפה שאם תשבי בבית ותשמרי על הילדים לא תרוויחי 1500 אבל גם לא תשלמי עבור פעוטונים או גנים כך שעל נראה לי שהצעתו היא הצעה שלא כדאי ללכת לבית משפט השאלה הינה כמובן בני כמה הילדים כי אם נניח שאוטוטו הם בני 6 אז אולי ההצעה שהוא הציע היא הצעה הגונה וכדאי לך מקווה שעזרתי שהיה בהצלחה ורק ללא מלחמות כ במלחמות אין מנצחים

מצב
הנושא נעול.
למעלה