תגובה לכל אילו שמשמיצות אותי

inbal76

New member
את שואלת ברצינות?

אם כן, אז לצערי (כי אני מעריצה גדולה של חתולים) אני ממש ממליצה לך לוותר. לא הייתי נותנת לילדים קטנים כאלה להיות בסביבת חתול! אם נוגעים בחתול באופן שלא הכי נעים לו, ויהיה זה החתול הכי ידידותי בעולם - הוא יכול לשלוח ציפורניים בלי שום אזהרה. גם תוך כדי משחק הוא יכול לשלוח ציפורניים. כך שבלי ניתוח הסרה (וגם אני נגד זה) - אין על מה לדבר, אלא אם את מוכנה לקחת סיכון שיוציא להם עין. בנוסף, אם את גם נגד עיקור חתולים (אני דווקא לא), אז בתקופת היחום הוא יסבול מאוד אם לא תתני לו לצאת ו"למצוא לעצמו סיפוקים". אם זה זכר הוא יחזור לעיתים חבול ופצוע אחרי קרבות עם זכרים אחרים. אם זו נקבה היא תחזור... בהריון. ובמהרה תמצאי עצמך עם 2 ילדים ושישה חתולים
מספיק סיבות? חתול זאת אחת החיות הכי מופלאות שיש, אבל לא ממש מסתדרת עם זאטוטים. עוד 10 שנים זה יהיה רעיון יותר טוב (או שתקחי כלב).

girl111

New member
בגלל זה אני כ"כ אוהבת חתולים

הם פשוט מזכירים לי את עצמי, מכל הבחינות
ולא רק בגלל זה

S i r i u s

New member
נכג עיקור? קשה לאהוב חתולים ולהיות

נגד עיקור כי חתלתולים יש מאות ורובם מומתים ברחוב או בעמותות. עם ילדים קטנים לא כדאי לאמץ חתול אלה אם כן זה חתול פרסי מבוגר (כבן שנה) אבל אז יש את הבעייה של שיער בכל מקום.

habubnik

New member
רעיון רע

אני מאוד מאוד בעד שילדים יגדלו עם חיות. אבל במקרה של פעוטות - רק כלבים.

נסי בפורום חיות בית - מצורף קישור |

(קישור למטה) שם יענו לך בשמחה על כל השאלות שלך. אגב, אני חושבת שחתול (מבוגר) יכול להסתדר טוב מאד עם פעוטות בתנאי ששומרים על כללי זהירות מתאימים. לפרטים נוספים, חפשי אותי בפורום הנ"ל (וגם אחרי ישמחו לענות לך).

מיריVA

New member
(1.5) i have a cat and a baby

they are great together. when adam annoys the cat - he just runs way - i think they feel it's a baby and don't treat him like they would treat us if we'd annoy them sorry for the english

QueenOfMagic

New member
היי מירי

תקשיבי עניתי לשרה על זה ועכשיו גם לך. חתול שגדל עם תינוק יכול להבדיל. אך אי אפשר להביא חתול שמעולם לא ראה תינוק לבית שבו הוא עלול לחטוף חרדות למינהן!!

מיריVA

New member
I agree that different cats

with different experiences will react differently. I was very very alert in the beginning and only when i saw a consistent calm behavior towards the new baby, i stopped watching closely. thanks for the clarification

SaraGubits

New member
כל חתול שמביאים אותו לבית עם תינוק

רואה את התינוק פעם הראשונה באיזה שהוא שלב, לא? אז איך מרגילים אותם זה לזה? האם הפיתרון הוא חתלתול תינוק שיגדל עם התינוק? אז יש את הסיכון שהתינוק יושיט ידיים, וירכב עליו ויחזיק לו באזניים ויגיד דיו דיו
ואם יביאו חתול גדול אז החתול יסרוט ויקנא והתינוק יקנא.. הבאתי רק דוגמאות למקרים שלא מצליחים. אז איך מסתדרים עם זה? נו, אולי כאן זה לא המקום לשאול, אלא הורים שמגדלים חתולים (ולא מתעללים!) אבל איפה מוצאים אותם, אי אפשר לשאול כל אחד ואחד ממגדלי חתולים בפורום חתולים: האם אתה הורה לתינוקות?

girl111

New member
אה, גם לי יש ילדה כזאת

הנסיכה היפה שלי.
אני מתה על היצור הנפלא הזה

QueenOfMagic

New member
אוי למות!! כמה שהיא מושלמת!!

איזה פרצוף בובה!! תמסרי לה נשיקות מאוהבת החתולים המושבעת!

girl111

New member
לא חשבתי שיש עוד נשים כמוני ../images/Emo45.gif

גם אני לא מתה על ילדים אני רק שומעת צרחות של ילדים וכבר מקבלת את הקריזה. לא יכולה לשמוע ילד צורח או בוכה זה עולה לי על העצבים בטרוף. לא מסתדרת עם היצורים הדביקים, המטרידים והעלוקתיים האלה
חשבתי שרק אני ככה, אבל כשראיתי את הפורם מסתבר שלא, כי אני בהחלט לא חושבת שאני לא נורמאלית, נהופך הוא.יש דברים שמענינים אותי יותר כמו קריירה,לעשות חיים, לבלות, לנסוע, לא לדפוק חשבון לאף אחד. אני רק מתארת לעצמי מה היה קורה אם איזה ילד היה מעיר אותי ביום שבת ב6 בבוקר. אני רואה את ההורים האלה שהילדים שלהם פותחים את הפה ומתחילים לצרוח( כמו השכנים ה"מתורבתים" שלי), ואין להם בכלל חיים חוץ מלטפל בילדים שלהם ולחיות כל הזמן בשביל מישהו אחר. כמובן שיוצא לי לראות ילדים חמודים כאלה, אבל הם חמודים עד שהם לא פותחים את הפה ומתחילים לצרוח. בייביסיטר? חלילה, אני מעדיפה כבר לעבוד בנקיון. אבא שלי תמיד אומר לי שאני מדברת ככה עד שיהיה לי ילד משלי, וכשיהיה לי ילד משלי, כפי שהוא מכיר אותי אני אהיה אמא סופר פולניה. הוא טוען שכשאישה יולדת היא משתנה מקצה לקצה ומאותו רגע היא חיה בשביל הילד שלה( אני??
) ו.. אמרת דבר נכון שזכותך להיות ילדה כל עוד את אחת. אני בת 27 ועדיין בתוכי אני ילדה( זה באופי, אין מה לעשות).

קספיאן

New member
מזדהה עם כל מילה

הבעיה ששנה הבאה אין לי ברירה ואני חייב לעשות פר"ח. איזה סיוט.

girl111

New member
חצי נחמה...

כן, אני יודעת שזה סיוט, הייתי שם...(לא רוצה להזכר
) אבל יש חצי נחמה שהילדים האלה כבר די גדולים מעל גיל 7, והם לא צועקים סתם ככה. נכון, הם בעייתיים, אבל חייבים להעביר את זה איכשהו מקווה שיהיה קל

למעלה