תגידו - הפורום הזה עושה מפגשים מידי פעם?

אבא גאה

New member
תגידו - הפורום הזה עושה מפגשים מידי פעם?

יש בתל אביב מפגשי לדובים?

אבא גאה

New member
תודה תודה

ויש בכלל בעיר הזו (ת"א) קבוצה של דובים שנפגשת באופן קבוע? מסיבות מסויימות? קצת פרטים? איפה מוצאים?

jjaki

New member
נראה לי שהיו מפגשים במרכז גאה בת"א

ולא יודע האם עדיין קיימת עוד מפגשים בהווה... הכינוי סטפן10 (באנגלית) כל הזמן פירסם על המפגשים במרכז גאה תל אביב של קבוצת דובים וחובביהם. ומן סתם יש מפגשי סקס בסאונה ו/או במסיבות ביג בויז בתיאטרון ומן סתם גם מפגשים פרטיים שחברים מארגנים באופן עצמאי. בהצלחה

stefan10

New member
כרגע אין קבוצת דובים שנפגשת, אולי ....

תיפתח בעתיד שוב אבל כרגע אין . מה שיש זה: 1) הפורום כאן 2) פעם בחודש או חודשיים מפגש בסאונה סיטי ברח החשמונאיים בת"א 3) מסיבות ה "ביפ" בבן יהודה 32 בת"א בימי שלישי ובערך פעם בחודש ה "ביפ ג'רקי" במועדון ה"זיזי" ברח קרליבך בת"א של תומאס שמש 4) מסיבות ה"ביג בוייז" פעם בשבועיים שאמנם לא מיוחדת רק לדובים אבל לא מעט כאלה באים לשם במועדון "התאטרון" בשד ירושליים ביפו בימי שישי. 5) פגישות פרטיות ולא מאורגנות של חברים מהפורום ולא מהפורום סתם כחברים בבתים ומחוצה לה 6) סופש עם טיול בערך פעם בשנה של חברי הפורום 7) מישהו כאן שמנסה לארגן פגישות של דובים ומעריציהם בעירום .פרטים כן באיזו מודעה למעלה ... בקיצור אני חושב שזה דיי מפורט בהצלחה ובקרוב חודש גאווה שמח לכולנו

ז י ק ו

New member
מממ

סטפן, למה באמת הקבוצה שהיתה פעילה בשנה שעברה לא ממשיכה את פעילותה באגודה ?

stefan10

New member
האגודה החליטה לשנות את מדיניותה

ולהציע קבוצות עם הנחייה מקצועית כלשהי וכרגע הם החליטו להשקיע בקבוצות אחרות ונושא הדובים כרגע הושם בצד. אולי בספטמבר משהו יתחדש

polarbear6

New member
מפגשים

למה לחכות שהאגודה תעסה לנו טובה? יש לדובים מספיק כוח להתארגן-- אשמח לשמוע מעוד כמה דובים00נדבר ונקבע מפגש בבר או בית קפה מי שרוצהת יבוא

stefan10

New member
כתבתי גם הזמנה בקבוצה בפייסבוק

דובים בגאווה, שבו מי שמעוניין או מכיר אותי מוזמן לצלצל או לכתוב לי ואז נתארגן מחדש בכל מסגרת שנחליט יחדיו בשמחה daniel gherman

stefan10

New member
חבר מת"א הקים בזמנו קבוצה בחיפה

של דובים שהייתה תחת הפורום החיפאי , אבל אחרי כמעט חודשיים של נסיונות ואי הענות . בשיא הם הגיעו אולי ל 5 איש . הוא וויתר על הנסיעה פעם בשבועיים מת"א לחיפה .. מי שרוצה להקים קבוצת דובים בעירו ויש לו ידיעה ממשית שחברים שלו יבואו או אנשים שהוא יודע מוזמן להקים או להתייעץ כאן איתנו.. בהצלחה .הבעייה בארץ שאין מספיק דובים מאוחדים שמוכנים להיות כקהילה קרובה ולהיפגש יחדיו בתדירות יחסית גבוהה הרב אילו פרטים עצמאיים לכן ההתארגנויות לרב נכשלות .!

למעלה