תגידו, מישהו יודע למה ?

Zalevas21

New member
תגידו, מישהו יודע למה ?

מישהו יודע למה בכללי אין הרבה הופעות של Everybody's Fool בלייב ?
גם בסיבוב הופעות השלישי, אין בכלל לייבים שלו.
אני מנחש שבגלל שהקול של איימי התעבה עם הזמן (בגלל שהיא התבגרה) אז קשה לה להגיע לטונים של השיר ..
אבל זה עדיין מוזר. הוא סינגל די מצליח !

idanias

New member
אני לא חושב שזה קשור לטונים...

באלבום הראשון הוא היה המון באלבום השני (במסע הופעות כן?) היא שרה אותו כמה פעמים ובגלל שנוספו שירים חדשים היא העדיפה להתמקד בהם ובאלבום האחרון בכלל יש כבר פול שירים והיא צריכה להתמקד יותר באלבום החדש אבל עדיין להשאר עם הלהיטים הכי גדולים שהיו להם..

Brombit

New member
אבל גם Whisper לא היה להיט, לא?

והם עושים אותו כל הזמן. אני חושבת שזו פשוט העדפה שלהם.
--
פול שירים? ומה עושה להקה עם עשרה אלבומים?

emperor28

New member
לצערנו

בלהקות בחו"ל איו רוטציה בהופעות בגלל שהן ביןלאומיות והן רוצות שכולם יהנו מאותה הופעה... ובגלל זה אנחנו רואים אותם פלייליסטים עם שינויים קומסטיים..

למשל בבירמינגהאם היה oceans ו your star
ובלונדון היה never go back ולא היו ה 2 שהיו בברמינגהאם.

לגבי למה לא שומעים את השיר שהזכרת אין תשובה הוא היה סינגל הוא שיר ממש טוב מהשירים שאותי משכו מאוד מאוד, לגבי וויספר ידוע שהוא שיר שהקהל מאוד אוהב ולכן הוא בפלייליסט, ביחד עם אימג'נרי שאיימי מאוד אוהבת.... ואותו דבר לגבי יור סטאר שהיה ברוב הטור הזה.... כנראה העדפה אישית נטו..

idanias

New member
צודק...

וויספר ואימג'נרי מאוד אהובים על הקהל... ויור סטאר איימי אמרה שהיא מאוד אוהבת לשיר אותו בהופעות... העדפה אישית ושיקול לגביי המעריצים

emperor28

New member
קודם שאיימי תהיה על הבמה שעתיים...

בקושי שעה ורבע היא סוחבת.

emperor28

New member
עדיף שהיא תהיה שעה ורבע כמו היום....

כל ביצוע שלה פצצה היום... והאיכות לא ירדה עם השנים(חלק פחות אוהבים את השינויים בקול שלה) אבל מבחינת ביצוע והשקעה בשיר אין שינוי משנת 2004 ששם היא קיבלה ביטחון עצמי...

שעתיים על הבמה יכול לפגוע באומן קשות ובביצועים שלו, לא הייתם רוצים שאיימי במקום לדפוק ריצה בבמה ב what you want פשוט תעמוד ותשיר... , הצעקות ב going under וכו'....

שאמן ייתן את המקסימום שהוא יכול בפרק זמן שהוא מסוגל, ולא יוריד מהאיכות של הביצוע כדי להיות יותר זמן על הבמה זו הדיעה שלי....

ItsMeiri

New member
אני לא מסכים.

אני מרגיש ירידה ווקאלית בהופעות חיות.
אין ספק שהיא תמיד נשמעת מדהים, אבל היא מקשה על עצמה מדיי..
כאילו, take it easy.
היא נסחפת למרות שהיא יודעת שקשה לה,
וזו הסיבה שהיא לא שורדת שעה על במה.

Zalevas21

New member
האמת יש בזה משהו

כאילו הבחירה של השירים שלה בהופעות לא נכונה.
Never Go Back, או Made Of Stone זה לא מהשירים שאיימי יכולה לבצע בכל הופעה ! היא חייבת לקחת הפסקה ארוכה ב"סיבוב הופעות" כשהיא שרה אותם . השירים האלה גומרים לה על הקול ( בקושי ניתנים לביצוע ). וYour Star שהיא כלכך אוהבת, בוא נודה בזה .. יש אולי לייב או שניים טובים של השיר וגם זה בהופעות מצומצמות ואינטימיות ! היא מתקשה מאוד לשיר אותו. דווקא Everybody's Fool הוא שיר לא כלכך קשה וקצר, אם לשיר משהו בהופעות זה אותו. ודרך אגב Going Under גם מהשירים שהקהל הכי אוהב :) ולא לשכוח את My Immortal ו Bring Me To Life, חוץ מזה שימו לב שמרוב הפעמים שאיימי שרה את BMTL היא לא מתאמצת אפילו לשיר אותו חחח קטנטן עליה ! בקיצור !!!! לסיום ולסיכום, לא אכפת לי איזה שיר או איפה, אני מת לראות את איימי עם שיער אדום בלייב D: ! לא ככה ?!

emperor28

New member
היא מעולם לא שרדה מעבר לזה....

ולגבי המאמץ שלה והכל, זה השואו שהיא נותנת.. ואני אישית מאוד מתרשם מזה... כשאתה רואה את זה בלייב אתה פשוט בשוק כמה אנרגיות יש לבחורה הזו... והייתי בהרבה הופעות אנרגיות כאלה לא ראיתי בחיים....

לגבי כל השאר שהגיבו, איימי תמיד הייתה מזייפת קצת בהופעות, אבל זה קורה לכולם אף אחד לא מושלם בהופעות, ומי שלא מנסה לא טועה ואיימי מנסה לתת את המקסימום שלה וזה בסדר שלפעמים זה נשמע טיפה פחות טוב, אני עדיין חושב שהרמה שלה מספיק טובה כדי לעמוד על הבמה בניגוד לכמה אומנים אחרים שכבר הרבה אחרי השיא שלהם..

ItsMeiri

New member
עם כל האהבה שיש לי ללהקה הזו

אוונסנס היא בין הלהקות שהקהל שלהם הכי משעמם בהופעות,
ויש אנרגיה נמוכה.
שוב, לא נעים לי להשוות, אבל ללהקות אחרות שיש להם יותר משעתיים וחצי מופע מעלות שואו יותר טוב.

Brombit

New member
אני לא מבינה מה זה "קהל משעמם"

חוץ מזה שמבחינתי הקהל יכול לעשות מה שבא לו ואף אחד לא צריך להעביר בקורת-
אבל אנשים פה בפורום יכולים להעיד שבהופעה ברעננה הם היו באנרגיה מרקיעת שחקים שיוצאת מחוץ לאטמוספירה. ואני לא מגזימה

בכל מקרה זה תלוי בקהל עצמו, לא בלהקה. זה תלוי בעיקר ב-עד כמה הקהל מורכב ממעריצים מושבעים

----
אני כן אומרת שזמרים אחרים יכולים לעמוד (/לקפוץ/לרקוד) על במה שעתיים, ולשיר בלי שום זיוף ובלי שיגמר האויר.

idanias

New member
קהל משעמם? היית בהופעה בארץ?

אם תראה וידאו מישראל רק את הקהל תחשוב שאנחנו הכי משעממים בעולם אבל להרגיש את האנרגיות שאתה שם זה שונה לחלוטין... איך אתה יכול להגיד בכלל דבר כזה לא הגיוני? כאילו הכריחו אותם לראות את אוונסנס בהופעה והם לא שילמו על כרטיס והם עכשיו מתענים

למעלה