תגובה לתשובתך

rrrrrrrrrr2

New member
תגובה לתשובתך

לזהבה שלום רב !!! את עושה דבר נהדר בעזרתך כאשר את נותנת להם כוון ראשוני לצרה שנחתה עליהם,ישנם חולים רבים ללא ידע ותסכול הנכנסים לחרדות מיותרות,האתר היפה שלך גורם להם להרגיש שהם לא לבד,וקיימת עדיין תקווה למזורם. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לגביי כל תשובותייך ידועות לי מזו תקופה ארכוה עקב העניין הרבה שאני מגלה בנושא הסחרחורת,והמחקר המעמיק שאני עורך בכל זאת עזרתך נחוצה לי עזרך בנושא ההזרקות לתוך האוזן,שאיילה 27 כתבה בפורם שזה עזר לה. תגובתה בעניין הסחרחורות מופיעה באמצע דף 3 בשם איילה 27 - עברתי את זה,מתאריך 28/5/07 שעה 14:34 היא כותבת שביצעה את ההזרקות בביח' תל השומר ושמיעתה לא נפגעה. בהמשך בדך זה 7 שורות מתחת לאיילה מופיעה בקשתי באמיל שנשלח אלייה בתאריך 24/8/07 שעה 14:41 שלחתי לה מייל ובקשתי ממנה לנפק אינפורמציה יותר מורחבת בנושא כולל שם הרופא המבצע מתל השומר. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לדעתי אם את תכתבי לה יתכן ויתקבל מענה יותר מהיר מצידה או לחלופין אבקשך להפנות את שאלתי לדר' דליה לוי,או אוליי לאחד הרופאים בביח' תל השומר. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- התשובה חשובה לי מאד,שאם יש דברים בגו,אבקש גם אני טיפול זה. יש לי עוד רעיון עבורך,אם יש לך זמן להשקיע יותר באתר חשוב זה, תוכלי להעזר ברב פירר אשר שמו הולך לפניו,אשר ישלח את חלק מהשאלות החשובות,למומחים בעולם,ואליי שבתשובות שיתקבלו בעבורך אוליי תהינה בהם חידוש וטיפול שעוזר שלא ידוע לרופאים בארץ . מחכה לתשובתך תודה - אלי האופטימי

למעלה