תגידו -

invAsion

New member
תגידו - ../images/Emo103.gif

כמה שאלות. 1. מתי התחלתם לראות OTH? (לפי ארה"ב) 2. איך הגעתם לסדרה בכלל? 3. עד לאיזה פרק ראיתם?

../images/Emo42.gif

1. לאדעת לפי ארה''ב.. ממממ... משו כמו לפני.. שנה(?) 2.צ'אד ,צ'אד וצ'אד
3.עד אמצע 201

Charmed Gal

New member
../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

1. אממממ... לא זוכר ממש. פרק 13 בערך? 2. אתה.
3. 205.

123יעל

New member
עונה

1. מתי התחלתם לראות OTH? (לפי ארה"ב) מממ לקראת סוף העונה שם... לפני איזה חצי שנה ואז זה הוריד לי כל כך כל כך לאט..... 2. איך הגעתם לסדרה בכלל? בהתחלה חברות שלי שהורידו אמרו לי שזה מדהים ואז ההתמכרות שלי לצ'אדוש התגברה ומשם הכול הסטוריה! 3. עד לאיזה פרק ראיתם? אני רואה עכשיו את פרק 205

*superstar*

New member
תשבותיי../images/Emo13.gif

1. מתי התחלתם לראות OTH? (לפי ארה"ב)- אממ פרק.. 6 או משהו כזה. 2. איך הגעתם לסדרה בכלל?- היה לי נורא משעמם.. והגעתי לאתר של הWB והחלטתי להתחיל לראות
3. עד לאיזה פרק ראיתם?- 205.

הממ[:::

1. [אני לא רואה לפי ארה"ב אבל..] הכרתי את הסידרה רק לפני שבועיים ככה אבל התמכרתי [יותרמדייקשה] ישר על הפרק הראשון. (כמו שאמרתי בשירשור ברוכהבאה שפתחתי, אני מורידה מהאינטרנט אז אני רואה לפי הקצב שלי ושל ההורדה) 2. בעיקרון התמכרתי נורא קשה לצ'אד לפני המון זמן והתחלתי להתעניין בפרוייקטים שהוא עושה ושיט כזה ובין היתר ראיתי שהוא משחק באיזו סידרה והחלטתי לבדוק את העניין, נכנסתי לכמה אתרים על זה ורק אחרי זה החלטתי להוריד את העונה הראשונה (וגם את כל השאר, כמובן) ו..היר איי אם. o_O 3. עכשיו אני בפרק 16.

Alaithlos

New member
../images/Emo15.gif

התחלתח.. ב.. הממ.. לוזוכרת... אתה נתת לי תפרקים.. :) ראיתי עד ל122.

hadasrulez

New member
../images/Emo9.gif

1. מתי התחלתם לראות OTH? (לפי ארה"ב) ממ.. אם אני לא טועה אז בערך כשהפרק ה6 שודר בארה"ב 2. איך הגעתם לסדרה בכלל? צ'אד מאריי.. דיברו על הסדרה הזאת הרבה 3. עד לאיזה פרק ראיתם? 203 אני חושבת.. יש לי עוד כמה פרקים לראות אבל אני מחכה איתם בגלל שדוחים את הסדרה בארה"ב, ככה יהיה לי מה לראות עד שהוא יחזור שוב

ערן1987

New member
התשובות שלי

1)לא התחלתי.. היום אני אתחיל
2)אני רואה די הרבה את חדשות ערוץ הבידור,ומדברים שם די הרבה על הסדרה.. אז זה גרם לי לעניין,ואז שמעתי ש-YES קנו את זה,אז החלטתי לנצל את ההזדמנות
3)תראו את תשובה 1

SummerBreeze

New member
Me../images/Emo29.gif

1. אממ לא זוכרת מתי בדיוק לפי ארה"ב... אני זוכרת שזה היה אחרי שראיתי את צ'אד ב-TRL ושם הוא סיפר על הסדרה... 2. ראה שאלה מס' 1 3. עד פרק 4 בעונה השנייה.

noa murray

New member
../images/Emo47.gifאני...

1.טוב עוד לא ראיתי אף פרק, ואני גם לא אראה בזמן הקרוב כי אין לי יס, אבל אני אנסה לראות באינטרנט.. 2.אממ שמעתיי שלאהובי [צ'אד
] יוצאת סדרה חדשה אז אממ סתם התחלתי להתעניין בה למרות שעוד לא ראיתי אותה.. 3.לא ראיתי אף פרק בנתיים..

NitsNats©

New member
הממ |חלב||מיוחדת|

1. הממ... לוידעת... בפסח שנה שעברה ראיתי המוני פרקים
2. דרכך, כמובן. |סוגדת לנדבי| 3. עד 205. וגם מיכרתי את בני דודים שלי, שגרים בארה"ב, לסדרה

איריס12

New member
אני ראיתי כבר

ראיתי כבר את כל העונה וגם את 2 הפרקים הראשונים של העונה השנייה וזאת הסדרה הכי מושלמת בעוללללללללם בכיכובו של הגבר הכי מושלם בעולם

noa murray

New member
שלוםם איריסס..

כמה זמן לא דיברנו..נוט..חחחחח..אני לא ראיתי עוד אף פרק..

איריס12

New member
התשובות שלייייי

1. שנה שעברה ראיתי בדיוק באותו שבוע שזה שודר בארה"ב אז הורדתי את הפרק למחשב וראיתי....וכנ"ל לגבי העונה השנייה שאני גם רואה עכשיו במקביל לארה"ב.... 2. כי צ'אד מייקל מאריי הוא הבנאדם הכי אהוב עליי בעולם כבר מספר שנים אז בגללו שמעתי על הסדרה והייתי חייבת לראות לא יכולתי לחכות שזה יגיע לארץ! 3. עד לפרק השני של העונה השנייה

JMSixfeetsmall

New member
ראיתי את העונה הראשונה שנה שעברה...

האמת? היו פרקים (רבים) שדי אכזבו... אבל שווה צפייה בכל זאת.

Peyton

New member
מצטרפת..

היי נדב אממ זו טל חח אם אתה זוכר אותי חברה של ניצ! אז התחלתי לראות את זה שנה שעברה מתישהו...שאתה אמרת לי חחח וזה גם עונה על שאלה 2... ואני רואה אצל ניצ אז מסתבר שהגענו לפרק 5 בעונה השניה:)

למעלה