תגידו לובריס תפקידו לדכא את הגוף?

מצב
הנושא נעול.

משה32

New member

או ליצור ביציות איכותיות? כי אם תפקידו לדכא הוא עושה זאת מצויין חמישה ימים של הזרקת גונל 225 + פעמיים ביום לובריס 75 רירית 8.5 ויש בסך הכל שני זקיקים בגודל 13 ו14 נראה לכם שזאת הכמות שנשאר איתה? מחר בדיקה של LH שלאחריה יוחלט כנראה לשלב גם את הצטורסאיד מה אתן להגיד?

חכה, יש עוד זמן

או ליצור ביציות איכותיות? כי אם תפקידו לדכא הוא עושה זאת מצויין חמישה ימים של הזרקת גונל 225 + פעמיים ביום לובריס 75 רירית 8.5 ויש בסך הכל שני זקיקים בגודל 13 ו14 נראה לכם שזאת הכמות שנשאר איתה? מחר בדיקה של LH שלאחריה יוחלט כנראה לשלב גם את הצטורסאיד מה אתן להגיד?
חכה, יש עוד זמן
אני לא זוכרת מה קצב התגובה שלכם בדרך כלל, אבל חמישה ימים זה ממש לא סוף הסיפור. אצלי לפני שעוברים שבעה-שמונה ימי הזרקה אין בכלל על מה לדבר. יכול להיות ששני הזקיקים שנראו היום הם רק הסנונית הראשונה (נראו גם זקיקים קטנים? מה ערכי הE2?) גם אם אכן זה מקסימום התגובה שהושג, אני לא יודעת אם יש טעם להעלות מינונים בשלב הזה, אם כי זה כבר תלוי בדעתו של הרופא. לגבי שילוב הצטרוטייד, על פי גודל הזקיקים המובילים נראה שאולי זה אכן הזמן, אבל רק ערכי הLH יקבעו. מקווה שתופתעו לטובה מהטיפול הזה! עתליה

משה32

New member
נצפו זקיקם קטנים שלא נספרו

חכה, יש עוד זמן
אני לא זוכרת מה קצב התגובה שלכם בדרך כלל, אבל חמישה ימים זה ממש לא סוף הסיפור. אצלי לפני שעוברים שבעה-שמונה ימי הזרקה אין בכלל על מה לדבר. יכול להיות ששני הזקיקים שנראו היום הם רק הסנונית הראשונה (נראו גם זקיקים קטנים? מה ערכי הE2?) גם אם אכן זה מקסימום התגובה שהושג, אני לא יודעת אם יש טעם להעלות מינונים בשלב הזה, אם כי זה כבר תלוי בדעתו של הרופא. לגבי שילוב הצטרוטייד, על פי גודל הזקיקים המובילים נראה שאולי זה אכן הזמן, אבל רק ערכי הLH יקבעו. מקווה שתופתעו לטובה מהטיפול הזה! עתליה
בד"כ אחריי עשרה ימיי גונל אנחנו מגיעים לשאיבה לא יודע מה הE2 כיוון ששרון דיברה עם האחות והיא ממעטת בפרטים נקווה שבהחלט יהיו יותר

TWEETY =^.^=

New member
אתם יכולים להיכנס לאתר אינטרנט של הקופה שלכם

בד"כ אחריי עשרה ימיי גונל אנחנו מגיעים לשאיבה לא יודע מה הE2 כיוון ששרון דיברה עם האחות והיא ממעטת בפרטים נקווה שבהחלט יהיו יותר
אתם יכולים להיכנס לאתר אינטרנט של הקופה שלכם
ולראות תוצאות מעבדה
בהצלחה אמרתי

טוויטי מותק, משה צודק, ככה זה אצלנו במרכז

אז בכל זאת יש איזה יתרון לצפונים

ואחת הסיבות שאני מקפידה לעשות את הבדיקות במעבדה של מכבי (פרט לכך שזה פשוט יותר נוח לי) היא שכך אני יכולה לשלוף את התוצאות בעצמי ולנהל תיק מעקב מהמחשב האישי שלי בבית... משה, זה שהיו עוד זקיקים קטנים עשוי להיות נתון מעודד, אבל שוב, קשה לי לחוות דיעה ללא ערכי הE2. אני גם חושבת שמוקדם מדיי להתאכזב מתוצאות הטיפול. אני ממתינה איתכם להמשך ומקווה שהשינויים הרבים שהכנסתם בפרוטוקול יוכיחו את עצמם. עתליה

TWEETY =^.^=

New member
אכן הבנתי שיש לנו הצפונים יתרון../images/Emo9.gif

ואחת הסיבות שאני מקפידה לעשות את הבדיקות במעבדה של מכבי (פרט לכך שזה פשוט יותר נוח לי) היא שכך אני יכולה לשלוף את התוצאות בעצמי ולנהל תיק מעקב מהמחשב האישי שלי בבית... משה, זה שהיו עוד זקיקים קטנים עשוי להיות נתון מעודד, אבל שוב, קשה לי לחוות דיעה ללא ערכי הE2. אני גם חושבת שמוקדם מדיי להתאכזב מתוצאות הטיפול. אני ממתינה איתכם להמשך ומקווה שהשינויים הרבים שהכנסתם בפרוטוקול יוכיחו את עצמם. עתליה
אכן הבנתי שיש לנו הצפונים יתרון

אצלנו לוקחים במחלקה וממיינים לפי קו"פ, והשליח שבא לאסוף מחלק למעבדות של קו"פ. יש להגיע עד 8 ואם השליח יוצא, אז רצים עם המבחנה למעבדה של הקופה
ככה היה פה בכל בתי החולים שטופלתי והנחתי שככה זה בכל הארץ,,,נו נו מסתבר שלא,,, ועכשיו אני אוהבת יותר ת'צפון

לי מ ו ר

New member
ככה זה גם אצלנו

שונה שונה
עד היום לא הצלחנו לראות אף בדיקה הבדיקות נעשות במעבדה של מאיר
ככה זה גם אצלנו
ואני צפונית. בדיקה שיוצאת מהמחלקה לא ניתן לראות במחשב הקופה. הם רושמים עליה ivf בלבד.

שרונית28

New member
טוב אני קצת ../images/Emo163.gif תמיד שוכחת לשאול

חכה, יש עוד זמן
טוב אני קצת
תמיד שוכחת לשאול
על הערכים, אבל בבוקר אני שוב שם לבדיקות דם ו-US. האחות כבר ביקשה ממני להזכיר לה לקחת LH. ואז אני אברר איתה בדיוק את הערכים של ה-E2. בכל מקרה היא חייבת לי גם תשובה על רמת הטסיות בספירה. מקווה שבאמת יהיו עוד כמה זקיקים שיגדלו. אתמול בבוקר נצפו בשמאל 2 (כמו שמשה כתב) וצד ימין יש עוד כמה קטנטנים שאפילו לא מדדו את הגודל שלהם.

anguly

New member
לא אמור לדכא

לא אמור לדכא
אבל בטיפולים לא כל מה שאמור לקרות או לא לקרות - בהכרח מתנהל ככה. זקיקיםם של 10 ומטה בד"כ לא מודדים ככה שבהחלט יתכן שיש עוד כמה בגודל קרוב לשני אלה שצויינו שיהיו מספיק גדולים ביום השאיבה בהצלחה
ורק לסבר את האוזן - למעט פעם אחת שאני זוכרת - אצלי ביום 5 יש רק קטנים - ויש רק 10 או 11 ימי גירוי - התגובה היא מאד אישית ואפילו משתנה אצל אותה אישה מטיפול לטיפול

pupin

New member
גם אני התחלתי עם זקיקים קטנים

לא אמור לדכא
אבל בטיפולים לא כל מה שאמור לקרות או לא לקרות - בהכרח מתנהל ככה. זקיקיםם של 10 ומטה בד"כ לא מודדים ככה שבהחלט יתכן שיש עוד כמה בגודל קרוב לשני אלה שצויינו שיהיו מספיק גדולים ביום השאיבה בהצלחה
ורק לסבר את האוזן - למעט פעם אחת שאני זוכרת - אצלי ביום 5 יש רק קטנים - ויש רק 10 או 11 ימי גירוי - התגובה היא מאד אישית ואפילו משתנה אצל אותה אישה מטיפול לטיפול
גם אני התחלתי עם זקיקים קטנים
ביום ה10 הוי 16-17, בסוף שאיבה ביום 14 והגיעו לגודל יפה, 20-21

מצב
הנושא נעול.
למעלה