תגידו...

תגידו...../images/Emo22.gif

אתם נוטים להקשיב למה שאחרים אומרים מניסיון או משמיעה על מרצים שיש לכם או יהיו לכם, או שאתם באים עם ראש פתוח וכמה שפחות דעות קדומות של אחרים

Wolfinix

New member
ראש פתוח.

עם כל הכבוד ויש כבוד אף אחד לא מספיק אוביקטיבי כדי לתת חוות דעת על אדם אחר. מה גם שתמיד יש את זה שהיה לו תקל עם ההוא על העבודה/מבחן/ציון וכהנה וכהנה.. בכלל ככלל אני מעדיף להכיר,לשמוע,לראות ולהחליט על סמך שיפוטי שלי על אנשים שאני מכיר ופוגש (כולל מורים)

Lir האחת

New member
../images/Emo13.gif

אני אישית הייתי נוטה שכן להסתמך על מה שאחרים אמרו לי על מרצים, מניסיונם האישי. לפני בניית המערכת תמיד הייתי מכינה את רשימת הקורסים שאני מעוניינת בהם, והייתי מתייעצת לגביהם עם מישהי שהכרתי והייתה שנה מעליי
. יחד עם זאת, מרגע שאני נכנסת לשיעור, אני די שופטת לפי מה שנראה לי, ולא לפי מה שאמרו לי. ההערות והביקורות של אנשים הן דבר מאוד סובייקטיבי. ולכן, לא בהכרח שזה נכון גם לגביי. לכן אני תמיד לוקחת בערבון מוגבל. אבל עדיין, אני חושבת שזה תמיד טוב להתייעץ ולשמוע הערות על הקורס עצמו וגם על המרצה מאנשים שכבר היו בקורס. אני לא חושבת שזה יכול להזיק

July84

New member
אני לוקחת לתשומת ליבי

את מה שאומרים על המרצה אני בהחלט מפנימה ומתייחסת, אך אחרי השיעור הראשון אני כבר מגבשת את הדיעה שלי עליו ...

ChilD SouL

New member
ראש פתוח.

למרות ששמעתי על מרצה בנזונה [במובן החיובי של המילה
] וכבר הודעתי לאנשים שיזכירו לי שנה הבאה לקחת ת'קורסים\שעות שהוא מלמד.

למעלה