תגובה לכל אילו שמשמיצות אותי

SaraGubits

New member
אם כבר מדברים על ילדים שצורחים

הנה ילד שצורח בסופרמרקט והמסקנות לגבר המיוחם: קונדומים!!! ופה ילדים שמזיקים כמו מלאכי חבלה... מה שאני רואה בתור אמא שזה דברים שהיה אפשר למנוע בקלות: לסדר את הבית שיהיה ידידיותי לילדים, כמו שכאשר מגדלים חתולים לא יחזיקו עציצים או דברים שלא רוצים שהחתולים יזיקו להם או יזיקו לחתולים, כך אותו הדבר עם הילדים. ולגבי ההשתוללות בסופרמרקט, ילד כזה לא מביאים לסופרמרקט נקודה. מביאים לו איזה תשומת לב משם, נותנים לו תשומי ואהבה וחיבוק. לפעמים מביאים איזה צעצוע קטן, או אוכל טעים. לא חייב להיות ממתק מזיק. לא חייב להיות אוכל. אפשר להביא לו שוקולד, אפשר להביא לו חטיפי גרנולה... להכין בבית מילקשייק עם קקאו והילד ירגיש שאוהבים אותו. גם בן זוג אוהב תשומי ואהבה.. ואף אחד לא יוצא מהכלל הזה כולל ילדים וחתולים

SaraGubits

New member
אוי ואבוי מה עשיתי!../images/Emo5.gif

עכשיו כולם יחשבו שילדים הם מפלצות אמיתיות, לא הייתי צריכה להביא את הקישורים האלו.. אבל דבר אחד שיזכרו: אם חתול או כלב עושה בעיות התנהגות, זה לא בגלל שהוא מפלצת אלא גידול לא נכון, וזה נכון אחת כמה וכמה לגבי ילדים. (זוכרים את האמסטף שהרג ילדה בת 4?)

girl111

New member
אין לך מה לחשוש ../images/Emo45.gif

מי שאוהב ילדים לא ישנה את דעתו, ומי שלא אוהב ילדים פשוט יזדהה עם הסירטון. אגב, אהבתי

girl111

New member
תמונה מציאותית ../images/Emo13.gif

לשכנים שלי יש 2 ילדים, קטנים והם פשוט מפגרים( השערה שלי) כי כל היום וכל הזמן הם צורחים ככה, ואני לא יכולה לישון
(וזה לא זה שהם מתעללים בלידים- נראה לי שהם מפנקים אותם, אפילו לא משתיקים אותם) יש לי השכמה ב7 בבוקר, עד 12 בלילה הם ערים וצורחים. בדיוק כמו הילד מהסופר מרקט. בחיי, אם הייתי אמא שלהם הייתי נותנת אותם לאימוץ

למעלה